Skocz do zawartości

Co ze soba zabrać na 5 dni na Mazury?


Wróbel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W przyszły czwartek (21.07) jadę do Mikołajek na Mazury. Bedę spał w pensjonacie więc śpiwory i reszta obozowych gadżetów odpada. Jadę z kolegą na jednym motocyklu - mojej Suzi. I mam do Was taką prośbę - czy macie dla mnie jakieś rady itp?

Napiszę listę co już wymyśliłem, że wezmę ze sobą -

5 par majtek

5 par skarpet

2-3 koszulki

1 para spodni długich

1 para spodni krótkich

1 koszula zapinana na guziki (chodzi mi o taką elegantszą :D )

nakrycie głowy

jedna para butów

kąpielówki

duży ręcznik

najpotrzebniejsze kosmetyki (antyperspirant, jakaś woda toaletowa, szczoteczka do zębów i pasta, mydło, płyn pod prysznic i szampon do włosów) - oczywiście - antyperspirant, wodę toaletową i szczoteczkę będę miał tylko na swój użytek, bo resztą możemy się dzielić przecież.

Mam też taki plan, ze płyn pod prysznic i szampon do włosów kupię tam na miejscu - żeby zaoszczędzić miejce.

To wszystko zapakuję w TankBag i kolega swoje rzeczy +mój ręcznik i buty w swój plecak, a mały ręcznik najwyżej tam kupię.

Co Wy o tym myślicie?

Z góry dziękuję za wszystkie rady.

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preparat do przebitych opon, jakies default klucze, z 2-a bezpieczniki, zarówka H4 (mi się raz spaliła wieczorek w drobny desz i jechałem po ciemku z 17km do stacji :/ ),karte kredytową,grzebień lub coś do czochrania - chyba że łysy :D ,jakiś scyzoryk,kawałek sznurka,coś przeciwbólowego, może smar do łańcucha jeśli będziesz więcej latał.

Przez 5dni to możesz mydełkiem głowe umyć.

Zamiast butów lepiej klapki to skarpetek tyle nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze to nie zart

 

[ Dopisane: 13-07-2005' date= 07:14 ]

bo z poczatku wydawal sie nawet zabawny

 

ja też wybieram się na mazury - ale' date=' pls, osczędźcie swoich porad[/quote']

 

oj tam :lol:

lepiej, żeby się chłopak spytał i solidnie przygotował do wyjazdu, niż zapomniał połowę potrzebnych rzeczy :D

a tak w ogóle, to (stosunkowo :mrgreen: ) udanego wypoczynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku -jaja sobie robisz naprawdę

żeby ludzie mieli takie problemy ja Ty :-D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...