Skocz do zawartości

Mam nowy rower HM CRE 50/80 ( chwale sie :P)


Rekomendowane odpowiedzi

Strzałek a przy jakiej prędkości zaliczyłeś te gleby na DT i YZ?

W dt 125 był 5 bieg wykręcony do końca a w yz nie wiem ale wolno nie było bo goniłem sety i 250

 

Icea_PL napisał:  

Macie jakies wspolne fotki ?  

 

Janse że mamy. Nawet z rajdów.  

 

 

wiec...  

NIe jestem upoważniony do pokazywania zdjęć Ani :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to sie codznieie czego innego uczy. dziasj poszedłem z cylindrem do specjalistów i sie okazało ze nikasyl w becie jednak dobry jest. oprostu jak tłok sie przyciera to aluminium ciągnie sie po nikasylu jak góma i delikatne honowanie zbirera te aluminium i pozostaje głazdziutka nietknieta powierzchnia nikasylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co strzalek, juz ci nie wystarczy?? czy bedziesz na becie zasuwał??

HM mi starcza w 100% ale wziełem tą bete za pozyczone pieniądze i mam kupe długów. Pozatym jak troche pojeździlem w terenie to kolano mnie coraz bardziej boli a betą tąm nie wiade i dlatego siebie ja zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to sie codznieie czego innego uczy. dziasj poszedłem z cylindrem do specjalistów i sie okazało ze nikasyl w becie jednak dobry jest. oprostu jak tłok sie przyciera to aluminium ciągnie sie po nikasylu jak góma i delikatne honowanie zbirera te aluminium i pozostaje głazdziutka nietknieta powierzchnia nikasylu.

O czyli z nikasilem nie jest tak zle jak mowia? Bo krazy taka opinia ze jak juz sie tlok przytrze to po prostu masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to sie codznieie czego innego uczy. dziasj poszedłem z cylindrem do specjalistów i sie okazało ze nikasyl w becie jednak dobry jest. oprostu jak tłok sie przyciera to aluminium ciągnie sie po nikasylu jak góma i delikatne honowanie zbirera te aluminium i pozostaje głazdziutka nietknieta powierzchnia nikasylu.

czyli co to oznacza?? że w momencie zacierania sie tłoka (np brak oleju) nikasyl sie nie niszczy (oczywiscie nie mowimy o przypadku, kiedy pekaja pierscienie itp...) :?: czy że jak sie za długo jezdzi na jednym tłoku to nikasyl sie nie niszczy :?:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy że jak sie za długo jezdzi na jednym tłoku to nikasyl sie nie niszczy

 

Wtsy sie niszczy bo sie wyciera. I pozy zatariu też sie niszczy ale jak jest tylko przyatrty i szybko sgaszony silnik to spuczniety tłok pozosawia takie smugi na nikasylu jakbys taką twarda plasteliną przecjechał. Zależy też kto ile szczęscia miał bo to różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jak troche pojeździlem w terenie to kolano mnie coraz bardziej boli a betą tąm nie wiade i dlatego siebie ja zostawiam.

 

uwazaj na to kolano bo moj brat sobie sciegna krzyzowe kiedys w kolenie naderwal i co pewien czas daje mu sie we znaki, drugi zas ktory szkoli sie w roli koszykarza (widnieje w filmie jako KOSA) tez sobie rozwalil kolano przez to ze nagle skrecil kolanem i cos mu przeskoczylo.

 

po prostu lepiej nie przesadzac ( pewnie mowie jak twoi rodzice ;/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moim zdaniem to jest tak jak ze zwyklym cylindrem, tez masz tam taka warste tylko ze to inny stop, i mozesz ja rozwiercac tylko do pewnego stopnia bo pozniej juz jest za cienka i papa

pewnie i tak z nikasilem na moj gust jest, mala ryse mozna na bank zniwelowac

 

 

oprostu jak tłok sie przyciera to aluminium ciągnie sie po nikasylu jak góma i delikatne honowanie zbirera te aluminium i pozostaje głazdziutka nietknieta powierzchnia nikasylu.

 

z tego wynika ze mozna jakos odratowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaza

j na to kolano bo moj brat sobie sciegna krzyzowe kiedys w kolenie naderwal i co pewien czas daje mu sie we znaki

Ja też mam zerwane ale tak wogle :cry: Na szczescie czeka mnie rekonstrukcja we wrześniu.

 

po prostu lepiej nie przesadzac ( pewnie mowie jak twoi rodzice ;/ )

 

Przywyczailem sie już do tego i oni własnie cisną żebym Hma sprzedał i beta sie poturlał jakiś czas żebym sobie nic w kolano do września nie zrobił.

 

 

A czy da sie jakos naprawic taki nikasil zatary?

Ja mam przytarty ale nie mam rys w nikasylu tylko mam aluminium na nikasylu i trzeba będzie zebrać ta warstwe poprzez honowanie 0,01mm.

Jeżeli sa juz rysy w nikasylu to nie da sie juz nic zrobić i trzeba kłaść nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...