Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu Poznań. Info z ok.15.15 Radio MERKURY - Dziś wydarzyły się w Poznaniu trzy wypadki z udziałem motocyklistów ( dwa na ul.Strzeszyńskiej (!), trzeci na al.Niepodległości ). Czy powrót ładnej pogody odbiera rozum, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Prymasa Tysiąclecia przy Dworcu Zachodnim, około godziny 18. Kawasaki ZX9, niebieski. Jechałem z kolegą (ZetX), samego zdarzenia nie widzieliśmy tylko leżący motocykl i kierowcę. Co się stało dokładnie nie wiemy, na szczęście na miejscu była już rodzina, karetka przyjechała bardzo szybko. Z tego co sam widziałem skończyło się na złamanym biodrze. Prawdopodobny sprawca wypadku zwiał...

Edytowane przez Dexio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na A4 odcinek Legnica - Wrocław był wypadek motocyklisty. Wracałem wtedy z Wrocławia z ojcem samochodem i na drodze leżał motocykl, kierowca nie żyje. Najprawdopodobniej odbił się od barjerki...

 

[*]

Też to widziałem, były widać kilka śladów hamowania idących w jednej linii od osi do zewnętrznej strony jezdni (a może to był ślad szlifu motocykla?) Motocykl nie był mocno uszkodzony, wyglądało jakby kierowca przewrócił się już wcześniej i sunąc po ziemii uderzył w barierkę. Gdyby nie ona pewnie by żył, swoją drogą nie wiem w jakim celu tam jest postawiona skoro dalej było pole, bo chyba nie dla zwiększenia bezpieczeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem ok.19:15 wracając z pracy widziałem kolejny wypadek na ulicy Przybyszewskiego.

Nie daleko bramy wjazdowej do szpitala. Prawdopodobnie nie wyhamował i wjechał w tył auta ...

 

Wiem od kumpla że wcześniej tego dnia był wypadek po drugiej stronie Przybyszewskiego na wysokości stacji BP / Eskulap.

 

CO SIĘ DZIEJE ?! NIE PAMIETAM takiego dnia ... Oby nigdy już się nie powtórzył ...

Edytowane przez BU?KA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich 48 godzin na drogach północnej Wielkopolski doszło do dwóch tragicznych wypadków.

 

Wczoraj w Durowie, gmina Wągrowiec, zginął 46-letni motocyklista, mieszkaniec Kobylca. Wypadek spowodował 20-letni kierowca fiata 126p, mieszkaniec gminy Wągrowiec, który wyprzedzał citroena berlingo. Nie przewidział, że drugim pasem może jechać motocyklista. Doszło do czołowego zdarzenia, w którym najbardziej ucierpiał motocyklista. W poważnym stanie został przewieziony do szpitala; konieczna była amputacja ręki i nogi. Niestety, obrażenia były zbyt rozległe. Po kilku godzinach mężczyzna zmarł. Od kierowcy fiata pobrano krew do badania na zawartość alkoholu. Dochodzenie w sprawie tego wypadku prowadzi Sekcja Ruchu Drogowego KPP w Wągrowcu................

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY miałam watpliwą przyjemnośc być na miejscu wypadku na Strzeszyńskiej ( Poznań) ...widze 2 karetki, cieżarówka Raben stała na środku jezdni...zatrzymałam sie, za samochodem leżało ciało już nakryte workiem...to było dosłownie chwile przed moim przyjazdem, chłopak poniósł śmierć na miejscu...jego dziewczyna jechała samochodem za nim, mieli dziś lecieć na wakacje do Portugalii, jeszcze sie pytała czy nie chcemy biletów...Motocykl był na moje oko mocno potrzaskany, cześci przeleciały na druga strone pod samochodem, to była jakaś stara Yamaha...Widoku nie musze wam opisywać...ma sa kra, chłopak z ciezarówki wymusił pierszeństwo...nie chciał wyjśc nawet z samochodu dopiero policja go wyciągneła...Jestem w szoku

 

co do wypadku godzine wcześniej też na Strzeszyńskiej,motocyklista jechał na Kawie zabrali go do szpitala , miał połamane wszystkie żebra i przebite płuco, został podłączony do respiratora...co dalej to nie wiem , ale na pewno NIE ZGINOŁ NA MIEJSCU...

 

aaa i z tego co sie orjetuje ( wiadomości z toru), to zaraz po 2 wypadku na Strzeszyńskiej, ktoś sie rozwalił na Obornickiej...

 

Fatum to już mało powiedziane...po prostu chce mi sie beczeć...od piatku było w Poznaniu 9 wypadków i 3 śmiertelne...

