Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj około 19.00 Warszawa skrzyżowanie Reymonta i Wólczyńskiej. Skasowane seicento i jakies moto. Stalo juz dwoch motocyklistow i mnostwo gapiow. Mam nadziej ze chlopakowi nic sie nie stalo...

 

Młody jest w szpitalu, w nocy była operacja - życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - chłopak ostro poobijany, Fazer roztrzaskany.

Policja uznała winę Baby kierującej różowym seikiem - ona po namowach męża nie przyznała się do winy. :buttrock: Na szczęście są też świadkowie zdarzenia. :buttrock:

On jechał prosto z wólczyńskiej na Żeromskiego (mieliśmy się spotkać przy al. Zjednoczenia - 200m dalej) ona lewoskręt z reymonta w wólczyńską.

 

tyle faktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja troszkę spóźniona ale na forum chyba nie było (albo przegapiłem)...

 

 

http://www.scigacz.pl/Pavel,Hanzlik,wypade...ntera,7163.html

 

:D

Widziałem co pokazywał w tym roku na zlocie w Jicinie, naprawdę potrafił z motocyklem wiele zrobić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 listopada 2008 - 14:17

 

Witnica: Zginął motocyklista

29-letni mężczyzna zmarł wczoraj późnym wieczorem w kostrzyńskim szpitalu. Wcześniej miał wypadek.

 

 

W Witnicy prowadził motor kawasaki. Stracił panowanie nad maszyną i wjechał w krawężnik. Maszynę wyrzuciło lekko w górę i motocyklista uderzył w barierkę energochłonną (są montowane na niektórych odcinkach dróg). - Trafił do szpitala w Kostrzynie. Tam o jego życie walczyli lekarze. Jednak obrażenia były tak ciężkie, że 29-latek po 22.00 zmarł - powiedziała nam przed chwilą rzeczniczka lubuskiej policji Agata Sałatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego chyba też może się tu znaleźć:

 

W czasie długiego weekendu na polskich drogach zginęło 69 osób, a prawie 700 odniosło obrażenia.

Jak informuje komisarz Robert Horosz z Komendy Głównej Policji, od piątku do wtorku 11 listopada policjanci zatrzymali niemal 2,5 tysiąca kierowców prowadzących pod wpływem alkoholu.

 

W czasie długiego weekendu na drogach doszło do 569 wypadków. Główną przyczyną wypadków było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drogach oraz wyprzedzanie w miejscach, które nie są do tego przeznaczone.

 

 

Mam nadzieję że motocyklistów w tym jest niewielu.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Akurat dzisiaj policja zatrzymała mnie przy Woronicza do kontroli i mówili mnie ze na Grochowskiej gość wjechał motocyklem w tył ciężarówki i poniósł śmierć na miejscu, to ten sam wypadek o którym piszecie wajha i hubert_afri :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Gwiazda padł ofiarą pedała w puszce - został zdjęty z pasów.

Skutkiem tego leży na OIOM'ie w szpitalu na Solcu w Warszawie z obrazeniami nóg, żeber i głowy.

Czekają go operacje chirurgiczne, więc potrzebna jest krew dowolnej grupy - chodzi o uzupełnienie zapasów szpitala.

Na razie nie odwiedzamy Andrzeja, tak życzysobie jego Mama.

Dam znać, kiedy będzie można wpaść i zrobić bardachę.

Podajcie dalej.

 

Tomek

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

http://www.policja.plockinfo.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1219

 

 

 

 

 

czy ktoś może zna jakieś szczegóły??????

 

http://www.policja.plockinfo.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1219

czy ktoś może zna jakieś szczegóły??????

 

kurde miało być w temacie o wypadkach proszę o przeniesienie posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...