Skocz do zawartości

cosik dawno grilla nie było....;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakież piękne zdjęcia ;) Panie Sałata...skądże pochodzą takowe fotogramy? :P Masz może jeszcze nieco...kawałek i widać będzie moją chałupę.

 

pees: Jestem pod wrażeniem roboty p. Sałaty.

pees2: Dodałbym ścieżkę zaznaczoną przeze mnie na zielono - spod Tesco chyba najwygodniejsza dla motocykla...

 

http://acn.waw.pl/moto/mapka_warzywna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest przygotowane, diler chyba nie da plamy, już impreza się zaczyna, już sąsiadom że dnie mina, bo chłopaki i dziewczyny piją wódę oraz wino...

 

...Alkohole, papierosy, zimne soki i erosy...

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w piątek będę wolny pewnie jakoś od 18:00, więc jest ok.

Najprawdopodobniej również zawitam, nie wiem jak Anecia pracuję ale jeśli nawet do 21:00 to daleko nie będzie miała. :P

 

Moze pogoda...? bo cos dzis w tv mi sie obilo o usy ze ma padac

 

 

Co do pogody to ponoć jutro jak i cały weakeend ma być superowo, więc oby do zobaczyska. ;)

 

Ps. czy ktoś przyjeżdza sprzętem czy na buciorach przylatujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest Tesco? W Kabatach jest chyba tylko las!

Przynajmniej od strony Puławskiej.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 16-06-2005, 18:41 ]

Jesli zbiorka bedzie tam gdzie zawsze to musisz dojechac do TESCO na al. KEN - na samym koncu warszawy pod lsaem kabackim - ostatnia stacja metra. Jak jedziesz rosołem to skrecasz w wawozową w prawo i bedziesz widzial tesco po około 400m. Petla jest przy samej bramie do tesco wiec widac wszytkich zawsze :P a czy tam bedzie to nie wiem :P

 

Dojechac na miejsce ogniska - jedziesz rosołem na południe przecinasz wąwozową i dalej jedziesz na południe (po koło 100-200m mijasz po prawej stronie sklep ZUBR (jedziesz dalej!!)) potem jest skret o 90stopni w lewo a za 30m o 90stopni w prawo (ciagle ta sama droga tylko taki zygzak ;) ) po kilku metrasz mijasz asfaltową droge w lewo koło betopnowego płotu i jedziesz jeszce około 30m i skrecasz w prawo przy kapliczce w polna droge... jedziesz tak w stropne lasu (miedzy polami) potem skrecasz w pierwszą droge w prawo (polna) i jedziesz w kierunku niemiec (po prawej stronie panorama kabat a po lewej masz kabacki las) jedziesz tak około 200m i po lewej stronie jest ogrodzona siatką dzialka a po prawej około 5-10m od tego płotu jest miejsce ogniska  :mrgreen:  kilkanascie mlodych drzew tam rosnie na "polu" tyle ;)

 

AAaaaaaa juz wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławetna Aleja K.E.N. uwieńczona jest właśnie tym czcigodnym sklepem. Jadąc cały czas na południe nie da się nie trafić na Tesco, a tam pod bramą na motorczyki. Ja będę koniem. Wezmę trochę suchego chleba i wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trafie! Martwi mnie tylko ta polna droga!

To jest tzw. droga gruntowa, czyli faktycznie polna, ale twarda i nie ma większego kłopotu z dojazdem. Jedziesz 10km/h i bez stresu dojeżdżasz :P Do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...