Skocz do zawartości

V2 Poznań w Drawsku Pomorskim


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

zapewne ktoś się będzie wybierał na zlot V2, który w tym roku odbędzie się w Drawsku Pomorskim. Czy jest może jakaś ekipa z Poznania lub okolic co się szykuje na wyjazd na ten zlot? Kiedy i w jakim miejscu się spotykają? Może coś jeszcze zorganizować.

 

Jak ktoś chce więcej info zaczerpnąć to ze strony www.harleyv2.pl

Ja byłem poprzednio w Lubaszu i jakoś zawsze podobała mi się organizacja zlotu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to będzie ??? I czy jedzie ktoś ze Szczecina.

:?:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade z kumplami - co roku byłem w Lubaszu wiec i drawska nie odpuszcze- chyba ze bedzie padalo tak jak teraz

 

Wyjezdzamy z wrzesni ( 40 kmod poznania ) okolo 15.30 -16 po pracy - nie mamy jeszcze dokladnei opracowanej trasy - ale albo pojedziemy przez gniezno wagrowiec pile- albo poznan -czarnków wałcz-troche dalej ale podobno lepsza trasa

 

Jak ktos z poznania sie wybiera to mozemy smignac razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Murowanej Gośliny wybiera się spora grupa. Chłopaki z free group "Houch", z V2 oczywiście i zaprzyjaźnieni -najprawdopodobniej wyjazd w piątek. Część osób leci też w sobotę.

Ja osobiście śmigam z chłopakami w piątek.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka trasa smigacie - i jakimi maszynami bo w podpisie widze choperki a my na sicigach to raczej troche szybciej pojedziemy

Jednak jezeli wasza predkosci przelotowa oscyluje w okolocach 180 km/h to mozemy sie do was podłaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas tez moze bedzie mijac jak pojedziemy, a pewnie smigniemy chocby na 1 dzien zobaczyc bo V2 robi zawsze zloty z duzym rozmachem i wiem z poprzednich lat ze warto.

 

Hehe no Pablo na pewno na czoperku przelotowa 180 km /h ;) , chyba ze ich maja owiewki od sciga i nitro :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas tez moze bedzie nas mijac jak pojedziemy, a pewnie smigniemy chocby na 1 dzien zobaczyc. Bo V2 robi zawsze zloty z duzym rozmachem i wiem z poprzednich lat ze warto.

 

Hehe no Pablo na pewno na czoperku przelotowa 180 km /h ;) , chyba ze ich maja owiewki od sciga i nitro :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Murowańska jadą i ścigi i choppy.

Choppery pewnie wolno (będą z nami uralce i dnieprasy) sobie pojadą ale kolesie z klubu co mająÂ ścigi pewnie by z wami chętnie polecieli.

Zapytam się wew środę to możemy się jakoś zgadać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, my także lecimy z Poznania, sprzęty rózne bo BMW k 1100 RS, Suzuki Bandit 600, Suzuki Freewind 650, Yamaha FJR 1300, kawasaki LTD 250. Jak widać przegląd niezły, ale 180 to napewno byśmy nie jechali :D (mój anioł stóż nadal na jawie jeździ :laughing: )

pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...