Skocz do zawartości

MGH - sierpniowy wyjazd na MRU


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mam dla Was propozycję: w Pniewach jedźcie w prawo' date=' na Gorzów. 3 km za Przytoczną po prawej stronie będzie widoczna rozlewnia gazu ShellGas, a po lewej stronie jest zajazd AutoPort. W okolicy Pniew dajcie znać, będę czekał na parkingu przy AutoPorcie.

Spokojnej drogi![/quote']

 

OK, tak też będzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem szczęśliwie ;) Pożegnałem się ze Zbychem w Starej Miłośnie - poleciał na Siedlce.

 

Mirek,

Słowa nie są w stanie oddać naszej wdzięczności za wszystko, co dla nas zrobiłeś. Było naprawdę cudownie. Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko.

Jeśli chodzi o opisanie, to myślę, że trzba się do tego mocno przyłożyć, aby choć trochę oddać to, co przeżyliśmy.

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZóR!!! :( i co was tak śmieszy?

 

ja tysz się melduje.

przez całą drogę martwiłem się o naszego miro_Na czy aby na pewno szczęśliwie dojedzie do domu ale widzę że się udało. :D

dzięki mirku za tak zajefajnie zorganizowany wypad :( ;)

i wam wszystkim tysz dzięki za miłe towarzystwo i.... do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że nie przemawia przez Was wrodzona grzeczność :mrgreen: cieszę się, że Wam się podobało. Brakowało jeszcze z jednego dnia na okoliczne "drobiazgi", ale to może następnym razem? ;)

Rozumiem, że Artur dojechał razem z grupą. Jeszcze tylko Piotrek z Agą i Maciek nie dali znaku, ale to chyba ze zmęczenia :?:

Pozdrawiam wszystkich

Mirek

 

ps. W albumie, w imprezach jest już kilka marnych fotek (z telefonu :? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się rano bo w domu nie mam netu. Odmeldowałem sie Prezesowi Hubertowi po 20-ej. Przyjechałem o 19.25. W sumie w 5 dni przejechałem 1313 km.

Dzięki Mirek za super zorganizowany wypad- spełniło się moje marzenie jako fort-eksplorera.

Artur.

 

Dla tych co byli i widzieli a do końca nie wiedzą co: http://www.fortress.prv.pl/

i wejść na stronę o MRU (lub FF OWB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jesteśmy, ale my wracaliśmy czoperowo :-) - Gniezno, obiadek ( Gregor - "pod kominkiem" wymiata), super skrót do Mogilna :oops: zapora we Włocławku, Płock i jeden nieplanowany postój ale nie powiem na co :-) . Wróciliśmy koło północy. Dołączę się do peanów na cześć boskiego Mirona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skrót do Mogilna był mistrzowski :roll:

 

A ten postój.....hm....pradziwe misterium....słowami sie nie da wyrazić:-)

 

 

To i ja się włączę - bo się dowlokłem do kompa w pracy:-)))) do hymnów pochwalnych dla:

- Mirona (za organizację całości:-)),

- dla Huberta (za general management MGH:-)),

- dla Wszystkich - za doskonałą kompanię:-))

a

- dla Grega - za namiar na boską ogórkową:-)))))

 

ZOSTAŃMY RAZEM :!: :!: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...