Skocz do zawartości

noo to w końcu jest :D:D!! - a jaki olej?


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak to sie mowi (pisze) do 3razy sztuka :P

Udało się dziś stałam się posiadaczką skuterka marki Yamaha Bw 50 Ng , uuu jezdzi się super (jezdziłam na drodze przy mojej działce ) czekam tylko teraz aż uda mi się zdać karte motorowerową i na zarejestrowanie skuterka i jazda na ulice :twisted: :twisted: ah ah ah 8) no normalnie jesio nie wierze ;)

 

ale teraz pytanie może mi ktoś doradzi gdyż skuterek jest sprowadzony i nie zabardzo wiem jaki olej trzeba wlewać do niego bo jaki był wlewany to nie wiem 8O może ktoś wie jaki się wlewa do tego modelka będę wdzięczna za szybką odpowiedz bo jutro mam zamiar tez posmigać ;) :twisted: ah ah ah jupii oh sorki ;) ;)

 

Pozdrawiam

Uradowana Sandra ;)

 

edit -> a wiecie może ile wchodzi oleju do dozownika

ps: sorki ale nie mam ksiazeczki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :mrgreen: Gratulacje :mrgreen:

Tak jak Ci wszyscy mowili "bedzie dobrze" no i jest ;)

Teraz tylko czekamy na jakies fotki :P

Aby dlugo i prawie bezarawyjnie sluzyl (bo tak calkiem bez grzebania to nudne jest ;))

 

PS: Mam nadzieje, ze juz oponke tylna ochrzcilas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluje Sprzetu ! 8)

tez mam Yamahe BW's (a wlasciwie MBK booster) tyle ze nie NG 8) i na 90% jestem przekonany ze wchodzi 1,5 l . A co do oleju ja jezdze od niedawna na oleju Husqvarny polsyntetyku (po przejsciu z castrola tt - minerala) kupiony na statoilu za 21 zeta :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego nabytku i życzę udanej eksploatacji. Do skutera leję syntetyk Castrol R2/ Mobil Racing 2T.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz pytanie może mi ktoś doradzi gdyż skuterek jest sprowadzony i nie zabardzo wiem jaki olej trzeba wlewać do niego bo jaki był wlewany to nie wiem  może ktoś wie jaki się wlewa do tego modelka będę wdzięczna za szybką odpowiedz bo jutro mam zamiar tez posmigać   ah ah ah jupii oh sorki    

 

Pozdrawiam  

Uradowana Sandra  

 

edit -> a wiecie może ile wchodzi oleju do dozownika

 

po kolei:

olej do skutrerow najlepiej, a najlepiej taki, jaki zaleca producent. miksol, lux w tym przypadku nie wchodza w gre :mrgreen: jaki olej byl wczesniej, to nie ma znaczenia. jaki jest przebieg skuterka? prawdopodobnie, jak w wiekszosci skuterkow wlew oleju znajduje sie pod siedzeniem oznaczony na zakretce (lub w poblizu) napisem: OIL :P :mrgreen: leje sie do pelna. kontrolka za niskiego poziomu oleju pewnie jest?

 

zycze udanego smigania, na poczatku uwazaj z przednim hamulcem, bo skuter sklada sie dosyc szybko na glebe przy zblokowanym przodzie, a juz zwlaszcza na sliskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra' date=' po tylu przebojach piszesz o skuterku w Mechanice 2T

 

Przecież o mało co, a bym przegapił! Gratulaaaaaacjeeeeeee!

Niech służy![/quote']

 

Było w przy piwie ale ze względu na zapytanko o olej przeniesiono do 2T :banghead:

 

Dzieki za gratulacje , służy dobrze i mam nadzieję że tak pozostanie , czekam tylko teraz aż będę mogła śmigac po ulicach :twisted: :D

 

Pozdrawiam

Uradowana Sandra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...