Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Około 13tej na skrzyżowaniu Prostej z Karolkową był wypadek.

Motocykl to chyba CBR - błękitna. Kierowca został odwieziony do szpitala z otwartym złamaniem ręki. Nie wiadomo co dalej....

 

To skrzyżowanie jest paskudne. :icon_rolleyes: Ładny kawałek prostej. Pracuje na rogu i praktycznie codziennie jest tu koliczja..... Uważajcie...

Edytowane przez kzabor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy niestety pierwszą ofiare śmiertelną w Pile w tym sezonie. Widziałem ten wypadek to sprzet był konkretnie skasowany, był to czarny (w kazdym razie ciemny kolor) gsxf "imbryk".

 

A notka ze strony KPP, Piła :

 

12.03.2007r. Piła

 

W tym dniu o godzinie 14.00 na ul. Matwiejewa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w którym kierująca samochodem m-ki Renault 47 letnia mieszkanka Piły nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu dla 26 letniego kierowcy motocykla który po przewiezieniu do szpitala zmarł. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Sekcja Ruchu Drogowego KPP w Pile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 13tej na skrzyżowaniu Prostej z Karolkową był wypadek.

Motocykl to chyba CBR - błękitna. Kierowca został odwieziony do szpitala z otwartym złamaniem ręki. Nie wiadomo co dalej....

 

To skrzyżowanie jest paskudne. :biggrin: Ładny kawałek prostej. Pracuje na rogu i praktycznie codziennie jest tu koliczja..... Uważajcie...

 

tylko złamanie?? no to szczęściarz prawdziwy, gdyż widok miejsca i poszkodowanego nie nastrajał optymistycznie - widziałem całe zajście oprócz momentu uderzenia. mam nadzieję, że wyjdzie z tego cało i prawie bezboleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy niestety pierwszą ofiare śmiertelną w Pile (....)Renault 47 letnia mieszkanka Piły nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu dla 26 letniego kierowcy motocykla który po przewiezieniu do szpitala zmarł. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Sekcja Ruchu Drogowego KPP w Pile.

 

Znicze pala sie tam caly czas, wiesz cos wiecej, czlowiek byl z Pily?

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicze pala sie tam caly czas, wiesz cos wiecej, czlowiek byl z Pily?

 

Tak z tego co wiem był z Piły. Ja tego sprzeta wczesniej nigdy nie widziałem, moze go kupił dopiero w tym sezonie ? Bo blacha zaczynała sie na ST albo SK nie pamietam dokładnie i jeszcze mógł nie zdążyc przerejestrowac. Charakterystyczna cecha sprzeta to kierownica jednoczęściowa, a nie jak powinne być połówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko złamanie?? no to szczęściarz prawdziwy, gdyż widok miejsca i poszkodowanego nie nastrajał optymistycznie - widziałem całe zajście oprócz momentu uderzenia. mam nadzieję, że wyjdzie z tego cało i prawie bezboleśnie.

 

przejezdzalem wczoraj tamtedy tuz po wypadku. z motocykla zostaly tylko wiory. to ze mial tylko zlamanie reki odbieram pozytywnie...

nie znacie szczegolow?

 

tylko złamanie?? no to szczęściarz prawdziwy, gdyż widok miejsca i poszkodowanego nie nastrajał optymistycznie - widziałem całe zajście oprócz momentu uderzenia. mam nadzieję, że wyjdzie z tego cało i prawie bezboleśnie.

 

przejezdzalem wczoraj tamtedy tuz po wypadku. z motocykla zostaly tylko wiory. to ze mial tylko zlamanie reki odbieram pozytywnie...

nie znacie szczegolow?

 

tylko złamanie?? no to szczęściarz prawdziwy, gdyż widok miejsca i poszkodowanego nie nastrajał optymistycznie - widziałem całe zajście oprócz momentu uderzenia. mam nadzieję, że wyjdzie z tego cało i prawie bezboleśnie.

