Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar Łódź 13-14.05


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę na 100% w wiadomym celu, jeśli dopisze mi szczęście to liczę na pomoc Forumowych kolegów co by mnie trzymali zanim tam komuś wbiję przez oko ośkę w łeb :D

 

jak chcesz to Ci załatwię ośkę od MW750, taką dość długą i ciężką. Mysle, że jest dużo bardziej przydatna niż zwykła ośka. To ośka, która ma wszystkie inne ośki pod sobą, w sam raz by rozwalić jakiemuś złodziejowi łeb na kawałki.

Powodzenia, mam nadzieję, że chu*a namierzysz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak chcesz to Ci załatwię ośkę od MW750, taką dość długą i ciężką. Mysle, że jest dużo bardziej przydatna niż zwykła ośka. To ośka, która ma wszystkie inne ośki pod sobą, w sam raz by rozwalić jakiemuś złodziejowi łeb na kawałki.

Powodzenia, mam nadzieję, że chu*a namierzysz :!:

 

Swietnym rozwiązaniem jest jeszcze rozpierak od naczepy, skuteczny i stosunkowo poręczny jeśli masz trochę siły, ale niestety Borciuch mi go jeszcze nie przywiózł :?

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie ludzie kiedy lepiej jechac na bazar? W sobotę czy w piątek? Byłem w piątek i w sobotę i z tego co pamietam to kupujących jest chyba więcej w sobotę. Ale z kolei jak jest ze sprzedającymi? Czy taka sama jest ich liczba w oba te dni? A może lepiej jechac w piątek,bo więcej jest towaru jeszcze i nie przebrane. No i o której przyjechać w piątek najwcześniej można? Na 13 godzinę czy wczesniej jakoś? W sobotę to wiadomo że już najlepiej na 8 rano być.

 

Doradźcie drodzy forumowicze,bo mam dylemat. Miałem gonić w sobotę,ale jeszcze nie wiem czy będę mógł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu bylem w łodzi autem, niech ich szlag!!!!! Nie znam miasta, które miałoby gorsze drogi niż łódź, nie dość, że dół na dole to jeszcze po środku tramwaj i wszyscy jeżdżą 40-50km/h, myślałem, że jajo zniosę ;)

Rzecz jasna śladu mojego motocykla nie znalazłem a jedynie zrobiłem sobie wycieczkę wynoszącą 120zł za benzynkę :|

 

 

P.S. Pieklę się, ponieważ na motocyklu łatwiej się omija te wyrwy no i rzecz jasna nie stoi się w korkach wraz z tymi pałami co ruszyć nie potrafią i się później telepią jak furmanka.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie ludzie kiedy lepiej jechac na bazar? W sobotę czy w piątek? Byłem w piątek i w sobotę i z tego co pamietam to kupujących jest chyba więcej w sobotę. Ale z kolei jak jest ze sprzedającymi? Czy taka sama jest ich liczba w oba te dni? A może lepiej jechac w piątek,bo więcej jest towaru jeszcze i nie przebrane. No i o której przyjechać w piątek najwcześniej można? Na 13 godzinę czy wczesniej jakoś? W sobotę to wiadomo że już najlepiej na 8 rano być.

 

Doradźcie drodzy forumowicze,bo mam dylemat. Miałem gonić w sobotę,ale jeszcze nie wiem czy będę mógł...

 

Tak na przyszłość:

Jeśli szukasz części których jest mało a są w miarę popularne – szczególnie do motocykli zabytkowych, to powinieneś zjawić się w piątek od samego rana. Jak zauważyłem już w trakcie rozpakowywania gratów podchodzą ludzie i pytają się o różne części.

Oczywiście z rana twoje możliwości targowania są minimalne bo sprzedający wiedzą, że po tobie przyjdzie jeszcze kilkanaście chętnych osób i na pewno ktoś coś kupi.

Jeśli szukasz czegoś czego jest dużo na Bajzlu to wpadaj w sobotę i zacznij zakupy jak zobaczysz, że zaczynają się pakować – duże możliwości targowania bo nikomu nie chce się pakować ;)

Dobrze jest kupować wieczorem w piątek - promile dają o sobie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowy MWB w tym roku był naprawde duży, wiele ciekawych rzeczy można było zobaczyć. Kupiłem kilka brakujących elementów do mojego IRBITA.

W przyszłym tygodniu dodam foto z tej imprezy na strone

www.soviet.emka.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu bylem w łodzi autem, niech ich szlag!!!!! Nie znam miasta, które miałoby gorsze drogi niż łódź, nie dość, że dół na dole to jeszcze po środku tramwaj i wszyscy jeżdżą 40-50km/h, myślałem, że jajo zniosę ;)  

Rzecz jasna śladu mojego motocykla nie znalazłem a jedynie zrobiłem sobie wycieczkę wynoszącą 120zł za benzynkę :|  

 

 

P.S. Pieklę się, ponieważ na motocyklu łatwiej się omija te wyrwy no i rzecz jasna nie stoi się w korkach wraz z tymi pałami co ruszyć nie potrafią i się później telepią jak furmanka.

 

 

ale na motocyklu ciężej wykorzystać czerwone światła w celu umilania sobie czasu ;)

 

 

co do bazaru to jacyś mili chłopcy chcieli mi sprzedać różne graty po 10 zamiast po 50 zł.szkoda,że nic nie potrzebowałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bazaru to jacyś mili chłopcy chcieli mi sprzedać różne graty po 10 zamiast po 50 zł.szkoda' date='że nic nie potrzebowałam ;)[/color']

Trzeba było przyjść do mnie na stoisko na pewno byś coś dostała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...