Skocz do zawartości

Jakosc a marka motocykla??


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglada sprawa z jakoscia?

slyszalem o takiej kolejnosci:

HONDA ---YAMAHA ---SUZUKI----KAWASAKI

 

JAK TO RZECZYWISCIE WYGLADA

Podajcie swoje opinie .

Aha przymierzam sie do kupienia thundercata z przebiegiem rzedu 35 tys km z niemiec.

czy to za duzo ??

slyszalem ze jamahy lubia duzo oleju brac jak jest w rzeczywistosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa z jakoscia?

slyszalem o takiej kolejnosci:

                          HONDA ---YAMAHA  ---SUZUKI----KAWASAKI  

 

JAK TO RZECZYWISCIE WYGLADA

Podajcie swoje opinie .

Aha przymierzam sie do kupienia thundercata z przebiegiem rzedu 35 tys km z niemiec.

czy to za duzo ??

slyszalem ze jamahy lubia duzo oleju brac jak jest w rzeczywistosci ??

 

nie wiem jak to z ta kolejnoscia, zalezy jakie motocykle

 

napewno turystyczne i sportowo-turystyczne to tylko honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, to pytanie z gatunku: kogo bardziej kochasz, tatusia czy mamusię? mam nadzieję, że nie oczekujesz poważnych odpowiedzi (albo przynajmniej zamierzasz potraktować je z duuużym przymrużeniem oka)

osobiście polecam zapoznanie się z testami konkrentego modelu i / lub testami porównawczymi z maszynami tej samej klasy. to dopiero jest ci w stanie dać pogląd na to żelazo, które chcesz kupić - bez kretyńskich uprzedzeń co do marki (chyba, że ww. uprzedzenia dotyczą marek chińskich...)

co do oleju: zależy od modelu. xj600 diversion na ten przykład lubi wypić nieco, jakieś 0,2l/1000km - i to akurat u mnie się potwierdza. ale znam takich, którym xj-ty nie piją...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa z jakoscia?

slyszalem o takiej kolejnosci:

                          HONDA ---YAMAHA  ---SUZUKI----KAWASAKI

a w Klewkach wyladowali talibowie. Urban legend jakich wiele. Ale juz widze te rzesze uzytkownikow Hondy, ktorzy z blyskiem w oczach glosza truizmy typu "tylko Honda". A Kawasaki to padaki i inne tego typu blubry. Bzdura jakich wiele, wykreowana przez specow od marketingu.

 

Aha przymierzam sie do kupienia thundercata z przebiegiem rzedu 35 tys km z niemiec.

czy to za duzo ??

malo

slyszalem ze jamahy lubia duzo oleju brac jak jest w rzeczywistosci ??

zalezy ktore, T-Cat akurat raczej nie, z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYm tematem wywołujesz istną wojnę

powód:

każdy wie że najlepsze są MZ :banghead:

więc mozna cos łatwo zauważyć

tylko

 

osobiście polecam zapoznanie się z testami konkrentego modelu i / lub testami porównawczymi z maszynami tej samej klasy

ale chętnie poczytam jak ta dyskusja się rozwinie :twisted:

a moze wypisac wady i zalety modeli z poszczególnych klas <ale tego jest na peczki w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde.. ja miałem kawasaki które nie brało oleju wcale (no może troche wyciekało :banghead:) i było bardzo ok.. ale co do jakosci wykonania to niepowiem honda wygrywa.. pozatym jakoś praca silnika hondy też wygrywa... a co do tej systematyki to wg. mnie HONDA-SUZUKI-YAMAHA-KAWASAKI z tym że do lat 98 nie wyżej.. bo poźniej wszystkie firmy jakoś sie zrównały.. i teraz widze że kawa zaczyna wychodzi na czoło w sportach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...