Skocz do zawartości

Co mi zrobią gliny????????


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Ja jezdze xj 600 i zlapali mnie jakies 2 tyg. temu dokladnie 15maja br. przekrocczylem dozwolona predkosc mialem 84 km/h na 40km/h moglem uciekac ale nie mialem jak poprostu gdyby byla taka mozliwosc to bym im poprostu uciekl!!

Zaznaczam ze nie mam prawo jazdy no i zaczymalem sie policjant mnie spytal czy wiem ile jechalem ja mu odpowiadam ze nie wiem pokazal mi na radarze 84km/h (do tylu wychamowalem a jak sie rozpedzalem i jak popatrzylem na licznik to bylo140km/h) poprosil o dokumenty dalem mu dowod rejestracyjny ubezpieczenie karte motorowerowa i legitymacje!!!

Palkarz pyta jaka to pojemnosc ja mowie 600cm a on na to to poprosze prawo jazdy ja mu odpowiedzialem ze nie mam!!

Palkarz to poprosze do radiwozu podeszlem sprawdzil mnie ja w tym czasie puscilem bita do starego ze mnie zlapali tu i tu!!

Palkarz mowi do drugiego czy moze byc na taka pojemnosc karta motorowerowa drugi palkarz mmowi ze nie moze ten idiota sprawdzal w kodeksie czy moze byc bo myslal ze moze byc karta na takie cos odszukal i niestety prosze pana nie ma pan uprawnien to 500zl za brak uprawnien i 500zl za przekroczenie predkosci!!

Jakies 2 min. potym co powiedzial dzwoni do palkarza telefon(ojcaa kolega policjant i gada z nim czy nie da sie jakos mnie puscic bez zadnego mandatu no ale niestety musi mi dac 500 za brak prawka bo juz mnie sprawdzil przez radio i poprostu tyle musi mi dac.

No i takze sie skonczylo ze dal mi 500zl za brak prawka!!

Pytalem go co mi grozi jesli nie mam prawa jazdy powiedzial 500zl mandatu i tyle!!

takze chlopaki 500zl i tyle nic wiecej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtara18 ale im pokazałeś, masz znajomego "pałkarza" w drogówce i kazał cię puścić, a oni nawet nie wiedzieli czy na 600cm3 potzrebne jest prawko, pojechałeś z nimi po całej lini, chwała ci za jezdę 140 / 40 km/h i za jazde bez prawka, a 500 zł to sobie możesz zapłacić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

krew mnie zalewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh....... Chlopaki czym wy sie martwicie ja mam Wsk 125cc w niezadobrym tylko silnik dobry skladak jak h*j moojej wlasnej roboty swiatel niema siedzenie od motorynki

stylu laczek od Crosa (bydlak jak h*j choc troche trzesie na betoniie przez ten bierznik)

z przodu kolo od Mz 250 tropic niewiem jak ja je tam wsadzilem ale wiem jedo ze przez nie musialem odwrucic widelki i telep mi z przodu zaciol i niechodzi co do hamolcow to z tylu ale bardzo slaby. A jesli chodzi o POLICJE to moga mi naskoczyc wpierdalam sie na jakies bezdroza i spierdalam nie raz juz tak mialem a oni moga tylko powachac spalin bo WSK buta ma nieziemskiego a po drugie to debile sa nic niemysla i nic wam niezrobia tylko powietrze spuszczaja a jak juz zlapia was na tej 50cc to mowcie ze pytaliscie sie dziadka czy trzeba miec karte motorowerowa a on powiedzial ze nietrzeba karty motorowerowej tylko rowerowa .Chodzi tu o to ze jakies pare lat temu mozna bylo jezdzic na karte rowerowa jak umiales rowererem to i 50-atka mogles :) to wszystko

 

to fajny rumak :icon_razz:

Edytowane przez mierzwa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zdementuję jedną z powszechnie wyznawanych opinii.

Czy Wy ( dotyczy mędrców i mistrzów kierownicy )naprawdę myslicie , ze jak znacie kogoś w Policji , to ten gliniarz podłoży się dlatego , ze Wy tak chcecie?

 

Przeciez każdy z Policjantów w tym momencie łamie prawo - jest automatycznie przestępcą. Dla jakichś nieodpowiedzialnych i beztroskich dzieciaków żaden z Niebieskich nie zaryzykuje wywalenia z roboty i ewentualnego wyroku. Mają na utrzymaniu rodziny , a na dodatek po dyscyplinarnym zwolnieniu ze służby baaaardzo cieżko znależć jakąkolwiek pracę. Z powody głupoty i olewatorstwa co poniektórych nikt nie będzie sie podkładał.

