Skocz do zawartości

zbieram informację


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!!

jestem tu nowy i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny kto mi pomoże zebrać pewne informację. A mianowicie chodzi mi o to ze mam obecnie Kawasaki gpz 500s (wcześniej MZ 251). Mam 186 cm wzrostu i obecny rumak jest zdecydowanie za mały. Interesują mnie informacje jaki inny motocykl byscie mi polecili, który był by wiekszy gabarytowo i nie sprawiał problemów w podróżach z dziewczyną i bagarzami na dalekie wyprawy a przy tym miał sportową konstrukcję z owiewkami. ;)

 

dzięki za odpowiedź! pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wyście sie czepili tak tego wzrosyu... rozumiem jeszcze niskie osoby bo ciężko im poradzić sobie z niektórymi maszynami ale nie rozumiem tych dylematów wysokich osób... :?

Ja mam 188cm wzrostu i rewelacyjnie czuje sie na wszelkich wściekłych sprżetach, ultra lekkich i zwartych wymuszajacych niemal embrionalną pozycje(wszelkie super sportowe 600tki czy ysiące to dlamnie raj).

Mam tez całkiem spora grupe ziomków którzy są sporo więksi niż ja, mają po 195-200cm wzrostu, niektórzy są szczupli inni mniej albo baaaardzo dobrze zbudowani i żaden nie biadoli że mu ciasno na R1dynce czy czymś podobnym więc nie widze problemu...

Jak ktoś lubi duże moto to może kupić gold winga a jak mu za wono to hayabuse...

A za małe moto to pojęcie bardzo względne i ni ma co przesadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wyście sie czepili tak tego wzrosyu... rozumiem jeszcze niskie osoby bo ciężko im poradzić sobie z niektórymi maszynami ale nie rozumiem tych dylematów wysokich osób... :?  

Ja mam 188cm wzrostu i rewelacyjnie czuje sie na wszelkich wściekłych sprżetach, ultra lekkich i zwartych wymuszajacych niemal embrionalną pozycje(wszelkie super sportowe 600tki czy ysiące to dlamnie raj).

Mam tez całkiem spora grupe ziomków którzy są sporo więksi niż ja, mają po 195-200cm wzrostu, niektórzy są szczupli inni mniej albo baaaardzo dobrze zbudowani i żaden nie biadoli że mu ciasno na R1dynce czy czymś podobnym więc nie widze problemu...

Jak ktoś lubi duże moto to może kupić gold winga a jak mu za wono to hayabuse...

A za małe moto to pojęcie bardzo względne i ni ma co przesadzać...

 

 

a jak mu za wono to hayabuse...

ten to mi się też podoba ale mo0ze jeszcze nie teraz. raczej myśle o jakiś mniejszych pojemnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie i w miarę bezproblemowe są gsx-f (600 i 750)

duża rozpiętośc roczników więc także duża rozpiętość cenowa

silnik to stara i niezawodna konstrukcja (olejak z gsx-ra), przy tym w miarę mocny i dynamiczny

nie jest to kaban ale znacznie wygodniejszy niż gpz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to silnik, który zaczął karieręw połowie lat 80tych w suzuki gsx-r 750/1100, chłodzony powietrzem i olejem

ta konstrukcja stosowana była/jest w gsx-r 750/1100, gsx600/750/1100f, gsf600/1200 bandit

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostalo ci tylko wybrac jakies enduro turystyczne

moze KLE 500 ten sam silnik a beziesz wygladal jak na motocyklu a nie na motorynce :lol:

wiem kto ma na sprzedanie, calkiem niedrogo

jak by co to na priw

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za dotychczasowe informacje.

z tego co piszecie wywnioskowałem ze chyba nie istnieje w klasie 600 żadem "duży" sprzęcik- poza enduro, a nie wiem czy jako niezbyt doswiadczony jeszcze miłośnik dwóch kółek bede w stanie ujażmić moc jaka dżemie w rumakach o pojemności 1000 cm3 i więcej. bardzo był bym wdzięczny jak by ktoś z dużym przebiegiem podzielił sie wrazeniami jak przesiadał się z podobnego do mojego motocykla na większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedne mam pytanko: moze ktoś mi powie czy znajde cos o dużych rozmiarach i sportowej sylwetce w klasie 600 lub 750 ?? i oczywiście chodzi o starsze a ściślej pisząc to tańsze maszyny max 10 tyś zł.

 

Ja tam polecam Ci FZR600 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZZR600 ZZR600 ZZR600

ładny, wygodny i nie taki mały jak na 600. Miałem i jak będę kupował następny motocykl, a nawinie się mały zygzak w dobrym stanie to kupię znowu. Tylko trochę za ciężki jest - to jedyna wada jaką odnotowałem. A jak nie, to ja bym brał na Twoim miejscu VFR 750 (lub 800 w zależności od zasobów finansowych). Nie jeździłem, ale siedzi się wygodnie,ładny motocykl i ponoc niezawodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...