Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zreszta nie bede sie przejmował kolesiem który jeździ rometem chartem przed tobą jeszcze długa droga*

w twoim wieku a nawet wczesniej jeździłem jawa 350 ale i tak stwiedziłem ze to złom

dla mnie sie licza tylko japońskie motocykle

I zeby nie było to ja jestem przeciwnikiem wszelkich rometów simsonów jawów mzetów wusek i inych wynalazków z komunizmu reszta moze być

Najpierw trzeba umiec jeździc a później jeździć dosyc juz mamy dawców piratów i pijaków co wsiadaja w fure albo motor ktos se jeździe spokojnie a tu jakiś po**b w niego pie**olnie i to ma być sprawiedliwość?????? :) ;)

*Ojcowskie podejście w niczym tu nie pomoże - w dwóch różnych postach piszesz takie sprzeczności, jak te zaznaczone kursywą. Chyba nie do końca rozumiem, o co ci właściwie chodzi. I chyba nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że to forum nie jest zbyt przyjazne ale trudno

Zreszta nie bede sie przejmował kolesiem który jeździ rometem chartem przed tobą jeszcze długa droga

w twoim wieku a nawet wczesniej jeździłem jawa 350 ale i tak stwiedziłem ze to złom

dla mnie sie licza tylko japońskie motocykle

Forum jest bardzo przyjazne jeśli ktoś nie przeczy sam sobie i zachowuje się kulturalnie.

Tu nie o sprzęt chodzi człowieku. Każdy jeździ tym czym może i nabiera doświadczenia na swój sposób. Jeśli chcesz pokazać jaki jesteś total kozak to faktycznie zabłądziłeś.

 

Najpierw trzeba umiec jeździc a później jeździć dosyc juz mamy dawców piratów i pijaków co wsiadaja w fure albo motor ktos se jeździe spokojnie a tu jakiś po**b w niego pie**olnie i to ma być sprawiedliwość?????? ;) ;)

Rozumiem że ty jako mistrze kierownicy nigdy nie spowodowałeś żadnego wypadku, kolizji? Żadnych sytuacji podbramkowych z twojej strony ?

Jesteś moim idolem :)

 

*Ojcowskie podejście w niczym tu nie pomoże - w dwóch różnych postach piszesz takie sprzeczności, jak te zaznaczone kursywą. Chyba nie do końca rozumiem, o co ci właściwie chodzi. I chyba nie tylko ja.

Ja też nie rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys nie miałem kasy na nic lepszego wiec jeździłem tym co bylo ale teraz widze ze to był bład i trzeba było sobie dac spokuj i uskładac na coś porządnego i cywilizowanego

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ja mam rg to nie znaczy ze jestem przeciwnikiem skuterów

a co do muzyki to jak jechał na czyms lepszym to ja chociaż słyszał a jadac takim rometem czy simsone to się tylko słyszy jak silnik chce wyrwac z ramy hehehe ;) :smile:

I zeby nie było to ja jestem przeciwnikiem wszelkich rometów simsonów jawów mzetów wusek i inych wynalazków z komunizmu reszta moze być

Najpierw trzeba umiec jeździc a później jeździć dosyc juz mamy dawców piratów i pijaków co wsiadaja w fure albo motor ktos se jeździe spokojnie a tu jakiś po**b w niego pie**olnie i to ma być sprawiedliwość?????? :) ;)

Dobrze,ze ty wszystko umiesz...masz 17lat i 30lat doswiadczenia:)...nie osmieszaj sie juz w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj skuterowcy troche Wam dzis zepsulam opinie w 3miejscie....10 minut jazdy kilka lusterek zaliczonych...przepraszam z gory:)....nawiasem mowiac nie jestem za skuterami od dzis, bo nikt mnie puszczac nie chcial w korku...jak Apka jade to zaraz zjezdzaja...

To katamaraniarze ponoszą winę za korki uliczne, więc nie miej wyrzutów sumienia, że jednemu czy drugiemu trąciłaś lusterko.

Swoją drogą ciekawi mnie, kto teraz tworzy korki w Trójmieście. Czyżby warszawiacy na wakacjach z rodzinkami? :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 ma jednoślada żeby mieć, żadnej pasji. Te wypowiedzy przypominają mi chłopów ze wsi co to nie oni na wiesiach , jawach itp wyczynali o komarku nie wspomnąc. Ten avatar (bwm) też jakiś taki nijaki, kolega kupił bmw za 4 tys z 93r więc można powiedzieć że każdego na to stać, zresztą bemka i golf od zawsze kojażyły mi się z dresami. Niestety zawsze trafi się jakaś czarna owaca, tak jest skontruowany świat...

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem że ty jako mistrze kierownicy nigdy nie spowodowałeś żadnego wypadku, kolizji? Żadnych sytuacji podbramkowych z twojej strony ?

