Skocz do zawartości

OEM - film / kolejna odslona


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w sumie o co te spory i jechanie na siebie . Przeciez nie kazdy jest mistrzem kierownicy , ma wrodzony talent i odwage.Jak poogladam dobre filmy motocrosowe to wydaje mi sie ze to jest takie proste i przychodzi z latwoscia , wsiadam na moto i widze ze to jakos nie tak, jezdze i wk... sie ze taki bolek ze mnie. Lubie ogladac filmy jak jezdze bo to daje sporo do myslenia , zauwaza sie rzeczy ktorych nie widac jak siedzisz za fajera, i daje to podstawe do jakiegos tam rozwoju.

Przeciez nikt nie napisal tekstu:"patrze jak ja zajefajnie krece koleczka".

Ja osobiscie lubie ogladac filmy nakrecone przez przecietnych ludzi bo to daje jakies realne wyobrazenie o nielatwej technice jazdy w terenie, i zawsze z wielka checia sciagam i ogladam kolejne wasze produkcje, nawet te "slabe" i licze ze mimo ciaglego narzekania nikt nie zaprzestanie produkcji i umieszczania swoich filmow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje sie troche żużlem ale jeszcze nigdy w życiu nie widziałem żeby przy powerslidach jakiś żużlowiec podparł się nogą  

jak to nie? przeciez żuzlowcy przy slidzie ciągle trzymają lewą noge na ziemi i sie nią podpierają 8O. Był niedawnow tv taki program w którym uczyli kolesia jeździc i instruktor właśnie mówił że lewa noga służe do podpierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikaze przeciez widziales ze na lewej nodze maja lyzwe bo normalnie to by buta zjechali raz dwa ;) i wchodza z noga i jada tak do polowy wirazu potem klada ja na jakims "pondozku" i wychodza normalnie ;)

 

 

 

p.s. widac ze sie tylko troche zuzlem interesujesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena filmiku.

Jako poczatkujace enduro maniak nie powinienem sie wypowiadac mocno negatywnie, poniewaz ja sam nie bylbym wstanie wykonac niektorych trickow. Te koleczka w miejscu niczym nie zachwycaja, jednak te dluzsze powerslide'y sa calkiem dobre. Film jest troche rozciagniety i przez to momentami nudnawy. Mam nadzieje, ze z kolejnymi filmami nabierzecie doswiadczenia i pokazecie klase

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prawie 16 lat i mialem DT 80 i lepsze tricki oraz takie same potrafilem wykonac

 

a kto powiedzial ze to wszystko co potrafimy? film byl krecony jednego dnia w okolicznych lasach, nikomu sie nie chcialo daleko jechac bo dotacji na benzyne nie bylo, a skrecany z nudow bo nic do roboty nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże przestańcie już krytykować ;) wszyscy tak mówią a jakoś innych filmików nie widać :!: Filmik jak filmik, widać że kręcony na szybko, chociaż ładnie poskładany :P , zrobiony z nudów i dla zabaway. Jak dla mnie to respekt dla chłopaków że im się chce kręcić takie coś, potem składac i dawać na serwer. Mi się miło ogląda jak 4umowicze śmigają, ale z takim nastawieniem innych to nie wiem czy OEM Team Piła się nie zniechęci...Pozdro 4 all ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw krytykują a pozniej im sie odwraca i pisza zeby nie przesadzac ze film byl nawet fajny...  

No to zdecydujcie sie, ja tam juz napisalem co sadze o tym filmie i nie powtarzam sie albo nie pisze na odwrot

Na początku powiedziałem co sądze o filmie, a teraz zareagowałem na tą fale krytkyki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...