Skocz do zawartości

MASAKRA :O


olej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo drastyczne i działające na wyobraźnię jest to:  

http://www.bikepics.com/movies/000183/

 

no straszne. Zastanawiający jest brak rozumu, u ludzi pracujących na torze. Chyba nie za bardzo byli przygotowani na taka sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym link do tego filmiku byl juz w temacie o pieszych co sie pchaja pod kola, z tamtad mozna go zassac na kompa i odtworzyc na wiekszym obrazie.

 

A mogłbyś dać link do tego filmiku, bo ja go jeszcze nie widzialem i nie moge znaleść w innych postach...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, osobiście jestem turystą stronki www.rotten.com ale to co tu zobaczyłem na prawde zrobiło na mnie wrażenie, momentami zastanawiałem się czy ci niektórzy kierowcy jadą nawaleni, czy też ślepi?? Na pewno nie chciałbym znaleźć się na linii ognia takiego pacana (rajdy to inna bajka).

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niezłe to kozaki musiały być. Wbiegać na winkiel, mimo mijających ich na wyciągnięcie ręki motocykli. Ile one mogły jechać na tym winklu ? no ze 100km/h będzie... ciekawe ile lat temu to bylo...

 

a co lepej zostawic motor zeby powstal karambol?? Nie oni byli od machania flagami i moze mysleli ze juz machaja a ich zadaniem jest sprzatanie toru. Mieli pecha a swoja droga koles na mototrze jesli widzi ze cala grupa zwalnia i jada p wewnetrznej to moglby nie wyprzedzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niezłe to kozaki musiały być. Wbiegać na winkiel, mimo mijających ich na wyciągnięcie ręki motocykli. Ile one mogły jechać na tym winklu ? no ze 100km/h będzie... ciekawe ile lat temu to bylo...

 

a co lepej zostawic motor zeby powstal karambol?? Nie oni byli od machania flagami i moze mysleli ze juz machaja a ich zadaniem jest sprzatanie toru. Mieli pecha a swoja droga koles na mototrze jesli widzi ze cala grupa zwalnia i jada p wewnetrznej to moglby nie wyprzedzac.

 

no niby racja. Może to po prostu jakiś stary film. Wydaje mi się, że obecnie, na zawodach mają lepszą organizacje, łączność radiową (i wiedzą kiedy mogą wyjść) a obsługa toru, powinna mieć trochę inne (oczo-j*b*e) ubrania, a nie jakaś koszula i jeansy, czy biały uniform. Jednym słowem, brak organizacji. Nie wiem gdzie ten tor jest, ale nie zdziwił bym się, gdyby leżał gdzieś w naszej kochanej ameryczce.

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...