Skocz do zawartości

Parking


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

np. w wa-ie motocykle sa zwolnione z oplat za parkometry... gdzies ktos pisal ze w innym miescie szef parkometrow kaze kupic i wziac ze soba a jak mandat to jechac i pokazac ze sie mialo... a jak u Ciebie to nei wiem ;) ale mysle ze tez dla 2oo za free (najlepiej zadzwon tam do nich i sei zapyutaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mam pytanie....jak stoje na polu parkingowym platnym, to jak mam ustawic kwit parkingowy?... w samochodzi kladzie sie go za szyba, a jak bedzie to w motorze? odp

 

Jestes parkingowym, że pytasz??

jak jesteś to wasadż w widoczne miejsce.

Jak nie jesteś to parkingowy powinien ujmieścić kwit w widocznym miejscu.

Poza tym co za durnowate dylematy...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego durnowate? W samochodzie kładziesz za szybą,więc nikt Ci nie ukradnie a w motocyklu już nie jest to takie pewne...

Nie ma głupich pytań :D a to jest chyba jak najbardziej na miejscu...

 

Pozdrawiam

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczecinie nikomu do głowy nie przychodzi wymagać od motocyklistów opłaty za postój w strefie płatnego parkowania (większość ulic w centrum). osobiście nie widzę mozliwości pozostawiania kwitka parkingowego przy motocyklu bo jak to zrobić aby nie wywiało go lub ktos sobie go nie "pożyczył"?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak nie zaplacisz to ci blokade na kolo zaloza

bez przesady :lol:

 

... kto pyta nie bladzi...

 

stawiasz i sie nie przejmujesz ! ewentualnie jak na chodniku to tak, aby ok. 1.5 m bylo wolnego miejsca (przynajmniej tak mi sie kojarzy) aby sie nikt nie do*ebal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg moich informacji - kszyhoo - nie płacisz w ZG za parkowanie motocykla. Owszem, w ustawie jest zapis,że za pojazdy samochodowe itd, ale jest też napisane,że bilet parkingowy wkładasz za szybę samochodu, w motocyklu nie jest to możliwe,żeby przy okazji ktoś przechodząc sobie nie pożyczył :) także - parkujesz za darmo :D

 

Pozdrawiam

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lodzi z reguly tez sie nie placi. Zazwyczaj pytam parkingowego gdzie mam postawic jak jest ciasno i po klopocie.

Tylko na Piotrkowskiej trzeba uwazac bo nie wolno po niej jezdzic i bywa ze straz miejska przymknie oko a bywa ze nie przymknie jak np. ich kropek pogoni do roboty (kropek czyt.: Prezydent Kropiwnicki), ze niby ludzie sie skarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We właściwej uchwale rady miasta wyraźnie jest napisane' date='że opłacie podlegają wszystkie pojazdy samochodowe.

 

Dori[/quote']

 

Ale motorower nie jest kurna pojazdem samochodowym. Jest MOTOROWEREM odrębną kategorią. Jak i rower

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...