Skocz do zawartości

ścigacze 50ccm


rg166
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko napisałem ale daalej też pisze ,że sam bym tego nie kupił Very Happy

ale bym wolał chyba to niż skuter. Tego na żywo nie widziałem więc nie wiem Very Happy i tak wole ZX9R (w przyszłości Smile )

 

pozdro Wink

Ogulem tez wolal bym to niz skuter ale zaluj ze niewidziales na zywo. Ja jak to widzialem na foto to mi sie zdawalo ze jest normalnych rozmiarow a jak zobacyzlem na zywca to masakra!! Takie malutkie ze starch nieiwem czy ja ze swoimi 180cm bym sie zmiescil a przeciez ilu jest wiekszych. Jak dla mnie nic ciekawego...:P A zx9r ehh przydala by sie ale mi sie bardziej podoba zx7 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko napisałem ale daalej też pisze ,że sam bym tego nie kupił Very Happy

ale bym wolał chyba to niż skuter. Tego na żywo nie widziałem więc nie wiem Very Happy i tak wole ZX9R (w przyszłości Smile )

 

pozdro Wink

Ogulem tez wolal bym to niz skuter ale zaluj ze niewidziales na zywo. Ja jak to widzialem na foto to mi sie zdawalo ze jest normalnych rozmiarow a jak zobacyzlem na zywca to masakra!! Takie malutkie ze starch nieiwem czy ja ze swoimi 180cm bym sie zmiescil a przeciez ilu jest wiekszych. Jak dla mnie nic ciekawego...:P A zx9r ehh przydala by sie ale mi sie bardziej podoba zx7 :twisted:

 

Jak to dla ciebie jest małe a masz 180cm wzrostu 8O ja mam 188cm to jak bym na tym jeździł to byłaby teragedia ... chyba skuterek lepszy niż to DNA :P

 

pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie scigi 50 to wygladaj ekstra i jak jedzie to wydaje sie ze zara gosciu da w manete a tu pierdzik jak w skuterze i jedzie jak skuter tregedia

 

taaa i ograkiem go wyprzedzisz swoim

koles nie masz pojecia na jakis temat to poprostu nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie wspomina o rometach ani o innych motorach ale wole starszy (mbx,rd) bo te nowe to wiele jest takic hco maja plastik a pod nim nic kawałek blaszanego czeghos co własciciele nazywaja silnikiem

 

a powiedz mi jakim nowym sprzetem jezdziles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia AF1 50

Aprilia RS 50

Cagiva Mito / Prima 50Updated!

Derbi FDX 50

Derbi GPR 50

Gilera 503Updated!

Honda MB 50

Honda MBX 50

Honda NS 50

Honda NS-1 50 (AC12)

Honda NS 50 F

Honda NS 50 R

Honda NSR 50 (AC08)

Honda NSR 50 (AC10)

Honda NSR 50 (AC14)

Kawasaki AR 50

Macal RR 50

Malaguti RST 50

MBK X-power 50

Motorhispania racing RX 50

Rieju RS1 50

Rieju RS1 50 Evolution

Rieju RS2 50new!

Sachs RS 50new!

Suzuki GAG / GSXR 50

Suzuki RG 50

Tomos BT 50S

Yamaha RD 50

Yamaha RZ 50

Yamaha TZ 50

Yamaha TZM 50

Yamaha TZR 50

Yamaha YSR 50

 

[ Dopisane: 02-07-2005, 11:35 ]

http://www.50cc-motorcycles.com/ -wystaczyły google 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...