Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do tematu:

Szkolenie motocyklistów, piknik, czyn społeczny. Impreza?

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=25292

 

Resztę niniejszym informuję i zapraszam:

Kulikowisko Letnie - 20 sierpnia w tym samym miejscu co za pierwszym razem, czyli na placu manewrowym szkoły mojej i Piotrka Gadaja.

Mapka na stronie www.pro-motor.pl

Warszawa lotnisko Bemowo.

 

Godzina rozpoczęcia szkolenia i zabawy - 9.00

Może to wcześnie, lecz najpóźniej o 14.00 muszę się zbierać, bo obowiązki gościa na weselu przyjaciół gonią.

Program planowanych wygłupów:

- countersteering oraz slalom bez trzymanki 8O

- omijanie przeszkód bez hamowania i z hamowaniem :?

- przegazówka, czyli kulturalna zmiana biegów w dół 8)

- hamowanie z redukcją, będzie wesoło gdy dojdzie robienie przegazówki 8O

- grill z wesołą obsługą :D

- stójki bez podparcia, czyli jazda w korku z fasonem 8)

- ciasne nawroty, czyli dupsko na zewnątrz - w ksiażce wyczytałem :roll:

 

Zaopatrzenie grilla w rękach uczestników imprezy, każdy przynosi coś co zostanie obrobione nad węglem drzewnym.

Znów przyda się wolontariusz (wolontariuszka) do obsługi rzeczonego przybytku. Igor który był w pierwszej ekipie zprawdził się rewelacyjnie.

Napoje wyłącznie bezalkoholowe :!:

Nad porządkiem będą czuwać w czynie społecznym zaproszeni policjanci i żandarmi motocyklisci 8)

Obowiązkowy kask, rękawice, buty, reszta ubioru mile widziana stosownie do dosiadanego motocykla. Nawet jeżeli ma być upał, a ktoś zastanawia się nad założeniem skór - nie ma się co zastanawiać - brać skóry.

Nie będę nikomu zaglądał w termin badań technicznych, nie mnie to sprawdzać, jednak proszę by maszyny uczestniczące w ćwiczeniach były możliwie najsprawniejsze. Braki w ogumieniu, hamulcach i inne dotyczące bezpośrednio bezpieczeństwa dyskwalifikują maszynę. Braki w szarych komórkach dyskwalifikują zawodnika ;)

 

Sprawy organizacyjne zajęć w celu poprawienia spokoju ducha zawodników i nas ( ja i Piotrek Gadaj).

Musimy wyznaczyć osoby które będą w zgrabny i bezpieczny sposób poprawiać pachołki. Na poprzedniej imprezie miał miejsce epizod gdzie przewrócony pachołek zaczął poprawiać jeden z przejeżdżających zawodników. Skutkiem był zator i ryzyko karambolu. Osoby ćwiczące nie poprawiają niczego na miejscu ćwiczenia. Od tego będą wyznaczone osoby, np. z odpoczywających

Musimy zadbać o czystość nawierzchni w kilku miejscach przejazdu. Będą szczotki do zamiatania betonu z luźnych ziarenek piasku i żwiru - znaczy się trzeba przydzielić komuś te szczotki, jednak w trybie rotacyjnym, żeby szczotka pracująca na danym zakręcie nie była obsługiwana ciągle przez jedną osobę.

Okazało się na pierwszyn szkoleniu że dwie osoby dowodzące ruchem na placu to za mało. Do tego dochodzi tłumaczenie zagadnienia osobom mniej zaawansowanym i bardziej zakręconym. Będę potrzebował wolontariuszy z grona bardziej doświadczonego w siodle, do pomocy w wyłapywaniu błędów u osób początkujących i wystraszonych.

 

Zaprawszam wszystkich forumowiczów.

Można zabrać przyjaciół - niekoniecznie zmotocyklizowanych.

Dresiarstwa nie zapraszam. Fuct'u także :P

 

IMPREZA DARMOWA - jeśli nie liczyć obowiązkowego wkładu własnego na grilla :P

Ja zapewniam sprzęt, węgiel i kubeczki do napojów.

 

Jakieś pytania? Piszcie lub telefonujcie: 692 026 505. Jeżeli nie odbieram (bo np. jadę) proszę zostawiś esemesa.

Pozdrawiam. Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo mnie szlag jasnisty trafi!!! No coz - zostaje mi chyba tylko edycja jesienna...Bo ta sierpniowa niestety odpada...

 

Podobnie jak ja :?

 

Ale planuje wpaść -porobie fotek, i wykorzystam wolne miejscie na kasecie na której mam rozpoczęcie sezonu.

Chyba nie wygonice - forumowego reportera !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, postaram się pojawić. Postaram się również nie doprowadzić żadnego z Tomkowych sprzętów do stanu nieużywalności. :P

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katamaraniarza wygonicie? Czy dacie szansę na pokibicowanie?

Przyjechałbym na kumplu w formie plecaka :D Znaczy ja plecak

a qmpel jako driver...

A mietły się nie boję, mogę poodpiaszczać jak zajdzie potrzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się również nie doprowadzić żadnego z Tomkowych sprzętów do stanu nieużywalności.

 

Muszę Cię zasmucić :-) - jeździ się na własnym moto na ogół. Ale pewnie "Tomkowa" flota motocykli będzie do dyskozycji jakby co.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskozycji

:P:P:P Dyskozycja to mi sie podoba. Oczywiście wiem że to drobna pomyłka ale fajnie brzmi!

No i tym razem tylu osobom na gadałem a sam nie przyjadę ;(

Trudno obiecuję poprawę! Jesienną zaliczę na 100%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się również nie doprowadzić żadnego z Tomkowych sprzętów do stanu nieużywalności.

 

Muszę Cię zasmucić :-) - jeździ się na własnym moto na ogół..

 

No właśnie. Na ogół. :P

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wielu z Was nie może wziąć udziału w sobotę 20 sierpnia, to może przestawić imprezę na wrzesień?

 

PRZEKŁADAMY?

 

Jeżeli frekwencja ma być niska, to znaczy że lepiej przesunąć na po wakacjach.

Dla mnie to żaden kłopot, byle nie 3 września, bo świadkuję kumplowi z woja. Żeni się i twierdzi że nie musi. Policzymy...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzymy...

 

proponuje zrobić wstępną liste - będziemy mieli czarno na białym' date=' czego mozemy sie spodziewać.

 

 

byle nie 3 września

 

2-3 = Bajzel Łódzki, Ty zajety

10-11= Bajzel na Służewcu

17-18 - wolny, bez imprez - może właśnie w ten weekend poprzedzający BORKi - a jak na to zapatruje sie RESZTA FORUMOWICZÓW noi nasz ORGANIZATOR ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...