Skocz do zawartości

cross 500 2T - mam sie go bać?


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej bo kupnie wyczynówki zmienić odrazu tłok' date=' nawet jeżeli sprzedaca zapewnia, że ma przejechane np 3 motogodziny. Przynajmniej potem wie się co ma.

[/quote']

to fakt, warto sprawdzić jaki jest, ale jak bedzie dobry to po co zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, warto sprawdzić jaki jest, ale jak bedzie dobry to po co zmieniać.

 

I tu sie nie zgodze bo ja jak kupiłem sx to tłok był dobrym stanie i kompresja tak samo a mimo to po dwóch jazdach tłok pękł a nie jeździłem nim na maksa bo go nie miałem wyczutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

to fakt' date=' warto sprawdzić jaki jest, ale jak bedzie dobry to po co zmieniać.

 

 

I tu sie nie zgodze bo ja jak kupiłem sx to tłok był dobrym stanie i kompresja tak samo a mimo to po dwóch jazdach tłok pękł a nie jeździłem nim na maksa bo go nie miałem wyczutego[/quote']

A na jakim oleju jezdziles i jaka mieszanke robiles, bo sie nie chwaliles? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Jakie taka 500 ma dzue kanaly przelotowe w cylindze:DW Wydechowy i ssący pewnie wlozyl bym głowe :D A w pluczace ręke :D jezdze z kolegą na cz 250cross (26km) w ramie ktora wazy 80 kg :D I to juz jest wiele zaduzo to co musi robic taka pinceta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Jakie taka 500 ma dzue kanaly przelotowe w cylindze:DW Wydechowy i ssący pewnie wlozyl bym głowe  A w pluczace ręke  jezdze z kolegą na cz 250cross (26km) w ramie ktora wazy 80 kg  I to juz jest wiele zaduzo to co musi robic taka pinceta:D

Mam wrazenie ze kanały przelotowe to dla Ciebie cos nie zwyklego, bo porownujac motocykle zwracasz uwage tylko i wylacznie na nie :D .

Tak BTW to Twoj simak ma przecie 16km takze nie taka duza roznica miedzy CZ250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim motorkom niekrzurzy z chorym sercem mają dawce nowego lub dla odmiany jakąś nereczke :]  Mój kumpel po przejarzdce na swoim KTM 250 ma śledzione pękniętą.

 

 

i co z tego???? że akurat twój kolega ma pęknietą śledzione to nie znaczy że każdy kto wsiada na 250 albo 500 bedzie dawcą jakiegoś organu. Ja jeszcze ani po 250 alni po 500 nie oddałem nic do szpitala dla potrzebujących a skoro twój kolega nie potrafi jeździć 250 niech kupi sobie dt napewno sie nie pokaleczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma pękniętą śledzione to jest wyłącznie jego wina. Jeśli nie umie jeździć to po co ładuje sie na taki sprzęt ??  

 

 

Pozdrawiam

Ja też mam miałem peknięta śledzioe i co to znaczy że nie umiem jeździć :?:

Wypadki sie zdażają i nawet najlepsi sie łamią więc bez sensu jest mówienie że to jego wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam miałem peknięta śledzioe i co to znaczy że nie umiem jeździć  

Wypadki sie zdażają i nawet najlepsi sie łamią więc bez sensu jest mówienie że to jego wina

 

tak tylko ze jak niektorzy usłysza 125 to sie smieja i kojarza w majaca malo mocy WSKa. A 250 myślą ze to taki słabiutki Junak i co to oni rady nie dadza :D i potem wypadki sa bo czemu sie dziwic.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...