Skocz do zawartości

..:: 12 czerwca 2005 JEDZIEMY DO DOMU DZIECKA W WAWIE::...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja zapytam tak - DO KTÓREJ godzinki przewidujecie posiedzenie w Domu Dziecka? Rano nie ma szans żebym się zjawił, ale po "egzaminie" można rozważać urwanie się z zajęć ;) Ważna jest jednak godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wlasnie wrocilem, bylo super, szkoda ze sesja jest bo chetnie jeszcze bym dzieciaki powozil.

Jak ktos ma jakies fajne zdjecia i chce (a powinien ;) ) sie nimi podzielic, a nie ma gdzie ich postawic to prosze mi je przeslac na mejla i zamieszcze je u siebie na szybkim serwerze.

Pozdrawiam!!!

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem imprezka wypalila w 100%, bylo sporo motonitow, pogoda dopisala(choc moglo byc ciut cieplej), kaska zebrana, dzieciaki zadowolone tak jak chyba wszyscy motocyklisci(-stki). Zreszta czasem odnosilem wrazenie, ze ogromna frajde z przejazdzek mieli nie tylko pasazerowie :D. Co do zdjec to mam ich okolo 60, a kazde z nich zajmuje jakies 450-500 kb wiec czekam na podpowiedz co najlepiej zrobic aby je szybko zamiescic. Dziekuje Wam za mile spedzenie czasu i to w takim szczytnym celu.

 

p.s jak by ktos mial zdjecia takiego brzydkiego motocyklisty na niebieskiej kawie zygzaku to bardzo bede wdzieczny za przeslanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz - pytanie zbiórkę kasy - jaki wynik osiągnęliśmy w tym roku ???

 

godz. 15:00 stan 619 zł

 

i do tego 125zl z licytacji miniaturki motocykla.

 

rowniez uwazam, ze impreza byla udana i mam satysfakcje, ze moglismy sprawic frajde tym dzieciom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza wspaniala i ciesze sie ze moglem w niej uczestniczyc po raz pierwszy. Pisze sie na wszelkie nastepne tego typu. Frekwencja przeszla chyba najsmielsze oczekiwania i oby tak dalej. Wspominam to bardzo milo i mordka mi sie smieje na mysl jak niewiele z naszej strony moglo spowodowac tak piekny, szczery usmiech i radosc dzieciakow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem się dość szybko zmyć, ale uważam że było zajefajnie... No i ilość sprzętów przeszła chyba najśmielsze oczekiwania... A Bartosz się martwił że nie będzie... :mrgreen:

 

Dobra to i ja fotki wrzuciłem...

 

http://www.engels.mok.waw.pl/2005-06-12/

 

Jak kogoś interesuję czyjaś gębą lepszej jakości to się niech zgłosi na priva, to wyślę lepszej jakości (2048x1536 pixli), bo na FTP wrzucałem 1024x768...

 

EDIT: TOM zrobił stronę graficzną strony (i dzięki mu za to...) ale przy okazji, geniusz jeden wział i zmienił nazwę folderu... Teraz już ja i Embe podaliśmy dobry link...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...