Jesteś moim idolem :)

 

W tym problem ze miałem taka sytacje i to bardzo poważna ledwo uszłem ze życiem i jeszcze bym kumpla zabił

dlatego nie widze juz w tym pasji dla mnie motor to tylko srodek trasportu

Pasja konczy sie wtedy kiedy cos sie stanie jesli nie to myslisz zejestes panem swiata dajesz gas na max i byle do przodu!!!!!Po tym zdarzeniu wszysko jest inne nie ma sie ochoty nawet dawać gazu

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest bardzo przyjazne jeśli ktoś nie przeczy sam sobie i zachowuje się kulturalnie.

Tu nie o sprzęt chodzi człowieku. Każdy jeździ tym czym może i nabiera doświadczenia na swój sposób. Jeśli chcesz pokazać jaki jesteś total kozak to faktycznie zabłądziłeś.

 

Rozumiem że ty jako mistrze kierownicy nigdy nie spowodowałeś żadnego wypadku, kolizji? Żadnych sytuacji podbramkowych z twojej strony ?

Jesteś moim idolem :)

W tym problem ze miałem taka sytacje i to bardzo poważna ledwo uszłem ze życiem i jeszcze bym kumpla zabił

dlatego nie widze juz w tym pasji dla mnie motor to tylko srodek trasportu

Pasja konczy sie wtedy kiedy cos sie stanie jesli nie to myslisz zejestes panem swiata dajesz gas na max i byle do przodu!!!!!Po tym zdarzeniu wszysko jest inne nie ma sie ochoty nawet dawać gazu

Ja co prawda nie otarłem się o śmierć na motocyklu, ale to nie znaczy, że nie miałem nieprzyjemnych sytuacji. Przez głupotę współużytkownika drogi (wina była po jego stronie, pozdrawiam @#$%^ pana z Renault Laguny :-)) miałem bardzo nieprzyjemną i niebezpieczną sytuację. Rodzice chcieli, żebym dał sobie spokój i chodził piechotą, sam też miałem wątpliwości. Ale jeśli ktoś to kocha, nie przestanie jeździć z byle powodu. Poczytaj chociaż historie userów z działu Stunt, Wypadki - oni nieraz leżeli w szpitalu po glebie, ale to ich nie odstraszyło od dwóch kółek. Bo uczą się na właśnych błędach. Nie można robić tak, jak małe dzieci: nie umiem zawiązać sznurowadeł, to będę chodzić boso. Wiek zobowiązuje.

 

Ja też nie rozumiem.

Miło mi, że ktoś się ze mną zgadza.

 

Ten avatar (bwm) też jakiś taki nijaki

A co powiesz o moim? ;)

 

ja wsiadajac na moto nie mam odczucia ze jestem panem swiata.

wyjezdzasz na droge to jesli jestes rozsadny to jezdzisz wmiare bezpieczni i kulturalnie

Otóż to. Ważne, by być panem samego siebie i swojego pojazdu. Bez władzy nad tymi dwiem rzeczami bramy św. Piotra czekają na nas... zamknięte. Na nich też można się rozbić ;-).

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem ze miałem taka sytacje i to bardzo poważna ledwo uszłem ze życiem i jeszcze bym kumpla zabił . dlatego nie widze juz w tym pasji dla mnie motor to tylko srodek trasportu

Pasja konczy sie wtedy kiedy cos sie stanie jesli nie to myslisz zejestes panem swiata dajesz gas na max i byle do przodu!!!!!Po tym zdarzeniu wszysko jest inne nie ma sie ochoty nawet dawać gazu

Serdecznie Ci współczuje tej sytuacji. Ale pasja to coś co siedzi w tobie mimo wszystko. Pewnie że wypadki uczą pokory na drodze i tak dalej. Ale to nie powód żeby rezygnować z czegoś co się kocha. Chyba że nigdy się tego nie kochało.

 

ja wsiadajac na moto nie mam odczucia ze jestem panem swiata.

Ja też nie. Dlatego że wiem że jeśli nie ja popełnię bład to może go zrobic ktoś inny. Tak czy siak o wypadek nie trudno jeśli chociaz jedna osoba `nie myśli`. Ale nie dając się zwariować i tak jeżdżę.

 

Ale jeśli ktoś to kocha, nie przestanie jeździć z byle powodu. Poczytaj chociaż historie userów z działu Stunt, Wypadki - oni nieraz leżeli w szpitalu po glebie, ale to ich nie odstraszyło od dwóch kółek. Bo uczą się na właśnych błędach. Nie można robić tak, jak małe dzieci: nie umiem zawiązać sznurowadeł, to będę chodzić boso. Wiek zobowiązuje.

