Skocz do zawartości

jak zabezpieczyć motor na wyjeździe , np pod namiot


krzysiek_1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wyjazd (niesulice) ;) i postanowiłem z kolegom że przykryjemy motorki folią czarną aby chroniła przed deszczę i żeby nikt sie nie domyślił co pod nią jest ( wieśniaki) ;) ,ale przed tym zamierzamy złączyć simsonki paroma łączeniami do rowerów :P chyba będzie dobrze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup POŻĄDNY ŁANCUCH.TYTANOWĄ KŁUDKE i przypnij do drzewa ale oczywiscie znajac polskich wiesniaków to oni potrafia wszystko rozjebac i zapieprzyc moto nawet obwiązanego łancuchami poprostu strzeż sie bo złodzieje są wszędzie.elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl nie samochod, nie zabezpieczysz "pulpitu". W samochodzie przekrecasz kluczyk w drzwiach, załaczasz alarm (jak jestes paranoikiem to jeszcze zakladasz blokade na kierownice) i spisz spokojnie.

 

W motocyklu wyglado to troche inaczej. Tutaj nie musisz otwierac drzwi, po prostu wkladasz kluczyk i jedziesz. Pokrowiec odstraszy gowniarzy, ale jak ktos sie uprze - wystarczy go podwinac, sciagnac... prosta sprawa :D. Najlepsza blokada to lancuch z nierozwiercalnym zamkiem na wahacz i tylnie kolo, ew. na tarcze.

 

Jesli jedziesz pod namiot - to standardem kazdego outdoorowicza jest rozbijanie obozowiska z daleka od zaludnionych obszarow (w trosce o zlodziejstwo) i zaslona z 3 str.św. (choc to sie tyczy bardziej combat-survivalu :mrgreen: ).

 

;) :D :D ;)

 

A tak na serio: To jedzcie na ten biwak z duzym zapasem brovarow - wezce ze soba dziewczyny, nie martwcie sie o motory. Odjedzcie daleko w las, rozbijcie namioty w kolo, zrobcie ognicho... i JAZDA :twisted: :mrgreen: .

- bo takie biwaki sa de best...

 

 

EDIT: Wlasnie zauwazylem, za czesc osob wypowiadajacych sie w tym temacie albo sa chorymi paranoikami - albo klepia dla klepania (np. post powyzej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wyjeździe....

Spielismy 2 moto dwoma blokadami rowerowymi, + moja blokada kiery i jeszcze jedną blokada do drzewa:P:D No i na to folia...a w nocy i tak prawie nie spalismy :D polecam wyjazd do niesulic:P:D

 

POZDRO:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejś wsi to jawa to dalej całkiem dobry sprzęt. Wiadomo w mieście to nikt by się zato niezabrał . Ale czasami jak pojedzie się nad jeziorko do jakiejś wsi to tam niewiadomo... Chłopaki wdzień na roli robią a wieczorami się nudzą a taka jawa fajna do poszalenia.. A pod wiejskim disco i przyszpanowac mozna:D OCzywiscie niemowie ze wszedzie tak jest ale znam miejscowosci gdzie tak bywa:) :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Przypiołem sprzęta do drzewa , zabrałem kable......ukradli mi akumulator. ehhh ural jednak odpalił dzieki pomocy przyjaciela i dojechał w nocy do domu. Mam nadzieje że aku im się wylało.....

Tak wiec nie jesteś w stanie wszystkiego zabezpieczyc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO CI JAWE (CZY CO TAM MASZ) UKRADNIE ?!

 

Obyś się nie zdziwił :) :D

Dokladnie to chcialem napisac.

W centrum Wroclawia jakies ch*je zaje*li mi z Jawki (50) lusterka i korek od baku. Gdyby nie byla przypieta, nie mialbym juz raczej Jawki.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...