Skocz do zawartości

do posiadaczy CZ 125 cross i zainteresowanych


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze:

znaleźć tłumacza to nie problem ale znaleźć dobrego tłumacza technicznego to jest już duuuży problem. Może się okazać że serwisówka przetłumaczona przez laika bez wiedzy mechanicznej będzie bawiła do łez zamiast pomagać. Kto miał w ręce oryginalną instrukcję tłumaczoną na polski ten wie o co chodzi. Moim zdaniem takie tłumaczenie przez nie wiadomo kogo za parę zyli mija się z celem

 

Po drugie:

każdy w miarę inteligentny gostek mający pojęcie w mechanice bez problemu posługuje się serwisówką czeską. Większość potrzebnych informacji to dane regulacyjne i techniczne no i rysunki. Tekst jest mniej istotny ale i tak zrozumienie sensu nie jest trudne. W końcu obydwa języki są bardzo podobne

 

Po trzecie:

uważam się za niezłego mechanika ale nie wyobrażam sobie grzebania w CZcie bez serwisówki. Nie będę przecież na pałę ustawiał zapłonu, ciśnienia w lagach i tak dalej. Nawet do sprawdzenia wymiaru dysz potrzeba serwisówki. Jeżeli ktoś nie ma czesi w małym palcu jak np. wspomniany Lucas, ten bez serwisówki więcej spierd...i niż naprawi

 

I to tyle. Ja mam wydrukowaną serwisówkę z czeskiej stronki o crosowych czesiach i nic mi więcej nie potrzeba do szczęścia.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy CZ 380 ma faktycznie tak jak nazwa wskazuje 380 cm3 pojemności w 2takcie?

Tak i jezeli moc jest tak odczuwalna jak te 27km w CZ 516 to jazda na tym musi byc nieziem

skim uczuciem i ta Gilerka to pikus :mrgreen:

Jeżeli ktoś nie ma czesi w małym palcu jak np. wspomniany Lucas' date=' ten bez serwisówki więcej spierd...i niż naprawi [/quote']

Nop w CZ'cie nic na pale sie nie zrobi. Ja robiac swoja musialem pozawracac okropnie d*pe Lucasowi zeby to spoko jezdzilo... Teraz mnie czeka rozbiorka skrzyni bo sie nie wzialem przy tamtym remoncie za lozyska i biegi od poczatku nie wchodzily tak jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy CZ 380 ma faktycznie tak jak nazwa wskazuje 380 cm3 pojemności w 2takcie?

Tak.

 

Kornol' date=' smieszny jesteś. Tobie bym proponował naukę czytania.

 

 

Nie będę przecież na pałę ustawiał zapłonu' date=' ciśnienia w lagach i tak dalej. Nawet do sprawdzenia wymiaru dysz potrzeba serwisówki[/quote']

No toż właśnie napisałem:

A co do książki to są tam ważne dane regulacyjne

Poza tymi danymi wystarczy mieć praktykę i pojęcie o silnikach.

 

[ Dopisane: 28-09-2005' date=' 22:26[/i'] ]

Tak i jezeli moc jest tak odczuwalna jak te 27km w CZ 516 to jazda na tym musi byc nieziem

skim uczuciem

Jak chcesz to wpadnij i sprawdź. Daleko nie masz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...