Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!! dojazd do mnie jest na stronie www.pro-motor.pl

Czyli po skręcie z ul. Powstańców Śl. w Piastów Śl. przejeżdżamy TYLKO 100 metrów od świateł i skręcamy w prawo w osławioną piaszczystą drogę. Dalej prosto na płytę lotniska.

 

Przesuńmy inaugurację o godzinę, czyli na 10.00.

 

Do jutra. Kulik.

 

P.S. Proszę nawsadzać koledze Gadajowi, żeby łaskawie zalogował się na Forum i wspierał mnie w mądrzeniu się ;)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, znów było fajnie :-). niestety musiałem sie wcześniej zmyć. tym razem bez większej gleby i siniaków z terenowej jazdy, ale za to pewnie jutro bede z zakwasem w prawej nodze od kopania w kopniak :-D :-D . Dzięki Tomku i Piotrku jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo extra :-) Naprawde mi się podobalo :-) Byl maly tor jazdy(slalomiki) no i hopki dla enduromaniaków. Poćwiczylem sobie slalomik,bylo chlodno, ale atmosfera na ''Kulikowisku" byla taka, żwe niebylo zimno :-) Mi sie bardzo podobalo :-) Kiedy powtórka? :flesje:

 

Ps.Zapomnialem dodać,że dostalem ''zjebke'' od Tomka :-) Ale bylo extra :mrgreen:

Pozdrawiam ;)

 

Ps2. Mialem najmniejszą pojemność motocykla a najbardziej mnie bylo slychać :crossy:

 

Jeeeszcze raz pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem i bylo bardzo fajnie ;) . POznalem osobiscie kilku forumowiczow i poganialem troche na GSx500 Tomka! No i najwazniejsze - zjadlem kielbaski z grilla :mrgreen: . Zaluje tylko ze nie bylo ze mna KDX'a bo chetnie polatalbym sobie na tym mini-torze.

ech' date=' znów było fajnie . niestety musiałem sie wcześniej zmyć. tym razem bez większej gleby i siniaków z terenowej jazdy, ale za to pewnie jutro bede z zakwasem w prawej nodze od kopania w kopniak [/quote']

Jaka fura byles bo nie kojarze po nicku :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczny student napisał:

ech' date=' znów było fajnie . niestety musiałem sie wcześniej zmyć. tym razem bez większej gleby i siniaków z terenowej jazdy, ale za to pewnie jutro bede z zakwasem w prawej nodze od kopania w kopniak

 

Jaka fura byles bo nie kojarze po nicku[/quote']

A to chyba ten ural/k750 ktore nie chciało odpalić bo zapłon źle ustawiony :crossy:

No też sądze że było super pouczyłem sie na fajnej pojemności 500cc ;)

Jestem bardzo zadowolony i nie moge jak zwykle doczekać sie kolejnej edycji

;) :flesje: Dla Tomka i Piotrka :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo przyjemnie i sympatycznie. Na mnie Pan Tomek sie ani razu nie wydarł więc jest to niejaki powód do dumy ;) Pozatym dziekuje za cenne informacje pod koniec, przydadzą się bardzo. Jeszcze raz dzięki za impreze

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...