Skocz do zawartości

i jeszcze trochę statystyki...


mati1411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś wyczytałem (niestety nie pamiętam gdzie) że każdy motocyklista ma przynajmniej jeden wypadek (powarzniejszy) w życiu.. a jak wy sądzicie?? czy wasz 1 już był?? (mój już tak :) i siedze teraz w chcie ze złamaną nogą :evil: :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie tu o wypadku w którym niszczy się coś wiecej niż owiewka czy kierunkowskaz... nie wiem na co powoływał się ten który te staystyke wyprowadził ale myśle że był to materiał z policji o ilości wypadków z motocyklami. a jeśli już jakiś wypadek został zarejstrowany to znaczy że niebył to szlif po którym chowamy kierunkowskaz do kieszeni i wracamy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dzwon z muszla klozetowa w wysokiej trawie to wypadek, to i owszem zaliczylem. Gdybym zlecial w lewo a nie w prawo, to bym mial na koncie jeszcze sterte szkla i pare innych gadzetow, ktore jakis debil po remoncie chatki zostawil w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze czyste konto. walnąłem raz w taksówke, zachaczyłem raz o ściane, ale z racji tego ze był to zaprzeg nic sie nie stało. solówką przy około 100-110kmh złapałem krawężnik, ale sie wycfaniłem, odpowiednio nachyliłem motocyl (tak pod kątem 45 stopni do jezdni[bo założyłem ze krawędź krawężnika jest prostopadła do jezdni :-) ]) koło złapało i jezdzię i krawężnik naraz, szybko odbiłem i na szczeście nic sie nie stało. dodatkową presją w tym momencie była ciężarówka którą wyprzedzałem. głupie to było, wiecej tak nie zrobie. ale nic sobie nie zrobiłem. raz mój kumpel pierwszy raz jadąc zaprzegiem wjechał w drzewo, skosił mi lewą cześć silnika i oboł sobie kolano. takze uralek po przejściach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...