Skocz do zawartości

Zastygła śruba


Rekomendowane odpowiedzi

Dominik, chyba nie widziałeś ;) , to chyba miał byż żart, a nie złośliwość. Co nie znaczy, ża każdy lubi takie żarty, bo 10 osób sie pośmieje, a 2 stwierdzą, że moze coś w tym jest i potraktują to serio.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że w HRG to norma  ;) .

 

Może w tym Twoim warsztaciku jest to normą kolego....

 

Poza tym - lepiej ZWAŻ na słowa!

 

Gdyby w moim warsztaciku było, to normą, to ochoczo przyklasnął bym twoim wywodom. Ja natomast zwróciłem uwagę na pewną rzecz, którą ktoś bezmyślnie mógłby wykonać, a ty zaraz sie oburzasz. Oczywiście mój SCiT (Serwis Ciągników i Traktorów) niemoże się równać z HRG, jednak sądzę, że jednyną różnicą jest powierzchnia użytkowa... no i lokalizacja rzecz jasna...

 

 

Pozdrawiam i sugeruję rozluźnienie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprey zmrażający... pomyśleli... ale niewidzieli w sklepie na półce ;), wiec niewiedzieli, że istnieje... dzieki za wskazanie dobrego produktu!!

 

Sa w aptekach i niektorych sklepach sportowych spraye dla sportowcow (lod w aerozolu) tez sie sprawdzaja ale jednak podgrzewanie jest skuteczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik i Idaho, dajcie se po razie, a potem "buzi na zgodę", nie będziemy sie licytować kto naprawia traktory, a kto nie itp. :-). Proponuję nabrać do siebie trochę dystansu i walić prosto z mostu - "robisz coś , źle, nie powinno się bo ...". Nie będzie wtedy niepotrzebnych spięć, brakujue jeszcze tego, by sobie wypominać takie pierwoły jak dzieciaki w piaskownicy. Widać, że zmęczenie daje się we znaki nie tylko mi 8) i emocje ponoszą niepotrzebnie.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Skoro Idaho uważa, że trzeba być mega-rozgarniętym, żeby wiedzeć tak podstawową rzecz jak to, że podgrzewanie lakierowanego elementu może tenże lakier uszkodzić, to niech sobie dalej tak uważa.

poza tym lusss. Żle odebrałem ten znaczek ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odkręcania śrub to zostało jeszcze gotowanie, smażenie i grilowanie lub co kto woli. Wszystkie metody termiczne niezbyt zdrowo działają na elementy gumowe.

A przez ciekawość, po co zdejmować zacisk żeby wyjąć koło. Nie prościej obrócić rurę dolną teleskopu w bok, gdy tarcza już wysunie się z zacisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...