Skocz do zawartości

Klub Hondy CX 500


ZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię,

Tak naprawdę to na wszystko...

Motorek jest na tyle leciwy że wszystko moglo go już spotkać.

Ja w CX'sie spotkałem się z głośno pracującym rozrządem ale nic się nie dzialo, przepuszczał amortyzator tylny ( wszystkie są pompowane powietrzem ) slabe hamulce i czasami blokowala się skrzynia biegów.

Poza tym ( jak słyszałem wszystkich leciwych to dotyczy ) to ciężki rozruch po kilkunastodniowym postoju.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chłopaki!

Jakby wam z klubem CX-a nie szło, to zapraszam na spotkania Starej Japonii.

 

Następne w przyszłym roku - najprawdopodobniej.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam cx-owców!!

 

Jestem z Kraka i pomyślałem że może by tak się ustawić w któryś z najbliższych weekendów? Takie spotkanko dla Tych co mają cx-a i są niedaleko? Bo spotkanie na większą skale trza by wcześniej planować a tu data i to wszystko- kto będzie to będzie :)

 

...może nie będę sam hie hie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Wału może jeszcze nie rozbierałem ale wymieniając Panewki dobiera się odpowiedni rozmiar (w zależności od zużycia wału). Tu jest strona na której znajdziesz tabelkę o której mówie ale jak coś to mogę podesłać Ci manuale na priva. Na Twoim miejscu pokazałbym wał specjaliście który oceni czy należy go poddac regeneracji. Więc nie myśl narazie o nowym wale :)

 

Pozdrawiam i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Wału może jeszcze nie rozbierałem ale wymieniając Panewki dobiera się odpowiedni rozmiar (w zależności od zużycia wału). Tu jest strona na której znajdziesz tabelkę o której mówie ale jak coś to mogę podesłać Ci manuale na priva. Na Twoim miejscu pokazałbym wał specjaliście który oceni czy należy go poddac regeneracji. Więc nie myśl narazie o nowym wale :)

 

Pozdrawiam i życze powodzenia

 

A teraz wartości z Twojej tabeli:

0,000 - +0,008

I podaj mi adres takiego specjalisty który jest w stanie pomierzyć tak dokładnie wał.

Wałów korbowych do japsów się nie szlifuje (regeneruje) z kilkoma drobnymi wyjątkami ( nie dotyczy produktów HONDY)

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A teraz wartości z Twojej tabeli:

0,000 - +0,008

I podaj mi adres takiego specjalisty który jest w stanie pomierzyć tak dokładnie wał.

Wałów korbowych do japsów się nie szlifuje (regeneruje) z kilkoma drobnymi wyjątkami ( nie dotyczy produktów HONDY)

 

 

wiec jak Walu nie moge oddac do regenercji ??? bo ma on z jednej strony taki maly rowek a z drugiej jest gladki znaczy ze wyrobiony tam co rowek co mam teraz zrobic oddac do szlifu czy szukac drugiego ??? bardzo mi sie podoba ten model motoru i nie chcem z nim sie rozstawac ten dziwek i oczywiscie wal kardana cos wspanialego co zrobic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak Walu nie moge oddac do regenercji ??? bo ma on z jednej strony taki maly rowek a z drugiej jest gladki znaczy ze wyrobiony tam co rowek co mam teraz zrobic oddac do szlifu czy szukac drugiego ??? bardzo mi sie podoba ten model motoru i nie chcem z nim sie rozstawac ten dziwek i oczywiscie wal kardana cos wspanialego co zrobic ???

 

Zdecyduj się-wał jest zatarty czy ma tylko mały rowek?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się-wał jest zatarty czy ma tylko mały rowek?

 

 

witam no nie wal nie jest zatarty jak juz pisalem poszly panewki rozeszy sie na boki i poprostu motor stanol wal nie jest zatarty takie jest moje zdanie nei jestem specem od tych spraw ale ma tylko ten jedden maly rowek i teraz nie wiem co z tym zrobic oddac do szlifu czy szukac drugiego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...