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pless.nazwa.pl/foto/2007/2007-09-05//slides/6.jpg

To jest zdjęcie na którym można zobaczyć nazwę Yamahy.

Około 22.00 dwaj mężczyźni w wieku 20 i 25 lat, którzy kierowali motocyklami marki Honda zjechali na przeciwległy pas ruchu i doprowadzili do zderzenia z samochodem marki Fiat Seicento. W wyniku wypadku ranni zostali obaj motocykliści, 72-letni kierowca fiata i czterech pasażerów, którzy jechali pojazdami. 

A tu możemy wyczytać, że to były dwie Hondy.

To się nie trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smierć naszej koleżanki Agnieszki. Dzisiaj jechaliśmy nad morze na ostatni wypad weeknedowy. Koleżanka wyprzedzając TIRa złapała szlifa i została przejechana przez auto jadące z przeciwka. Wypadek miał miejsce ok godz. 13:00 za Wałczem. Smierć poniosła na miejcsu. W poniedziałek będzie sekcja zwłok, po niej transport zwłok do Poznania. Jak dowiem się kiedy będzie pogrzeb dam znać. Póki co wróciliśmy do domów, ręce mi się trzęsą jak pisze ten post. Mam kilka fotek zrobionych komórką ale ich nie umieszczam. Zbyt drastyczne i nie wiem czy rodzina by sobie tego życzyła.

Spij Agnieszko, zawsze zostaniesz w naszych sercach.

Amen

[*]

Maciek.

 

Hej Maćku.

Tu Piotrek z Czechowic. Dzisiaj dowiedziałem się o tej tragedii. Byłem, nie jestem bardzo dobrym znajomym Agi bo zawsze zostanie w moim sercu.

Nie mogę w to uwierzyć co się stało to dla mnie straszny szok. Znałem Agule 11 lat. Znam też dobrze rodziców, Anie, Krzycha, Marka i współczuje im z całego serca bo bardzo Ją Kochali. Ja też Ją Kochałem jak Przyjaciółkę i nadal Kocham. Zawsze mogłem z Nią o wszystkim porozmawiać, pożartować. Teraz już nigdy nie będzie tak samo bez niej.

Mam prośbę, jak będziesz wiedział coś o pogrzebie to daj zaraz znać, bo chce być z nią w jej ostatniej podróży. Ja będę się też kontaktował z jej firmą bo znam tam wszystkich, a nie chce dzwonić do Ani czy Krzycha.

[*][*][*]

Dziękuję.

Edytowane przez Piotrek Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka zimniejszych dni, w które się nie jeździło chyba się nie odzwyczaili ile kiedyś w ogóle są przyzwyczajeni do motocyklistów.

 

Ja też nie wiem o co chodzi. Co to powoduje ??? Przecież każdy chyba lata tak samo jak zwykle, więc skąd te statystyki ??? Takiego czegoś chyba nie było jeszcze nigdy !!! Przynajmniej ja takiego czegoś nie pamiętam !!!! Jak to czytam to zastanawiam się nad zakupem fury na tor i tylko tam jeździć.

 

W jeden weekendy tyle zdarzeń w tym tyle śmiertelnych..... szok..... Trochę gorzej wyglądają chyba zazwyczaj statystyki, ale całego sezonu.....

Biorąc pod uwagę cały tydzień i teren dookoła Poznania można jeszcze dodać kilka zdarzeń....

 

Do cholery spora liczba to zasługa puszkarzy. To wszytko sprawia wrażenie zorganizowanej akcji mającej na celu wybicie motocyklistów z miasta.

 

Toretto

 

Z jakiej strony masz to info...... Ja widziałem wypadek sobotni na Palacza i mi wystarczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołoże niestety do pieca: w Tuszynie pod Łodzią wczoraj ok 17.godz. koleś na ścigaczu nie wyrobił na zakręcie - wydzwonił w drzewo po przeciwnej stronie zaketu. Jechał z nim 17to letni pasażer. 22letni kierowca motocykla zginął na miejscu a pasażer w stanie krytycznym ze złamanym kręgoslupem zostal odwieziony do szpitala. niestety też zmarł.

Znajomy z innego forum podał że koleś miał motor zarejestrowany 2 miesiące, jakiś nowiutki liter, wzięty na kredyt. ponoć kierowca był pod wpływem alko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na A4 odcinek Legnica - Wrocław był wypadek motocyklisty. Wracałem wtedy z Wrocławia z ojcem samochodem i na drodze leżał motocykl, kierowca nie żyje. Najprawdopodobniej odbił się od barjerki...

Krasnal z Team Leszcze Wrocław. Pogrzeb 20.09 o 14 na cmentarzu Grabiszyńskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...