Skocz do zawartości

OEM - film / kolejna odslona


Rekomendowane odpowiedzi

skad mozna sciagnac poprzednie ?? :mrgreen:

 

 

Pewnie tu cos znajdziesz:

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...t=19225&start=0

 

Pozdr 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracajac do filmu,

to dlugo zastanawialem sie czy wrzucic go do neta, bo zrobilem go bardziej dla siebie i dla kumpli,

odglosu silnikow nie bylo poniewaz po spowolnieniu dzwiek jest takze spowolniony wiec wyobrazcie sobie odglos DRki (4T) po spowolnieniu o 50%.....

duzo koleczek jest bo po formacie dysku tylko to nagralismy, a ze mi sie nudzilo to zrobilem z tego filmik,

co do pokazywania gleb, wiem ze je ludzie lubia najbardziej, a my sie ich nie wstydzimy bo chociaz mozemy innym pokazac jak mozna sie wylozyc bez duzych obrazen i bez zniszczen motocykla

jednej gleby nie ma, ale niestety nie zostala uwieczniona na zadnym aparacie, otoz robilem powerslida 180* na ubitej piaskowej drodze, za duzy poslizg kola i lezalem z motorem na plecach i do teraz mnie kosc ogonowa boli a minal juz ponad tydzien

 

przy glebie Yosariana widac ze nie nalezy puszczac gazu podczas robienia powerslidow bo tylne kolo stanie (za niskie obroty, silnik gasnie) i zostaniemy katapultowani z motoru jesli sie nie pochylimy, zdaza sie :buttrock:

 

dlugosc przerw jest taka duza bo to mialo wygladac jak wspomnienia,

z kumplem krecimy dosc sporo filmikow (nie tylko o motorach) i mamy rozne wizje roznych filmow, mi sie tak podobalo to i tak zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W większości przypadków to nie są żadne slajdy tylko zwykłe bączki i to podpierane noga. Fajny filmik dla kogoś kto ma motorynkę i nie umie kręcić bączków na piasku. Poza tym niewiele wnosi do nauki jazdy motocyklem enduro.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków to nie są żadne slajdy tylko zwykłe bączki i to podpierane noga. Fajny filmik dla kogoś kto ma motorynkę i nie umie kręcić bączków na piasku. Poza tym niewiele wnosi do nauki jazdy motocyklem enduro.

pzdr

 

no mi sie wydaje ze podpieranie sie noga to nie jest taka zla rzecz jesli sila odsrodkowa nie jest az tak duza zeby motor lapal przyczepnosc nawet jak jest pochylony o 30* , w dodatku trzeba miec dobre opony + nawierzchniae ktora utrzyma bieznik,

 

idz na zuzel to zobaczysz ze nawet zawodowcy podpieraja sie noga, a jak wiem to leca na powerslidzie przez prawie kazdy zakret, mam zuzel u siebie w miescie, widzialem, nawet z mialem przyjemnosc Golloba poznac

 

nie chce tu wyjsc za jakiegos mistrza kierownicy ale takie rzeczy to ja robilem na swoim skuterku jak mialem 10 lat... moim zdaniem te motory stac na troche wiecej niz zwykle baczki na boisku

 

jak bys mial na osiedlu konfidentow ktorzy dzwonia po paly jak sie tylko pokazesz, to bys im takie cos robil na zlosc, zeby im pokazac ze nawet jak roz*ebiesz cale boisko (tak to niby nazywaja, dla mnie to kupa piachu, na ktorym i tak nikt nie gra) to i tak ci policja nic nie zrobi nawet jak cie zlapia bo nie ma na to paragrafu, teraz juz nie dzwonia, wiec porzadany efekt osiagnelismy. Na dodatek nie lubie zabardzo powtarzac w filmie tego co juz bylo wczesniej, a duzo materialow nie posiadam w tej chwili bo mialem czystke na dysku.

 

co do krecenia baczkow na skuterku, pewnie sie zatrzymales, pochyliles skuter, i odkreciles manetke, albo jeszcz stales obok skutera i go prowadziles jak kopal, bo raczej zeby zrobic takie koleczko nie z miejsca, to trzeba miec chociaz na przodzie dobra opone a nie slicka, wiem bo kumpel na yamaszce lezal nie raz bo mial lysa kostke, na oponie enduro z kolei inny kumpel lezal bo sie zeslizgnela

 

jak chcecie duze skoki i w ogole, to moge podac adres wyslijcie mi dwie WR250F, a w 2 tygodnie nakrece fajny film

* - Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazzabii poczul sie urazony :-)

Ale taka prawda... filmik zadna rewelacja, krecony moze na sile. Baczki, baczki i tyle. Nie porownoj techniki pokonywania zakretow zuzlowych do jazdy enduro :-D :-D :-D

jak bys mial na osiedlu konfidentow ktorzy dzwonia po paly jak sie tylko pokazesz, to bys im takie cos robil na zlosc, zeby im pokazac ze nawet jak rozjebiesz cale boisko

I uwazasz ze skoro nikt na nim niegra to mozesz po nim jezdzic motocyklem ? Moze jeszcze wysraj sie tam i nazygaj. Sorry ale chyba przesadzasz. Ciekawe czy Twoi rodzice nie wkurzali by sie jak by ktos im rozjezdzal trawe wokol domu motocyklem. Ludzie wydaje mi sie ze przeszadzacie. Konfidenty.

Jezeli nie masz prawa jazdy to nie poruszaj sie po drogach publicznych. Jezli tak robisz twoja sprawa. Zastanow sie tylko co bedzie jezeli potracisz

pieszego na pasach.

 

jak chcecie duze skoki i w ogole, to moge podac adres wyslijcie mi dwie WR250F, a w 2 tygodnie nakrece fajny film

Buahhahaha :-D To mi wyslijcie prom kosmiczny bo koncze z durnym sportem enduro :-D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...