W czasie służby wielokrotnie otrzymywałem różne propozycje , dzwonili do mnie różni ludzie , prosili , oferowali różne rzeczy , czasem nawet grozili że mnie z roboty zwolnią. Takich zwalniajacych z reguły szybko prostowałem. I nikt jakoś mnie nie zwolnił .

Dostaję zajadów ze smiechu czytając niektóre posty . Jaka bije z nich pewność siebie i poczucie bezkarnosci.

Bo tatuś , albo kto inny sprawę załatwi.

Otóż QPA wielka będzie jeśli nie zrobicie prawka , nie zarejestrujecie swoich sprzętów itp.itd. A jak coś nawywijacie na drodze i rodzice dostaną duuuuży rachunek do zapłacenia , to motocykl sobie będziecie ogladać na zdjęciach . O ile oczywiście będziecie w stanie coś jeszcze oglądać.

Pozdro dla myślących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zdementuję jedną z powszechnie wyznawanych opinii.

Czy Wy ( dotyczy mędrców i mistrzów kierownicy )naprawdę myslicie , ze jak znacie kogoś w Policji , to ten gliniarz podłoży się dlatego , ze Wy tak chcecie?

 

Przeciez każdy z Policjantów w tym momencie łamie prawo - jest automatycznie przestępcą. Dla jakichś nieodpowiedzialnych i beztroskich dzieciaków żaden z Niebieskich nie zaryzykuje wywalenia z roboty i ewentualnego wyroku. Mają na utrzymaniu rodziny , a na dodatek po dyscyplinarnym zwolnieniu ze służby baaaardzo cieżko znależć jakąkolwiek pracę. Z powody głupoty i olewatorstwa co poniektórych nikt nie będzie sie podkładał.

W czasie służby wielokrotnie otrzymywałem różne propozycje , dzwonili do mnie różni ludzie , prosili , oferowali różne rzeczy , czasem nawet grozili że mnie z roboty zwolnią. Takich zwalniajacych z reguły szybko prostowałem. I nikt jakoś mnie nie zwolnił .

Dostaję zajadów ze smiechu czytając niektóre posty . Jaka bije z nich pewność siebie i poczucie bezkarnosci.

Bo tatuś , albo kto inny sprawę załatwi.

Otóż QPA wielka będzie jeśli nie zrobicie prawka , nie zarejestrujecie swoich sprzętów itp.itd. A jak coś nawywijacie na drodze i rodzice dostaną duuuuży rachunek do zapłacenia , to motocykl sobie będziecie ogladać na zdjęciach . O ile oczywiście będziecie w stanie coś jeszcze oglądać.

Pozdro dla myślących.

 

tak samo łamie jak "bierzę w łapę" a jednak ryzykują.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...... a tak na boku jak robicie te rysuneczki obok nicka ??????????

nno wiecie ufo itp

Ostatnio te jeban... suki mnie chciały zatrzymać.... jechałem bez świateł na simku, i nawet sie nie skapłem, że ich nie włązyłem... patrze a te psy jeba.... chcą mnie zatrzymać.... no to ja na początku zwolniłem, a puźniej mysle, a hu.. wam w dupe.... redukcja i opur.... pedałom nawet sie dupy ruszyć za mną nie chciało...POLSKA POLICJA....fuck fuck fuck the police !!!!:buttrock::P a zreszta, nawet jak by ruszyli to tym krążownikiem swoim (polonezem) nie złapali by mnie :buttrock: POZDRO... i tak na marginesie.... nie polecam tego :biggrin::D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio te jeban... suki mnie chciały zatrzymać.... jechałem bez świateł na simku, i nawet sie nie skapłem, że ich nie włązyłem... patrze a te psy jeba.... chcą mnie zatrzymać.... no to ja na początku zwolniłem, a puźniej mysle, a hu.. wam w dupe.... redukcja i opur.... pedałom nawet sie dupy ruszyć za mną nie chciało...POLSKA POLICJA....fuck fuck fuck the police !!!!:buttrock::P a zreszta, nawet jak by ruszyli to tym krążownikiem swoim (polonezem) nie złapali by mnie :buttrock: POZDRO... i tak na marginesie.... nie polecam tego :biggrin::D

 

1. Dlaczego z taką pogardą piszesz o policji ?

2. Jaki to język: polski, angielski, łacina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Corleone !

Obsmiałem się po pachy , he he he .