No i to jest chyba trafienie w sedno sprawy ;)

 

A co powiesz o moim? :)

Uważam że jest uroczy :smile: Zwłaszcza ten po lewej śliiiiiczny. ;) Edytowane przez Marta69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawi mnie, kto teraz tworzy korki w Trójmieście. Czyżby warszawiacy na wakacjach z rodzinkami? :)

Nie tam zawsze w kilku miejscach sa korki i to takie ze <olaboga>. Jak bedziesz kiedys w 3-miesci to zapusc sie w okolice ul. Slowackiego, albo na Hucisko to sie przekonasz co to sa korki w 3-miescie. Nie wspominajac o remontowanym wlasnie odcinku Blednik-Hucisko. Normalnie z Tczewa do Wrzeszcza jechalem 30-35 min, teraz jade 2h :smile: :banghead: :banghead:

 

Nie zebym byl zlosliwy czy cos.... ;), ale V12 daj juz sobie spokoj z tym tematem bo sie osmieszasz (potraktuj to jako rade). Pozatym jesli motocykle to nie Twoja pasja to proponowalbym wogole odpuscic sobie to 4um, bo tu chyba sami pasjonaci pisuja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie zebym byl zlosliwy czy cos.... :), ale V12 daj juz sobie spokoj z tym tematem bo sie osmieszasz (potraktuj to jako rade). Pozatym jesli motocykle to nie Twoja pasja to proponowalbym wogole odpuscic sobie to 4um, bo tu chyba sami pasjonaci pisuja :banghead:

 

Spoko dam sobie spokój widze ze tu sami ludzie z miasta a ja z takimi nigdy sie nie moge dogadac bo na wsi jest zupełnie inaczej......

I po pierwsze ja sie nie ośmieszam mnie nie boli co wy myslicie

W tym temacie jestem sam przeciwko wielu którzy sie ze mna nie zgadzaja wiec hehehehhe poddaje sie ;) ;) :smile:

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12, całkowicie Cie nie rozumiem. Zarejstrowałeś się na tym forum tylko po to żeby napisać swoje WŁASNE poglądy które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ?

 

widze ze tu sami ludzie z miasta a ja z takimi nigdy sie nie moge dogadac

Prosta rada : Gadaj do rzeczy. A nie pier*** farmazonów.

A no i jeszcze jedno : Szanuj kobiete.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do roczników simsonów to sie zgodze ze przez to się psuja ale nie rozumiem jak ktos pisze ze wolał by prawie 20 letniego niż 5 letniego skutera to mnie własnie boli że tak uwazacie
I po pierwsze ja sie nie ośmieszam mnie nie boli co wy myslicie

?????????????? :smile: :)

 

 

Spoko dam sobie spokój widze ze tu sami ludzie z miasta a ja z takimi nigdy sie nie moge dogadac bo na wsi jest zupełnie inaczej......

Ja mieszkam na wsi, ale jakoś nie mogę zgodzić się z twoim zdaniem (w sumie największy problem jest z określeniem twojego zdania, bo co post piszesz całkowicie przeciwstawne opinie, co już kilka razy Ci udowodniono). Pisanie o wyższości automatu nad biegówką (w momencie, gdy jeździsz biegówką) jest co najmniej nieco dziwne. No bo skoro piszesz, że mieszkasz na wsi, to po co ci te ułatwienia w postaci automatu?

 

V12, całkowicie Cie nie rozumiem. Zarejstrowałeś się na tym forum tylko po to żeby napisać swoje WŁASNE poglądy które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ?

No, w sumie forum jest po to, by przedstawiać swoje opinie - ale nigdy na narzucaniu ich innym. Wszystkie układy, które na tym polegaly, upadły (może poza Kim'em i Fidelem).

Prosta rada : Gadaj do rzeczy. A nie pier*** farmazonów.

Zgadzam się, Kamilo. Czasami aż nie wiem, co mam pisać na farmazony wypisywane przez niektórych ludzi. Nie tyle brak mi słów, co nie potrafię znaleźć tak delikatnych epitetów, by nadawały się do emisji przed szerszym gremium, a jednocześnie na tyle silnych, by przemówiły do rozumu. Aż chciałoby się zapytać: "Jaką miałeś średnią na koniec roku?", choć odpowiedź wcale nie dałaby nikomu jednoznacznego obrazu takiej wysoce skomplikowanej osobowości.

A no i jeszcze jedno : Szanuj kobiete.

Tak, święta racja. Jeśli nie szanujesz kobiety, to pozostałe priorytety też nie wyglądają na poprawnie poukładane. A to już jest problem.

 

EDIT:

dobra juz nie dogryzajmy mu teraz.

Sorry, kliknąłem "wyślij" w momencie, gdy twój post juz się ukazał. Ale to nie jest raczej takie paskudne, bezmyślne dogryzanie - a jedynie prośby ;) .

Ale z tymi sukami to przesadziłeś i to bardzo....

Może to jakieś miejscowe narzecze, tak jak "tey" w Poznaniu ;)

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...