Skocz do zawartości

Honda Fireblade CBR954RR ( CBR 954 RR)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wraz z wejsciem na rynek 1000rr zostaje zaprzestana produkcja modelu 954 ?

Moim marzeniem jest Fireblade 954 sc50 i dlatego sie pytam bo ta nowa tysiaczka w ogole mi sie nie podoba  :?  

 

Pozdrawiam,

Radek

tak to już jest w tej klasie że co 2 lata zmienia sie model ,tak jak TY zmieniasz skarpetki codziennie

za duża konkuręcja i trzeba mieć zawsze najleprzy produkt

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma strachu, kupisz sobie Blade'a 2003 z przeceny :D .

 

A co do "mienia" najlepszego produktu ... Honda już od lat nie jest najlepsza w klasie. Wątpię, żeby miało sie to zmienić w tym roku przy takiej konkurencji. Chociaż kto wie.

 

Wizualnie nowy blade wydaje mi się mniej ostry i agresywny od 954. Trzeba jednak wyjśc z założenia, że to ma lepiej jeździć, a nie lepiej wyglądać ... chociaż nie dla wszystkich jest to takie proste :D

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

spoko

jeszcze wam się odmieni

np u mnie jest tak że podobaja mi się starsze modele ale z nadehjściem nowszych powli się do nich przyzwyczajam

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedąc ze 2 tyg temu na dniach otwardych Boldora czy jak mu tam siedziałem na tym czymś ,prześwit i konty i wysoko0ść siodła przygotowane maxymalnie do toru ,nie to co w zx9r... woóle siodełko tak wysoko że z moimi 171 cm ledwie palcami dotykałem do ziemi czyli ten model dla mnie na miasto odpada, zostaje model 919..

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym nadchodzącym roku w ogóle bardzo ciekawie sie zapowiada klasa 1000.

Nowa R1, nowy Fire i ZX10. Na www.superbike.co.uk już są pierwsze notatki na temat ZX10 i Fire'a(którego notabene już zdążyli na prezentacji rozbić... ;) ).

Ja od dawna jestem fanem R1 i to jest mój wymarzony sprzęt ale trzeba przyznać że Fire 954 też jest niczego sobie-znacznie fajniejszy niż 929.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czyli jest sposób na przerobienie motocykla czysto sportowego na turyste. Tylko że wydaje mi się że przy dużych prędkościach to i tak się do niczego nie przyda bo kierowca leży na baku a pasażer musiałby siedzieć wyprostowany. Jednym słowem ciekawostka która raczej nie stanie sie hitem sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...