Skocz do zawartości

cosik dawno grilla nie było....;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My dotarliśmy tam przed 24:00 bo jeszcze w tesco kłuciłem się z kasierem który w końcu tak się zakręcił że nie policzył Anetce za fajki. :lol:

Wprawdzie ekipa się już wykruszyła ale było i tak fajnie, szybkie dwa piwka, dwie kiełby z Yacowego grilla i spać do domu :mrgreen:

Pozdro i do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkim wiadomo, proponowany termin powtórki z rozrywki przypada na najblższą sobotę tj. 02.07.2005. Miejsce zbiórki wszyscy zainteresowani znają. W związku z powyższym do zobaczenia za tydzień o 20.00 pod tesco.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka, bardzo się obraziłaś za tego "schaba"?? :lol:
BARDZO!!!!!!!!!!!! :D

 

no i potwierdzam sobotni termin powtórki-tym razem obiecuję PRAWDZIWEGO grilla(a nie jednorazówki :P ) oraz PRAWDZIWEGO kurczaka (a nie z tesco wydzielającego z siebie toksyczne opary :) )

 

no i w spbtę będę zapijać smutki(koniec kursu na A i brak kasy na egzamin.....) :D

 

także do zobaczenia w sobotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja w sobotę jestem w robocie do 24:00 więc się nie pojawimy lub przyjdziemy tak jak ostatnio po pracy.

Znowu będą dwa szybkie piwa, kiełba z grilla i spać do domu  :-D

 

to w końcu się pojwimy czy nie bo juz sama nie wiem?

 

na grillu byłło barrdzo fajjnie trzeeba powtórzyyć napeewno

:D

:D

:P

:)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ:

a)tym razem będzie Pan Dmowski więc ognisko nie powinno skończyć się zbyt szybko

b)liczę,że reszta ekipy już pozalicza co ma do pozaliczania i rownież zostanie dłużej

to myślę,że jak wpadniecie po pracy to jeszcze załapiecie się na kiełbę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce was martwić' date=' ale akurat tylko na sobotę zapowiadaja deszcz... i chlodniej ma być. za to piatek suchy i cieply (29stopni)... moze by tak jednak w piatek...?[/quote']

 

Ja być za, w piątek będe wolny już o 23:00 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...