Skocz do zawartości

..:: 12 czerwca 2005 JEDZIEMY DO DOMU DZIECKA W WAWIE::...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tepo bedzie takie jakie moze utrzymac najslabszy motocykl w grupie wiec sie nie martw nawet jakbys mial byc sam

WPADAJ NIE GADAJ

 

ja na pierwszym wypadzie do domu dziecka jechalem 4T 50cm szesciennych i inni marudzili troche ale sie trzymali dzielnie wiec nie ma gadania wpadasz :mrgreen:

 

dopisuje cie do listy na 100% wiec nie mozesz sie juz nie stawic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

 

ja tez sie dopisuje na liste, chyba ze moja kawa znowu zacznie przeciekac, ale raczej sie nie martwie, bo bak reanimowal slynny majster z Zielonki :D

 

pozdro

Darek Kawa zzr

 

p.s biorac pod uwage, ze jestem studentem dziennikarstwa z Wasza pomoca nakrecimy jakis fajny material radiowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pojawię się na moto, to na pewno na piechotę. Obecność na tej imprezie to mus, i frajda !

 

Mam nadzieję, że robimy składkę kasy dla dzieciaków, jak zwykle. Tak więc proszę nie sępić i pojawić się z pełnymi portfelami (kto może oczywiście, musu nie ma).

 

Pozdro, pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się pojawić z pełnym uśmiechem i co więcej z pełnym uzębieniem. W portfelu mym z pieniąchów zaledwie miedziaki. Benzynę sfinansuje mi rodzina - cel szczytny i dlatego pojawić się mogę.

 

Co wspanialsze - zaliczyłem ćwiczenia z Mechany, także w poniedziałek nie piszę już kolosa. W niedzielę będzie frii :D Do zobaczenia bracia i siostry.

 

Stan pogody na dni najbliższe:

http://pogoda.onet.pl/0,3,miasto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie :!: ;)

Widzisz Bartoszu, wcale nie będzie tak źle jak się obawialiśmy :)

Ja wczoraj jeszcze pobiegałam po 2oo i zrobiłam ciąg dalszy mojej propagandy :twisted: Może ktoś z tamtejszych bywalców - nie użytkowników tego forum się pojawi :)

 

A i prognozy pogody są z każdym dniem coraz bardziej optymistyczne :mrgreen:

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie sory z mojej strony. Mam zajęcia i jeden egzamin w niedzielnej szkółce. Wszystko rozpoczyna się o 12:10. Muszę się niestety wycofać. W zeszłym roku było to samo - szkoła. Cholera, no wybaczcie, ale wtedy mówiłem i teraz też powtórzę - "nie da się jakoś po sesji?".

 

Choć może to nie konieczne, bo tylko ja mam takie trudności. Chyba dopiero gdy skończę edukację będę mógł z Wami do Domu Dziecka śmigać. Znów poproszę o chusteczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Linku pogodowego który podał embe wynika że padać jutro nie powinno.

Przybycie potwierdzam, chyba się zmobilizuję i pojadę dzisiaj na myjnię (1 raz w tym roku) :oops:

 

Będę niestety sam bo Anetka pracuję ale może uda mi się wyciągnąć chłopaków na błotołazach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...