Skocz do zawartości

Mam nowy rower HM CRE 50/80 ( chwale sie :P)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj stałem sie posiadaczem HMa CCRE 50 po tuningu na 80 ( pełna 80) gaźniczek 19 mm i ze sportowym wydechem. Motocykl znalazłem i tanio kupiłem dzieki Kubie ( na 4um nick Enduro).

Ogólnie stan bardzo dobry w koncu to 98 rok, tyle ze pmalowany na kolor KTMowy ale niedługo to sie zmnieni bo jak wyjde z długów(czyli jak sprzedam DT) to zamawiam okleine i pokrowiec blackbirda.

Wczoraj go złozyłem , wszytko obejrzałem i do wyminay jest niedługo korba - to przez tuning, simeringi z przodu i dentka z tyłu, bo powietrza nie trzyma.

Teraz najlepsze czyli jazda - To jest najeplsza terenowa 50 i 80, takie sprzety jak DT czy MTX wymiekaja. Nawet nie do konca odblokowane sety też dostaja. W terenie jest idealny dzieki zawieszeniom i wadze 82 kg czyli prawie 35 kg mniej niż dt 80. Silniczek idzie jak burza, sam dzwięk i sposób oddawania mocy jest super przyjemny. To już jest praktycznie wyczyn. :D

Jak sie jedzie tym motocyklem to sam uśmiech na twarz sie cisnie. Jednym zdaniem to super zabawka i w tej kalsie nic lepszego nie ma. :D

Tutaj kilka fotek sprzęta http://www.bikepics.com/members/strzalek/98cre50/

Dzisaj chciałem w terenie zrobić ale jak na złość pada deszcz.

 

Pewnie wilu z was zastanawia sie czemu narazie jeżdze rowerami- odp jest prosta obiecałem rodzicom, że dopuki nie zoperuja mi nogi to będe jeździł tylko małymi bzykami :cry: ( lepsze to niz nic) A jak już mam jeździć bzykiem to niech to będzie najlepszy z nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalku gratuluje baaardzo :D . Kuba chcial chyba poczatkowo kupic tego HM-a ale sie rozmyslil. 82kg to jest po prostu nic, takze sprzet musi byc niezwykle zwrotny. Moglbys sie pochwalic ile dales za ta koze?? :lol: Jaka moca wogole dysponuje ten sprzet? Jak jest z wytrzymaloscia silnika (jest wyzylowany tak mocno jak w crossach tj. tlok co kilkadziesiat motogodzin)? W ladnej okleinie sprzet bedzie cudowny. Jeszcze raz gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys sie pochwalic ile dales za ta koze??

Za wszytko wyszło mnie 3800

 

Jaka moca wogole dysponuje ten sprzet?

Gdzieś miedzy 15 a 20KM na przyspieszenie idzie praktycznie jak KMX 125 ( spawdzane)

 

J

ak jest z wytrzymaloscia silnika (jest wyzylowany tak mocno jak w crossach tj. tlok co kilkadziesiat motogodzin)?

Tłoczek i korba raz na sezon i jest dobrze. Hm jest msiesznie tani w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłok kosztuje 150zł a do takiego zestawu jak mój koło 300 , korba zwykła 130 a wyczynowa 250. najlepsze jest to że w dowodzie mam wpisana moc 1KW.

 

ale 20km z seryjnej 50cm3 to juz cos

Seryjna 50 ma dzieś koło 10 a ja mam 80ccm, wiekszy gaxnik i tuningowy wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to czesci jak do DT albo taniej. Dziwne ze tych HM-ow jest tak malo...

najlepsze jest to że w dowodzie mam wpisana moc 1KW

:mrgreen: No to ladnie 20konny motorowerek hehe

Powiem szczerze ze chetnie zobaczylbym jak to lata bo jeszcze nie mialem takiej okazji (nawet na filmie. Moze bys jakis malutki nakrecil? :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku miałem kupować tego Hm'a,zobaczyłem go na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.Ale zdecydowałem kupić sete(jeszcze jej nie mam :D ),więc dałem namiar Strzałkowi na gościa...i go kupił :D .Szkoda żeby takie moto się marnowało.Strzałek gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje strzałek. Może nie jest to to o czym najbardziej marzyłeś ale polatasz sobie napewno fajnie :D Oby służył długo i bezproblemowo

Ps. Na takie sprzęty strasznie "leci" błoto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...