Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poznańskiej gazecie był opisany wypadek, 41 letni kierowca seicento wjechał w 52 letniego motocykliste, i ani jeden ani drugi nie miał siły wstać... kierwoca auta bo miał ponad 3 promile i poza samochodem nie byl wstanie poradzić sobie z przemieszczaniem, a motocyklista doznał oczywiście obrażeń i był trzeźwy, i co jest tu najdziwniejsze (odziwo nawet gazeta broniła motocyklisty) kierowce fiata wypuścili do domu, żadnego aresztu nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzisiaj rano ANTYRADIO podało informację, że wczoraj w WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM zatrzymano pijanego 19-letniego motocyklistę, który spowodował kolizję drogową. To znaczy wjechał w tył samochodu jadącego przed nim.

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miniona niedziele (16 07 06) na bocznej drodze miedzy ostrowem wlkp.a radlowem doszlo do wypadku

mlody chlopak (z tego co slyszalem dostal motor od kolegi rzeby sie przejechac ) jechal w strone ostrowa na jednym z zakretow pokazal mu sie z przeciwka samochod (a jest to waska wiejska druzka na ktorej miniecie sie dwuch samochodow jest niemozliwe trzeba zjerzdrzac na pobocze ,) chlopak zaczol chamowac wyprostowal motor i poszedl w betodowy plot . zmarl w karetce .

jechalem tamtendy wczoraj sa jaszcze na drodze slady chamowania jakies 60m. i prosto w slupek betonowego plotu .

chlopak zostawil zone i dwujke dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miniona niedziele (16 07 06) na bocznej drodze miedzy ostrowem wlkp.a radlowem doszlo do wypadku

mlody chlopak (z tego co slyszalem dostal motor od kolegi rzeby sie przejechac ) jechal w strone ostrowa na jednym z zakretow pokazal mu sie z przeciwka samochod (a jest to waska wiejska druzka na ktorej miniecie sie dwuch samochodow jest niemozliwe trzeba zjerzdrzac na pobocze ,) chlopak zaczol chamowac wyprostowal motor i poszedl w betodowy plot . zmarl w karetce .

jechalem tamtendy wczoraj sa jaszcze na drodze slady chamowania jakies 60m. i prosto w slupek betonowego plotu .

chlopak zostawil zone i dwujke dzieci

 

to nie taki młody skoro się na dwójkę dzieci zalapał...

 

szkoda człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w BB jakieś dwa tygodnie temu miał miejsce śmiertelny wypadek, nie byłem świadkiem bezpośrednim- widziałem jedynie jak strażacy i inne służby pracowały na miejscu. Z informacji od kierowcy bielskiego PKS-u wiem, że młody chłopak na FZR wbił się w bok autobusu PKS poniósł smierć na miejscu. Jechał od Carrefoura w kierunku dworca PKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś we środę mniej więcej na wielkopolskiej w gdyni, jakiś pajac zawrócił czarnym autkiem wymuszając pierszeństwo przed Maćkiem (mechanik z kawasaki- moze niektórzy znają).

 

Maciek testował maszynę po naprawie - czyjąś sevenfifty, i jechał w tshircie i krótkich spodenkach...i jak zeznał w piątek - nie sądził,ze asfalt tak dobrze ściera. na szczęście skończyło się na otarciach i stłuczeniach-licznych i głębokich(obie nogi, ręce, klatka piersiowa solidnie poobcierane), ale poza tym 'nic poważnego'...

 

kierowca zbiegł. świadkowie byli-lecz nikt nie zapamiętał blach.

 

ps.[jakby ktoś miał prawy dekiel silnika i prawy wydech do tegoż sprzęta, za rozsądną kasę- to będę w jego imieniu wdzięczny za kontakt- rocznik ok 94]

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Z przykroscia donosze ze przed chwila mial miejsce wypadek na Niepodleglosci na wysokosci ul Wiktorskiej.

Motocyklista jechal na niebieskim/granatowym Bandicie GSF 1200 (chyba, bo troszku sie polamal przod i ciezko ocenic) z rej. WK 0726. Zdarzenie ponoc wygladalo tak ze wciskajac sie miedzy samochodami zaczepil o tylni reflektor katamaranu, stracil kontrole nad motocyklem i przewracajac sie uderzyl w latarnie.

 

Koles w ktorego uderzyl twierdzil ze jechal szybko, ale sam nie wiem co o tym myslec bo ciezko mi to okreslic po stanie motocykla.

 

Z facetem nie wiem co dokladnie. Odjechal w Rce na sygnale, pomagali mu oddychac za pomoca pompki.

 

Pozdrawiam i uwazajcie

Edytowane przez EdgeCrusher

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier lubelski : Kronika policyjna:

"Śmiertelna brawura.Zbyt szybka jazda i próba wyprzedzenia poloneza zakończła się tragicznie dla motocyklisty,który zginął na miejscu zdarzenia.Jadący z nim pasażer w stanie ciężkim trafił do szpitala.Do wypadku doszło wczoraj w Trzydniku Dużym koło Kraśnika.Motocyklista zaczepił o auto,wjechał do rowu i uderzył w drzewo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek (czyli wczoraj) na trasie Warszawa - Białystok, niedaleko Wyszkowa około godziny 15-17 miał wypadek motocyklista na jakimś czarnym chopperze (prawdopodobnie jechał na zlot motocykli cieżkich i oldtimerów). Nikomu oprócz motocykla sie nic nie stało. Padła piękna bestia ;(

 

To byłem ja nic mi nie jest na szczęście moto niestety do remontu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja nic mi nie jest na szczęście moto niestety do remontu pozdrawiam

 

Miło, ze tobie nic :lalag: .

Napisz coś więcej o wypadku, pls.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (02.08.2006) około godziny 11:00 w Warszawie na ul. Górczewskiej, dojeżdżając do Al. Prymasa 1000-lecia od strony centrum leżał na boku motocykl (nie przyjrzałem się, ale chyba XJ; kolor ciemnozielony). Czarny kask leżał kilka metrów wcześniej. Policjant robił pomiary. Nie widziałem innych uczestników wypadku, motocyklisty też nie było. Maszyna wyglądała całkiem nieźle. Na tamtym odcinku bardzo często wyskakują piesi (pasy są 50m dalej), także możliwe, że ktoś wyskoczył pod koła (mi kilka razy wyskakiwali właśnie w tym miejscu).

Edytowane przez sneaky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...