Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

łeee :-x :-x katamaranów bedzie full - niedobrze mi sie robi na samą myśl o tym.

 

Jeszcze tych "naszych" ulubionych puszek z ciemnymi szybkami fajnymi tłumikami- ale i tak zostaja w tyle na krzyżówce :evil: :-D :-) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nawet jak nie bede pracowal to dramatycznie mi sie wstaje w sobote w srodku nocy...

No widze że tomek sie nad tobą znęca :)

Ja tam wole wcześniej bo jakoś tak miło jest i dłużej może trwać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

Obowiązkowy kask' date=' rękawice, buty, reszta ubioru mile widziana stosownie do dosiadanego motocykla. [/quote']

 

 

Jestem posiadaczem skutera kask mam ale butów i rękawiczek na motocykl nie mam (rąkawiczki mogę wziąć rowerowe)

Czy będę mógł wziąć udział w szkoleniu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz słuchajcie :!: :mrgreen:

 

Tych kilkanaście metrów drogi dojazdowej do płyty lotniska jest w tragicznym stanie - jest bardziej nie fajna niż była :mrgreen: Piasek nak nad morzem :mrgreen: Szczegulnie radze uważać jak bedziecie jechać z plecakiem który spanikuje i wystawi noge :mrgreen: :mrgreen: Ja wczoraj tego doświadczyłem no i dupa ;) Straty oczywiście żadne bo i predkość zerowa i piasek.. :)

 

Ale olej zalał airbox i trzeba było zrobić remont generalny pod okiem Tomka :mrgreen: Za który jeszce raz dziekuje :(

 

Ale wracając do drogi - Tomek może o tyn napisze albo i nie :) ale ja wczoraj dostałem cynk :mrgreen: Najlepiej jechać na płytach betonowych, jak płyty się koncza zjechac na lewo pod sam płot a jak zacznie się znowu piasek to spowrotem ma płyty a potem czerpać wiedze :P

 

Postaram się strasznie być i wszytkie znaki na wodzie, niebie (ops... prawie wszystkie, bo te na stacjach benzynowych mowią zupełnie coś innego :mrgreen: ) że będe 8)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 9.00. Marudzenie jest skutkiem niechodzenia do wojska :)

Załatwiam grilla, węgiel, tacki i kubeczki do napojów. Wkład na grilla w Waszych rękach.

 

Rękawiczki mogą być dowolne.

 

Co do drogi - jest tak jak pisał Sałata - wesoło :)

 

Nara. Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...