Skocz do zawartości

TDI - nie motocyklowo


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gredo kup se skuter bedziesz mial jeden dlugi bieg i przestan fanzolić' date=' bo jak czttam to co napisales

 

Moc - z 2 strony gdybys nie jechał 50 a 80 to zdążyłbys przejechac przed tą babą owe skrzyżowanie

 

to mysle że mam z przedszkolakiem do czynienie , jak chcesz sie zabic to rób to na wlasna odpowiedzialność i nie przekonuj innych do swojej racji.

 

A Ty nie marnuj serwera na obrzucanie innych błotem, po to jest forum żeby się wypowiadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej powinienes stwierdzic to co napisalem wczesniej. Ciekawe po co Tobie cos mocniejszego niz B 12' date=' po to zeby uzywac tylko 2 pierwszych biegow?? :mrgreen:[/quote']

 

koncze temat bo widze ze latwiej ze sciana bym sie dogadal jak z takim twardoglowym typem....

:mrgreen:

 

[ Dopisane: 06-08-2005, 20:28 ]

Gredo kup se skuter bedziesz mial jeden dlugi bieg i przestan fanzolić' date=' bo jak czttam to co napisales

 

Moc - z 2 strony gdybys nie jechał 50 a 80 to zdążyłbys przejechac przed tą babą owe skrzyżowanie

 

to mysle że mam z przedszkolakiem do czynienie , jak chcesz sie zabic to rób to na wlasna odpowiedzialność i nie przekonuj innych do swojej racji.

 

 

do kogo odnosi sie twoj post ??

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gredo kup se skuter bedziesz mial jeden dlugi bieg i przestan fanzolić, bo jak czttam to co napisales

 

Moc - z 2 strony gdybys nie jechał 50 a 80 to zdążyłbys przejechac przed tą babą owe skrzyżowanie

 

to mysle że mam z przedszkolakiem do czynienie , jak chcesz sie zabic to rób to na wlasna odpowiedzialność i nie przekonuj innych do swojej racji.

 

Widze ze zdolność dostrzegania ironii w wypowiedziach masz, mimo wieku, dosc słabo wykształconą. Pozatym - nie mam zamiaru sie zabić, cały czas sie ucze jeździć i nie uważam za mistrza fajery. Wiem jakie błędy popełniam i staram sie je eliminować. Przy 50 km/h czy nawet 70 poza terenem można zasnąć za kółkiem, więc nie wiem co jest bardziej niebezpieczne - szybka jazda skoncentrowanym czy rozkojażenie przy małych predkosciach

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ten fragment Twojej wypowiedzi zaznaczyłem , w sumie dla mnie Twoim manifestem było stwierdzenie że ni poto kupiłesz szybki moto aby wolno jeździć , (odebrałem to jako typowy manifest mam szybkie moto i wszystkich w d ),jeśli tak nie jest to cieszę sie że się pomyliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej napisałem, chcąc być prawym obywatelem, od dziś obiecuję sobie, że nie będe przekraczał prędkości, Nexię zamienię na Tarpana na gaz, a zamiast YZF 750R kupię sobie Piaggio ZIP. Na pewno Tarpan z 50km/h do 0 hamuje wydajniej niż Eclipse ze 120 a Zipek jest bardziej stabilny przy 50 niż YZF przy 200 :-D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej napisałem, chcąc być prawym obywatelem, od dziś obiecuję sobie, że nie będe przekraczał prędkości, Nexię zamienię na Tarpana na gaz, a zamiast YZF 750R kupię sobie Piaggio ZIP. Na pewno Tarpan z 50km/h do 0 hamuje wydajniej niż Eclipse ze 120 a Zipek jest bardziej stabilny przy 50 niż YZF przy 200  :-D
a nie łatwiej przesiąść się w autobus?przynajmniej na pewno nic Cię nie podkusi,żeby dodać gazu i pojechać 52 km/h

 

 

SAMOCHODOM I MOTOCYKLOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ten fragment Twojej wypowiedzi zaznaczyłem , w sumie dla mnie Twoim manifestem było stwierdzenie że ni poto kupiłesz szybki moto aby wolno jeździć , (odebrałem to jako typowy manifest mam szybkie moto i wszystkich w d ),jeśli tak nie jest to cieszę sie że się pomyliłem

 

Ale ja nie mam szybkiego moto. Ani szybkiego samochodu. Tyle ze oba na szczescie wyciągają ponad 50 km/h, nawet ponad 70. I właśnie dlatego nie uważam żebym musiał jak osioł trzymać się ograniczeń prędkości. Nie wiem czy było to już poruszane na forum ale w Stanach udowodniono ze zwiększenie ograniczenia prędkości w którymś ze stanów nie spowodowało zwiększenia liczby wypadków, a nawet tą statystykę obniżyło. Po prostu większość ludzi przy większej prędkosci bardziej sie koncentruje na tym jak jadą.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...