Skocz do zawartości

Allegro vs. Dizmar. Gdzie szukacie?


Rekomendowane odpowiedzi

zauwazam, ze coraz wiecej osób przy zakupie moto i czesci poszukuje głównie na allegro. gdzie sie podziały stare dobre (?) czasy , gdy głównym źródlem był DIZMAR i Giełda Motocyklowa? moim zdaniem mimo wszystko jest tam więcej ofert danego modelu niz na allegro w ciagu miesiaca. a mimo wszystko allegro chyba wygrywa-tylko dlaczego?? czy przy zakupie motocykla ktory kosztuje kilkaczy kilkanascie tysiecy szkoda potencjalnemu nabywcy wydac te kilka zł na te gazety? przeciez mozna tam wyszukac ciekawe moto za uczciwa cene i wtedy zakup gazetek sie zwróci ;)

co o tym myślicie?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak a weź sprzedaj motocykl w 2 dni za pomocą Dizmaru

ok, ale nie zawsze wszystkim sie spieszy ;) tym bardziej w zimie. a przeciez allegro od kazdej transakcji odprowadza swoją prowizje. w przypadku samochodow/motocykli jest to kilkaset zł za kazdą transakcje (chociaz to tez jest do ominięcia i allegro czasami wykorzystywane jest jedynie jako jedna z form ogłoszenia....)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie dawno kupowałem motor. Miałem utrudnione zadanie wbo z oczywistych powodów szukałem tylko 50-tek...

Przezsukałem chyba wszystko- Allegro, Otomoto, Giełda Motocyklowa, Dizmar, Gazeta wyborcza, i wiele stron w necie.

Niestety GM i Dizmar się nie sprawdziły ;) - szukałem w środku miesiąca, więc wszystkie ogłoszenia były nieaktualne. Znalazlem na Allegro, koleś nie zapłacił prowizji, bo jak kupiłem to odwołał aukcję. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebik napisał:

ja jak szukałem to wszystko:  

 

otoMoto, Allegro, Dizmar, GM, ŚM, Motocykl... Forum  

 

 

Cebik poprostu wyjełeś mi to z ust tylko tyle że jeszcze ja wystawiam na Anonse oraz w lokalnej gazecie.

 

prawie, aczkolwiek nie do konca w moim przypadku ;)

 

ja jeszcze po qmplach qmpli qmpli .... ;) :mrgreen:

 

P.S. rynek zachodni sobie odpuscilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa motocykle mam z allegro

przedostatnie dwa z gazety ogloszeniowej -autogiełda dolnośląska

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się szuka upragnionej maszyny to nawet spod ziemi się wykopie jak będzie trzeba ;) Nie ma co ograniczać się do jednego źródła. Nigdy nie wiadomo co znajdziemy gdzie indziej.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy simsona chcialem kupic sobie tak ze 3 lata temu (dokladnie simsona nie chcialem, ale jakis motorower), to sam zrobilem ogloszenia i rozwieszalem po Słupsku, napisalem markerem : KUPIE MOTOROWER, cena, telefon itp. Wsadzilem to w koszulki takie do papieru, co by deszcz przezyly i rozwiesilem ;) Oprucz tego allegro, dizmar, gielda motocyklowa itp ;D A i tak kupilem gdy dostalem info od qmpla ;)

 

Pzdr =]

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...