Przecież gdyby Cię gliniarze zatrzymali , to miałbyś pełnego pampersa. Zapomniałbyś języka w gębie i tyle.

A jak trafisz kiedyś na lepszych zawodników ????? To Ci ojciec tyłek spierze i finał. I moto zobaczysz przez szybkę w telewizorni. Po raz kolejny ujawnił się " Miszczu Kierownicy i Mędrzec ". Przeciez śmieszne jest to co piszesz. Bluzgasz jak nawiedzony , a pewnie nawet nie masz pojęcia o czym piszesz.

Takie posty to do humoru he he he .

 

Mierzwa !

Dorosnij troszkę chłopie. Ile razy dałeś w łąpę ?? Bo jesli dałeś , to jestes taki sam jak ci przekupni gliniarze. Dla mnie przekupny glina , to szmaciarz , a ten który daje jest taki sam. Więc jesli nie dałeś to się nie odzywaj , a jeśli dawałeś , to tym bardziej.

Ludziska - spoważniejcie - sami Rambo i Terminatorzy kierownicy się znalezli.

 

Ale jedno musze Wam przyznać - przesmieszni jestescie - lepsi od Jasia Fasoli i Benny Hilla razem wziętych - napiszcie cos jeszcze he he he .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od którego roku pracujesz w policji albo pracowałeś? bo jak poniżej 92r to niezłe przekręty tam odchodziły uważaliscie sie za bóg wie kogo... to mnie wkur.... że traktujecie (może akurat nie ty ale inni) ludzi jak smieci a wy jesteście swieci i wiecznie doskonali w ogóle słyszałes o przypadku z mielca? co tam sie działo pamietasz? mieszkałem tam 10 lat więc znam tamte tereny.... był wypadek w którym policjant zabił motocykliste otwrzył mu drzwi.... radiowozu jak chciał sie zmieścić miedzy autobus a radiowóz i co komendant powiedział? chcieli mu udzielic pomocy wyciagnąć z pod autobusu ale "pan policjant" nie pozwolił... a komendant powiedział i tak nie było ratunku i tak by umarł to jest ku*wa komendant? to jest wypowiedź? to jest POLICJANT??? więc nie broń tak całej "tej" policji broń siebie jak byłeś uczciwy bo pracuje tam oprócz ludzi którzy sa wporzo wielka banda złodzieji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem - napisz do "Przyjaciółki ".

Wyluzuj poślady , bo się rzucasz bez powodu i tyle.

W mundurze pracowałem wtedy , kiedy Ty jeszcze nie byłeś zaplanowany. Robiłem swoje i łapałem sqrvieli , bandytów i morderców wtedy , kiedy Ty waliłeś w pieluchy. Więc nie mów mi co jest dobre , a co jest złe. Nie bronię wszystkich , tylko staram się co poniektórym uświadomić , że gadanie bzdetów nie przynosi zaszczytu. Opowiadanie,że coś tam od kogoś słyszałeś czyni Cię mało wiarygodnym i tyle. Widziałes to zdarzenie na własne oczy ??? . Chyba na pewno nie , więc czemu zabierasz głos ??

Dajesz sobie prawo do oceny ludzi o których pracy nie masz zielonego pojęcia.Nawet nie odróżniasz rodzajów służb w Policji. To o czym mam z Tobą dyskutować ?

Najpierw uzupełnij wiedzę w temacie , a dopiero potem sie odzywaj. Nie sadzę , abyś miał do czynienia blizej z Niebieskimi , niż poprzez pryzmat mandatów za zbyt szybka jazdę. Dostałeś kiedyś za darmo omłot pałą ???

Gonili Cię przez miasto ? , siedziałeś w areszcie ? To nie mów , że ktoś kogoś traktował jak śmiecia. O przekrętach przed 92 r tez nie mozesz nic wiedziec - chyba ze jesteś geniuszem intelektu.( Twój styl pisania na to nie wskazuje niestety ).

Zatem dowiedz sie czegos wiecej w tym zagadnieniu i wtedy chętnie podyskutuję , ale musisz sie bardzo dobrze orientować w temacie , bo bez tego szkoda czasu na jałowe dyskusje.

 

PS. Moto sam kupiłeś ?? Czy miałeś sponsora - bo w Twoim wieku sprzęt za ok 17-19 tys. trudno kupić za własnoręcznie zarobione pieniadze.

