Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Babicy (pow. strzyżowski) motocykl zderzył się z wyprzedzanym samochodem. Jednoślad wywrócił się, a motocyklista wpadł wprost pod koła nadjeżdżającego ciągnika. Mężczyzna zginął na miejscu.

 

 

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110924/RZESZOW/741575207

Moje zabawki:

NEO; Intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem w Łapach, widziałem tego gościa. Po jednej z głównych ulic odkręcał na jedynce do odcinki..

Rejestracji nie widzę, ale typ jeździł taką yamahą, w krótkim rękawku i dresie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011-09-24 - Wypadek w Gaszynie : ranny motocyklista.

 

 

Wypadek w podwieluńskim Gaszynie. Volkswagen golf, którym kierował 18-latek podczas zawracania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi.

 

Jadący nim 20-latek został przewieziony do szpitala. Nieoficjalnie wiemy, że odzyskał przytomność, ma uszkodzoną miednicę. Kierowca osobówki był trzeźwy, motocyklista nie był jeszcze badany alkomatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,10353642,Czerwona_honda__ryk_silnika__smierc.html

 

Chciałam dodać,że urodziłam się w tej dzielnicy,niedaleko Kolberga właśnie.Znam tą ulicę,jeżdżę codziennie,autem i motorem,jest wąsko i niebezpiecznie,nie wiem gdzie można tam się rozpędzić,nie rozumiem tego...

Edytowane przez brujacracow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum autokącik:

 

Dzisiaj kiepsko rozpoczął się mój dzień pracy. W drodze do niej byłem świadkiem jak młody chłopak (22 lata) rozwalił się na motorze wjeżdzając w jadący prawidłowo samochód służby drogowej (lublin). Rzecz działa się W Mikołowie Kamionce na "wiślance" (droga szybkiego ruchu o dwóch pasach w jednym kierunku oddzielonych barierkami) w stronę skoczowa, na wysokości night klubu Casanova (kto z tamtych okolic to wie). Wyglądało to tak: idąc usłyszałem jak jakiś "wariat" jedzie na motorze. odruchowo patrzę na niego i myślę sobie, że jakiś debil (grzał ostro ile fabryka dała spod świateł najprawdopodobniej). Aż tu nagle widzę jak wbija się w lewy tylny róg samochodu, który jechał powoli i przepisowo. Chłopaka z motoru wybiło w górę tak, że wylądował jakieś 50 m dalej od zderzenia, motor jeszcze jakies 20 m dalej niż motocyklista. byłem od zdarzenia jakieś 100 m, ale nie przeszkodziło to by parę części z motocyklu spadło parę metrów dalej ode mnie. Szybko pobiegłem w stronę wypadku jednocześnie wzywając pogotowie, które przybyło w ciągu 4-5 min. Osoby z dostawczego lublina zajęły się poszkodowanym. Na pierwszy rzut oka chłopak połamany, najprawdopodobniej też złamania otwarte, jedna z osób krzyczała że ma krwotok, chłopak przytomny na tyle na ile mu pozwalała obecna chwila. Gdy odchodziłem chłopak żył, ale jeśli przeżyje ten wypadek to będzie chyba cud, a przynajmniej myślę, że będzie minimum kaleką. Obym się mylił.

Po przybyciu policji zgłosiłem się jako świadek (będę musiał jeszcze udać się na zeznania gdy mnie o to poproszą). Odziwo więcej ludzi to widziało, ale nikt nie kwapił się by to opowiedzieć.

 

I nasuwa się pytanie zadane w temaci: czy ścigacz odbiera rozum? Czy jak masz ścigacza to naprawdę nie da się przepisowo albo chociaż rozsądnie jechać?

Czy jeśli miałbym samochód typu Lamborghini czy ferrari tzn, że tam gdzie jest 100 dozowolone to ja muszę jechać 200 bo na tyle pozwala mi maszyna?

Takie mnie to rozważania dotknęły gdy potem przez cały dzień myślałem o tym co się stało...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...