Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka fura byles bo nie kojarze po nicku Wink

 

A to chyba ten ural/k750 ktore nie chciało odpalić bo zapłon źle ustawiony Smile

lekko skundolny Ural M63 (koła od kaśki/dniepra) :-). zapłon był za wczesny. ciężko było z odpalaniem, ale potem szedł jak burza :twisted: . teraz już jest troche lepiej, z resztą na kulikowisku przestawiałem zapłon kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie dokładniej co mnie minęło...

wstałem o 6. spojrzałem na termometr i dałem spokój' date=' zamarzłbym po godzinie jazdy :?[/quote']

 

Mietczak :mrgreen: ;)

 

Jechalem ze SwiruRadom z Radomia w jeansach, zimowej kurtce i polbutach i nie zamarzlem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako że nie doczytałem się o zmianie godziny, dotarłem jako pierwszy :D Było super! Wielkie dzięki dla Tomka bo szkolenie było wypas ;) No i ludzi się sporo stawiło mimo że z rańca było zimno jak cholera :flesje: W poniedziałek polece wywołać fotki ze swojego aparatu, a póki co czekam na fotosy innych :crossy: Acha - no i czekamy na edycje zimową Kulikowiska :twisted: ;)

 

P.S Jakby ktoś miał foteczki enduraków z hopki to byłbym bardzo wdzięczny :!: :crossy:

 

Dopisane: Potwierdzam słowa Wiecznego Studenta - jego rusek wymiatał, pierwszy raz widziałem kogoś jeżdżacego taką krową w dynamiczny sposób zarówno na asfalcie jak i w terenie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mam. Trochę pozmniejszam i wrzucę paczkę na swój srv to chętni będą mogli pociągnąć.

Dodatkowo nakręciłem sporo filmików. Nie są za dobrej jakości,

ale coś tam widać. Pokleję je w jeden dłuższy film i też wystawię.

ps. Niestety na moim serwerze nie osiągnie się super prędkości zasysania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

fajnie było poznać kilka nowych osób i trochę poćwiczyć. Doszedłem do wniosku, że może jednak da sie na moim moto te podnóżki poprzycierać (będę ćwiczył ;) ), a w teren trzeba zainwestować w nową (kostkową) oponę...

Generalnie bardzo mi się podobało i mam nadzieję że będą następne takie spotkania.

Pozdrawiam uczestników oraz dziękuję Tomkowi i Piotrkowi, za czas poświęcony na organizację.

Do zobaczenia następnym razem,

 

fxrider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisane: Potwierdzam słowa Wiecznego Studenta - jego rusek wymiatał' date=' pierwszy raz widziałem kogoś jeżdżacego taką krową w dynamiczny sposób zarówno na asfalcie jak i w terenie Smile

[/quote']

 

oj tam, przesadzasz :oops: ...

dzięki, miło słyszeć :-). dynamika mieszała sie ze statyką, bo miałem problemy z odpaleniem :-) . niecierpliwie czekam na fotki. może nawet na jakimś filmiku sie załapałem :roll: ... ubaw był świetny, serio. a w ruskach drzemie moc! wystarczy pooglądać fotki ze zlotu kosza na www.redmotorz.studioo.pl . tam chłopaki dają rade ;) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że było trochę zimno i wiał nieprzyjemny wiatr, atmosfera była baaardzo gorąca :crossy: Było świetnie! I Ci, którzy nie byli mogą tylko żałować......

Pomysł Tomka owocuje i oby tak dalej

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia :crossy:

 

Wielkie :flesje: i ;) dla Tomka i Piotrka

 

Mam nadzieję, że może już w następnym sezonie i ja będę już mogła poćwiczyć ze wszystkimi :crossy:

 

Pozdrowienia dla wszystkich ,,KULIK-owiczów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzuciłem zdjęcia ;)

Chętnych do obejrzenia zapraszam pod adres:

http://sky.fretki.org.pl/galeria

 

Klikać w album Kulikowisko 2005.09.17 i oglądać :flesje:

Na filmik musicie poczekać.

 

ps. Galeria jest w trakcie "tuningu", tak więc nie zrażać się jej wyglądem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Obu Panów za zorganizowanie kolejnej imprezy-szkolenia - niech Wam Bozia w motocyklach wynagrodzi. ;) Miło było sobie przypomnieć ósemki i slalomy; poza tym znów poprzycierałem ranty opon (a zarazem gmole :flesje: ).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mogl, ale odpuscil z powodu pogody niech zaluje (bo nie padalo;).

Po pierwsze, dzieki cwiczeniom potwierdzilem moje obawy, ze duuzo jeszcze cwiczyc musze. Mimo, ze swiezo po egzaminie to osemeczki nie bylem w stanie przejechac.

Po drugie, okazalo sie, ze jednak jest drugi egzemplarz mojej cb500 w Polsce ;).

Wielkie dzieki dla Organizatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...