 

przejezdzalem wczoraj tamtedy tuz po wypadku. z motocykla zostaly tylko wiory. to ze mial tylko zlamanie reki odbieram pozytywnie...

nie znacie szczegolow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj. 15.03.2007r około godziny 15 doszło do wypadku w mojej gminie, konkretnie w miejscowosci polozonej 3 km ode mnie. W miejscu gdzie doszło do wypadku jest dosc długa prosta ale ograniczenie jest 50km/h. Spokojnie kazdy puszką jezdzi tam około 100km/h (ja tez) bo jest dobra widocznosc, droga jest prosta na tym fragmencie. Arek jechał motocyklem od kolegi, miał prawko kategori A i swoj motocykl, jednak chciał się przejechać na moto kolegi. Z tego co wiem to jechał dość szybko, ciezko mi powiedziec ile ale niektorzy mowia ze 150 około. Koleś busem wyjechał z drogi podporządkowanej, nie zauwazył go i Arek nie miał szans, siła uderzenia była tak duza ze wpadł on praktycznie do środka a motocykl wybuchł i samochód się zaczał palic. Zginał od uderzenia i pewnie nawet nie poczuł, pozniej jeszcze się spalił w tym busie... Miał 23 lata. Jego rodzice 2 dni wczesniej wyjechali wypocząć do Egiptu... kondolencje dla nich.

Jak bede wiedział coś więcej to napisze.

Tutaj jest napisane o tym i zdjęcie.

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,5837,.ht...=czytaj&nr=5837

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co napisał o tym wypadku nasz komisariat.

 

"KRÓTKA CHWILA, A ZABRAŁA ŻYCIE JUŻ TAK WIELU OSOBOM..."

 

W piątek 16.03.2007r w tragicznym wypadku motocyklowym zginął Arkadiusz K. lat 22, mieszkaniec Jarząbkowic. Od dwóch lat Strażak- JRG Rybnik następnie JRG Jastrzębie Zdrój student 4 roku Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, członek Grupy Ratownictwa Wysokościowego PSP, płetwonurek PSP, instruktor nauki jazdy, taternik. Człowiek blisko związany z motoryzacją, pasjonat wypraw górskich, zawsze pogodny i uśmiechnięty...

W ogromnym bólu i cierpieniu po stracie najbliższego przyjaciela policjant Komisariatu Policji w Strumieniu składa najwyższe wyrazy współczucia dla Rodziny i Najbliższych.

Arku Twoja śmierć jest dla Nas ogromną tragedią, z którą trudno będzie się pogodzić...

 

http://www.policja.ox.pl/?p=artykulyShow&iArtykul=92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum o ile się nie mylę widziałem cytat, którzy w przybliżeniu przytoczę: prawo każdego do szybkości jest uwarunkowane umiejętnością jej wytracania czyli hamowania.

 

Ewidentna wina motocyklisty, chociaż pewnie wielu powie, że busa bo zajechał drogę. No cóż, jeśli uprawia się "sport" na drodze publicznej to trzeba wliczać w to pewne ryzyko, a jak przyjdzie je ponieść to nie ma wyboru, dokonało się go już wcześniej.

 

Ja jedynie mam nadzieję, że w tym sezonie nie będzie tragicznych wypadków motocyklistów (motocyklistów, bo to trzeba wiedzieć kto jest motocyklistą, a kto pseudo sportowcem posiadającym motocykl) nie z ich winy, bo jedynie po informacji, że takie coś miało miejsce drgnie mi serce i będę miał ochotę płakać. Cała reszta to zeszłoroczny śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pozyczajcie komuś swojego sprzęta, bardzo często ludzie mają wypadki na nie swoich maszynach...pamietajcie DOBRY ZWYCZAJ NIE POZYCZAJ

 

Kondolencje dla rodziny, niech ziemia będzie mu lekka...

Edytowane przez Skay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...