Skocz do zawartości

Zlot MOTO-GUZZI Rzeczka 27-29 maja 2005


Dyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku wybieram sie na jedna z moim skromnym zdaniem najlepszych imprez motocyklowych w kraju :D . Ci co byli to wiedzą 8)

Na rozpoczęcie sezonu wybraliśmy urokliwe okolice gór Sowich,

a dokładnie Rzeczka k/ Wałbrzycha.  

Spotykamy się tam w dniach 27-29 maja 2005.

Organizatorzy: Moto Guzzi Klub Polska

informacje: Michał 0509218816, Jacek 0605404120 [email protected]

 

Oficjalne rozpoczęcie imprezy w piątek 27 maja o godz. 18.00. Po uroczystym powitaniu -kolacja integracyjna, a potem dyskoteka - Italo-Disco.

W sobotę rano, po śniadanku kawalkadą ruszymy podziwiać okolice najstarszych gór Europy- Gór Sowich (dokładny opis trasy i ciekawe miejsca podamy w następnym komunikacie).

Po powrocie proponujemy wspólny posiłek, a następnie jak co roku motocyklowe igraszki. Od 21 życie wybuchnie nowym płomieniem w ognistych rytmach rock'n'rolla. Muzykę na żywo zapewnią nam rockmani z kapeli Riders.

W niedzielę- tradycyjnie Msza Św. i... do zobaczenia na zlocie w Szczawnicy.

 

Ceny i opłaty:

 

-wjazd na zlot 100,- od osoby, w tym: znaczek, koszulka, muza, miłe towarzystwo

 

dalej we własnym zakresie:

 

-zakwaterowanie w hotelu Rzeczka -25,-, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym (nie przyjmujemy wcześniejszych rezerwacji);

możliwość rozbicia namiotu - 10,-

-motocykle nocują na strzeżonym, monitorowanym parkingu przy hotelu

-piwo 3,50

-śniadanie 10,-

-obiad z dwóch dań 15,- (i deserek)

 

Impreza ma charakter zamknięty wjazd tylko z zaproszeniami, w związku z tym zainteresowanych proszę o przysyłanie danych na e-mail [email protected]

 

 

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dlaczego najlepsza :?:

Troche jestem zmęczony zlotami, z których każdy wygląda bardzo podobnie (koncert heavy-metal, blues, peep show ... itp) Jest sdecydowanie mniej ludzi, ale i maszynki ciekawe. Nie chce obrażać właścicieli innych motocykli, ale R6, R1, CBR itp itd są wszędzie, a ja lubie sobie popatrzeć na coś innego :) Po prostu jak pojedziesz to zrozumiesz. Jedzie też Dominik Szymański i nie wiem kto jeszcze z forum. MOzemy się gdzieś umówić na trasie.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zlot Moto guzzi'ch jest tylko dla gutków czy wpuszczą skośnooką XJR'ę ?

Tak patrzę na Wasze motocykle i też chyba nie jesteście czyści rasowo :( :), może Miro, po części :( bo też ma ( chyba ) w poprzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zlot Moto guzzi'ch jest tylko dla gutków czy wpuszczą skośnooką XJR'ę ?

Tak patrzę na Wasze motocykle i też chyba nie jesteście czyści rasowo ;) ;)' date=' może Miro, po części :P bo też ma ( chyba ) w poprzek.[/quote']

 

Hłe, hłe :mrgreen: dobre.. Ale dobrze pamiętasz, w poprzek, tak przyjaźnie rozchylone :twisted: nic, tylko (***) do przodu :P

Tak serio, to jest to zlot posiadaczy i miłośników, więc, zgodnie z prawdą ;) , wybieram się tam, jako reprezentant tej drugiej grupy i pewnie nie ja jeden będę "nieczysty rasowo". Zgłosiłem się wcześniej i dostałem potwierdzenie, ale poczekajmy na Dyzia, na pewno ma więcej informacji praktycznych.

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zbyszek, wyślij maila do Michała z MG na podany wyżej mail. Powołaj się najlepiej na Dyzia, zaproszenie przyjdzie pocztą na pewno.

Warto jechać bo spotkanie jest naprawdę fajne, w przeciwieństwie do wielu zlotów nie ma chamstwa i penerstwa. Zawsze jest Marek Harasiumiuk, można posłuchać jak opowiada, jest Wydrzycki i kupa znanych ludzi, którzy dziwnym trafem lubią gutki, choć nie każdy z nich gutka ma. My z Dyziem jeździmy na MG od 2003 roku.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,

Dominik odp[owiedział na wiekszość pytań 8) To nawet nie jest jakiś wielki zlot, tylko takie motocyklowe spotkanie. Chłopaki organizuja zawsze fajne imprezy wieczorne, w drugi dzień jest zawsze jakaś fajna traska motocyklowa ze zwiedzaniem w tempie odpowiednim na "kacyka" No i ten niepowtarzalny dźwięk gutków 8) Ducati Dominika ma nawet podobny ;)

Pozdro

Dyzio

PS oczywiście jak wyżej napisano, nie ma ograniczeń co do marki motocykla przyjezdnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, mają, ponoć się zgłosiło 80 motocykli/stów, których nie ma gdzie położyć spać więc na cito szukają po okolicznych agro-domkach...

ja chciałam jechać w Bieszczady ale samej niezbyt fajnie, więc końcem końców lecę na zlot gutków, licząc że gdzieś się kimnę :lol:

do zobaczenia,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, mają, ponoć się zgłosiło 80 motocykli/stów, których nie ma gdzie położyć spać więc na cito szukają po okolicznych agro-domkach...

ja chciałam jechać w Bieszczady ale samej niezbyt fajnie, więc końcem końców lecę na zlot gutków, licząc że gdzieś się kimnę :lol:  

do zobaczenia,

Ola

 

To husaria MGH będzie mogła stworzyć szereg, a nawet dwuszereg :P

BTW, może namówię Cię jednak na sierpniowe MRU?

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To husaria MGH będzie mogła stworzyć szereg, a nawet d/wuszereg  :P  

BTW, może namówię Cię jednak na sierpniowe MRU?  

 

Pozdrawiam

Mirek

bardzo bym chciała, bo zawsze chciałam to zobaczyć ale akurat w tym czasie mam robić za normalną matkę i jechać z razem z rodziną na wywczasy :?

pozdr,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałam jechać w Bieszczady ale samej niezbyt fajnie, więc końcem końców lecę na zlot gutków, l

Ola

No to pozazdrościć Ola. Wiesz, że Walim to jeden z przyszłych celów MGH ? W okolicach Rzeczki, Walimia i Sokolca znajduje się kompleks "Riese" (Olbrzym), złożony z podziemnych fabryk III Rzeszy. Jak już tam będziesz to wysonduj możliwości zakwateroania MGH w okolicy. Odwalisz kawał dobrej roboty :P . A jak polakierujesz na czarny matt puszki, to nawet sensownie byłoby gdybyś poprowadziła grupę :mrgreen: ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha :banghead:

Wkręciłem się na imprezkę :mrgreen:

Babajaga mnie podkręciła coby nie być miętkim i walczyć do końca :(

Jadę jutro czyli w czwartek, może tak razem z W-wy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...