Skocz do zawartości

No i po sezonie:( FOTY


Harry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie ostro wk**wil.potem zadzwonil po ekipe i zmasakrowali bysmy mu wóz bo za moto (niewiem czym jezdziłes) rozwalil bym mu nie tylko samochód

 

jak by tak wszyscy robili, to ogólnie byłaby jedna wielka napie*dalanka, za przeproszeniem :?

 

Harry, dobrze, że nic poważniejszego nie stało się Tobie :) Walcz o kasę z ubezpieczenia i mam nadzieję, że da się za nią naprawić i dopieścić motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde dobrze ze nic ci sie nie stalo,

wracaj do zdrowia i drzyj kase z ubiespieczalni,

pamietaj ze mosza ci zwrocic kase za wszystko co jest uszkodzone,

nie tylko za motocykl ale za spodnie, kortke, nawet za polamany dlugopis, mosza ci wedlog prawa zwrocic, wiem bo mialem przygode z katamaranen ze 3 lata temu to za wszysko zwracali, za glany, spodnie skozane, dowiedzialem sie tego wszyskiego od kumpla ktory pracoje w PZU, bo sam bym na to nie wpadl,

zycze szybkiego powrotu na trase, jak dobrze pojdzie to sezon bedzie do konca listopada :lol:

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre zdarzenie, Harry, ważne, że jestes cały. Reszta zagoi się jak na psie :mrgreen: :D (jak to mówia, bo przecie jeszcze mlody jesteś).

Zdaje się,że pracujesz na stacji bezynowej, prawda? Więc może dopóki nie wyjaśni się, co dalej ze sprzętem, wystaw wraka gdzies na widoku tankujących, a koledzy niech opowiadaja ciekawskim, co się stało, albo zniecirpliwionym "powolną" obsługą mogą rzucić tekst typu: "przepraszamy za utrudnienia, mamy chwilowe kłopoty personalne, właśnie jeden ze śpieszących się kierowców całkiem niedawno, kilkaset metrów stąd, w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu potrącil naszego kolegę jadącego do pracy...." :)

 

Wiem, mało realne wystawienie sprzęta, zaraz właściciel, albo przepisy wewnętrzne, ale może chociaż zdjęcie?

 

Trzym się 8)

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj na ubezpieczalnię. Kolega niedawno miał wypadek. Koleś mu wymusił i przyje*** w niego. Serwis wycenił straty na 18000 zł.(rama, blok silnika, chłodnica, przednie zawiecho, bak, plastiki itp, itd). Jako ze cena naprawy przekraczała wartość motocykla, to PZU wypłaciło tzw. "szkodę całkowitą" w wys. 7000 z) ł -według tabel PZU ten model i ten rocznik był tyle wart( moto było warte conajmniej 11000). Uważaj i nie daj się!

Pozdrawiam.

OzzY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły foty

www.forum.motocyklistow.pl/album_page.php?pic_id=906

www.forum.motocyklistow.pl/album_page.php?pic_id=907

www.forum.motocyklistow.pl/album_page.php?pic_id=908

www.forum.motocyklistow.pl/album_page.php?pic_id=909

www.forum.motocyklistow.pl/album_page.php?pic_id=910

www.forum.motocyklistow.pl/album_page.php?pic_id=911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kiki, źle nie wygląda i jest do uratowania , jednak pod warunkiem, że główka ramy nie jest ruszona, a to może się okazać dopiero w trakcie jazdy. Jak byś zaliczył szlifa to chyba więcej szkód byś mógł sobie narobić, a tu widać, że jechałeś powoli. Będzie dobrze, oby do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wypadek 20 maja i nie miałem tyle szczęścia co kolega bo moje otwarte złamanie otwartym jest i to 3 stopnia w 3 stopniowej skali :) i motor jest skasowany. rama pogięta, dziura(!!!) w silniku. Jest nie do odratowania ale najgorsze jest to że 6miesięcy będe chodził o kulach... mineły 2 ja ja już nie mogę wytrzymać w 4 ścianach... (bo koleś mnie nie widział...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati1411: jedno co pociesza w takich sytuacjach to fakt, ze przy skutkach zdrowotnych trwajacych ponad 7 dni od daty wypadku koles ma sprawe KARNA z urzedu. Przy jego winie najprawdopodobniej oznacza to wyrok w zawieszeniu lub w razie powtorki z rozrywki odsiadke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...