Skocz do zawartości

Osiagi Jaw TS350


guziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o moją MZ to poprzedni sprzedawca mnie zapewniał, że ma wzocniony fabrycznie silnik (23KM). Poruszałem ten temat na forum jednak nikt jednoznacznie nie potrafił mi powiedzieć czy policyjne etki mogły mieć więcej kucyków. Pewne jest, że zdławiona nigdy nie była

Nie będę się wypowiadał w kwestii konkretnego egzemplarza bo go nie znam. Wiem jednak że policyjne sprzęty na pewno fabrycznie były dławione co stawia pod znakiem zapytania Twojego sprzedawcę. Bo o wzmacnianym silniku to już w ogóle nie słyszałem.

Zresztą niewykluczone że któryś z cywilnych właścicieli po prostu pozdejmował kryzy i pozmieniał dysze bo pewnie innych zdławień nie było.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policyjne sprzęty na pewno fabrycznie były dławione

 

To ja też wiem, moja na pewno nie była dławiona, wystarczy się na niej przejechać żeby to stwierdzić, sprzedawca twierdził, że silnik jest fabrycznie wzocniony, Coś mi tłumaczył w jaki sposób ale już tego nie pamiętam dlatego poruszyłem ten temat kiedyś na forum. Nikt nie mógł tego potwierdzić ale również nikt nie zaprzeczył :!: Ja zawsze mówię że ma tyle co zwykła MZ a te 23 KM podaje jako ciekawostka... ;) Ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem. Wiem na pewno, że 21 KM ma na pewno.

 

pozdrawiam :P

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w 100% przekonany że Mz z policji ma 2 km więcej kolega miał mz etz 250 z policji i miała w dowodzie 2 konie więcej i faktycznie o te 5 -10 km/h była szybsza od zwykłych etek a powracając do tematu jawa ma napewno większego v max od etki ale na przyspieszeniu do 100 to etka ma przewage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem mlodzierzy(no może z malymi wyjątkami)

Jak czytam waszą dyskusje przypomina mi sie czasy kiedy bylem w waszym wieku ,wtedy japonii u nas nie bylo byly tylko Jawy CZ i WSK i cala ta reszta,jeździlismy tylko tym co bylo MZ zawsze mialy lepszego kopa ,ale na trasie siadaly i na Vmax i na dlusze wyjazdy (latalismy tymi sprzetami nad morze z kotliny klodzkiej)przy predkości podrużnej pona 100 km mniej wiecej raz na każdą setke trzebabylo biedaczkom dac odzipnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojskowe byly dlawione to fakt

Macie jakieś niesamowite informacje. Po diabła dławić wojskowe motocykle?

Nieważne. Faktem jest że te blokady można było zdjąć w pięć minut więc pewnie zdławionych nie ma już w ogóle bo każdy "cywilny" użytkownik wywalał blokady.

Pozdrawiam Doktorze ;) jakiś tanich buzerków nie będziesz miał przypadkiem na sklepie? Może jakaś promocja dla forumowicza hehe

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w 100% przekonany że Mz z policji ma 2 km więcej kolega miał mz etz 250 z policji i miała w dowodzie 2 konie więcej i faktycznie o te 5 -10 km/h była szybsza od zwykłych etek

 

No w końcu ktoś słyszał o tym i nawet widział dowód, że etka może mieć dwa konie więcej. Czyli całkiem możliwe, że moja MZ ma 23KM ;) Bo wszyscy tu myślą, że im kit wciskam :P

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rasowane motory jakie były w policji to wsk 175 lub shl gazela !! i tylko i wyłącznie te były rasowane przez fabryke (całkowicie inne gaźniki i układy wydechowe) wszystkie inne mz i reszta miał zakładane tylko mniesze dysze w gaźniku.

motory z policyjnych przetargów to gówna na kółkach z cofnietymi licznikami ;) można kupić czasem niezłe motory z policyjnych parkingów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diabła dławić wojskowe motocykle?

 

 

Aby byly bardziej wytrzymale

raczej po to aby każdy żołnierz bez wielkich umiejętności dał sobie z tym rade. np KTM w wersji wojskowej opisywane w którymś numerze Świata Motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...