I wyluzuj , bo nie ma powodu do unoszenia sie.

Loooozik men po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Corleone !

Obsmiałem się po pachy , he he he .

Przecież gdyby Cię gliniarze zatrzymali , to miałbyś pełnego pampersa. Zapomniałbyś języka w gębie i tyle.

A jak trafisz kiedyś na lepszych zawodników ????? To Ci ojciec tyłek spierze i finał. I moto zobaczysz przez szybkę w telewizorni. Po raz kolejny ujawnił się " Miszczu Kierownicy i Mędrzec ". Przeciez śmieszne jest to co piszesz. Bluzgasz jak nawiedzony , a pewnie nawet nie masz pojęcia o czym piszesz.

Takie posty to do humoru he he he .

 

Mierzwa !

Dorosnij troszkę chłopie. Ile razy dałeś w łąpę ?? Bo jesli dałeś , to jestes taki sam jak ci przekupni gliniarze. Dla mnie przekupny glina , to szmaciarz , a ten który daje jest taki sam. Więc jesli nie dałeś to się nie odzywaj , a jeśli dawałeś , to tym bardziej.

Ludziska - spoważniejcie - sami Rambo i Terminatorzy kierownicy się znalezli.

 

Ale jedno musze Wam przyznać - przesmieszni jestescie - lepsi od Jasia Fasoli i Benny Hilla razem wziętych - napiszcie cos jeszcze he he he .

POLSCY GLINIARZE TO W WIĘKSZOŚCI NIEROBY I FRAJERZY, KTÓRYM SIE NIE CHCE DUPY RUSZYĆ DO ROBOTY..... SAM POWIEDZ..... W NIEMCZECH CZY W STANACH JAK BYM SIE NIE ZATRZYMAŁ TO KONTROLI TO PRZEZ PÓŁ KRAJU BY MNIE GONILI....A CI DALI SOBIE POPROSTU SPOKUJ.... TO PO CO ONI SĄ?? PRACUJĄ TYLKO JAK MAJĄ HUMOR ALBO JAK NIE MAJĄ NA CHLANIE..... LEJE NA NICH.... ale tutaj małe sprostowanjko.... wiadomo, że są i tacy, którzy zachowująsięwzorowo na służbie, idealnie wywiązują siez poleconych im zadań i wszystko gra... to , że my motocykliści ich zabardzo nie lubimy to raczej zrozumiałe..... ale nie powinno być tak, że oni stoją i robią jak mają ochote... no bez jaj..... GENERALNIE ICH NIE LUBIE......ALE ŻEBYM ICH JAKOŚ NIENAWIDZIŁ TO TEŻ NIE.... SĄMI OBOJĘTNI...... POZDRO DLA PRAWDZIWYCH POLICJANTÓW, A NIE DLA OBIBOKÓW......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSCY GLINIARZE TO W WIĘKSZOŚCI NIEROBY I FRAJERZY, KTÓRYM SIE NIE CHCE DUPY RUSZYĆ DO ROBOTY..... SAM POWIEDZ..... W NIEMCZECH CZY W STANACH JAK BYM SIE NIE ZATRZYMAŁ TO KONTROLI TO PRZEZ PÓŁ KRAJU BY MNIE GONILI....A CI DALI SOBIE POPROSTU SPOKUJ.... TO PO CO ONI SĄ?? PRACUJĄ TYLKO JAK MAJĄ HUMOR ALBO JAK NIE MAJĄ NA CHLANIE..... LEJE NA NICH.... ale tutaj małe sprostowanjko.... wiadomo, że są i tacy, którzy zachowująsięwzorowo na służbie, idealnie wywiązują siez poleconych im zadań i wszystko gra... to , że my motocykliści ich zabardzo nie lubimy to raczej zrozumiałe..... ale nie powinno być tak, że oni stoją i robią jak mają ochote... no bez jaj..... GENERALNIE ICH NIE LUBIE......ALE ŻEBYM ICH JAKOŚ NIENAWIDZIŁ TO TEŻ NIE.... SĄMI OBOJĘTNI...... POZDRO DLA PRAWDZIWYCH POLICJANTÓW, A NIE DLA OBIBOKÓW......

 

 

Spotkałeś w życiu tylu policjantów, żeby od razu ich OSĄDZIĆ, ŻE WIĘKSZOŚĆ TO NIEROBY I FRAJERZY?

Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...