Skocz do zawartości

Wyprawa po Polsce, Co warto zobaczyć?! PORADŹCIE!!!


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też planuję w wakacje trasę po Polsce :)

Jeżeli będziesz nad morzem to oczywiście zachęcam do zwiedzenia 3miasta, chociaż straszny tłok jest u nas latem. Jeżeli szukasz zabytków, to w Gdańsku jest tego trochę, myślę że warto przejść się po mieście, nawet jeżeli miałoby to oznaczać przeciskanie się w tłumie turystów. Zwłaszcza fajnie jest w Sopocie na plaży, ale uroki tego miejsca zwykła podziwiać w wakacje niezliczona masa ludzi - ale mimo wszystko warto.

Polecałbym też przejażdżkę po Kaszubach, zwłaszcza liczne postoje nad jeziorami - kaszubskie jeziora stanowią po prostu wymarzone miejsce do ochłody latem :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie ktoś w okloicach Poznania to mogę polecić kilka fajnych miejsc między innymi: - odreustaurowaną wieżę widokową niedaleko Komornik

- ciekawe jeziorka w Wielkopolskim Parku Narodowym

- Pałac w Rogalinie i zamek w Kórniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie ktoś w okloicach Poznania to mogę polecić kilka fajnych miejsc między innymi:  - odreustaurowaną wieżę widokową niedaleko Komornik

             - ciekawe jeziorka w Wielkopolskim Parku Narodowym

             - Pałac w Rogalinie i zamek w Kórniku

 

Bardzo dziękuje, już zaznaczam na mapie, będe przebywał tydzień w Obrze, więc moge tam wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jeżeli będzie ktoś w okloicach Poznania to mogę polecić kilka fajnych miejsc między innymi:  - odreustaurowaną wieżę widokową niedaleko Komornik

             - ciekawe jeziorka w Wielkopolskim Parku Narodowym

             - Pałac w Rogalinie i zamek w Kórniku

Dodam jeszcze katedrę i deptak w Gnieźnie, okolicę Malty w Poznaniu ze stokiem narciasrkim, oczywiście poznańską starówkę, a jak będziesz w środę - to koniecznie wieczorem podjedź pod Stajenkę Pegaza - knajpę znajdującą się tuż przy Teatrze Wielkim, w pobliżu UM i takiej wielkiej fontanny (to miejsce żyje w sezonie).

Do zobaczenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki

w zeszlym roku byłen w gnieznie i nie mogłen nigdzie znałeśc kempingu

to troche porypane ze w okolicy takiego miasta niema kepingu 8)

ps. ja 2 lata temu przejechałem polske prawie wokoło mozes opis znałeść na mojej stronce a nuz cos cie zainteresuje

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wyprawę "w dwa tygodnie dookoła Polski". Coś pięknego. Najfajniejsze, jak parę Anglików spotykaliśmy przez przypadek trzy razy w ciągu kilku dni (w Radzyniu, Zamościu i gdzieś jeszcze ale nie pamiętam) bo zwiedzali pałace na wschodzie Polski. A czasem zamiast głównymi drogami warto zjechać na zadupiaste drogi i zobaczyć trochę inny kraj i ciekawe rzeczy o których mało kto wie.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Polecam wyprawę "w dwa tygodnie dookoła Polski". Coś pięknego. Najfajniejsze, jak parę Anglików spotykaliśmy przez przypadek trzy razy w ciągu kilku dni (w Radzyniu, Zamościu i gdzieś jeszcze ale nie pamiętam) bo zwiedzali pałace na wschodzie Polski. A czasem zamiast głównymi drogami warto zjechać na zadupiaste drogi i zobaczyć trochę inny kraj i ciekawe rzeczy o których mało kto wie.

Mógłbyś podesłać na PW w miarę dokładny opis - skąd, dokąd, jak, gdzie i za ile.

Będę wdzięczny.

Chciałby z żoną zrobić w jeden weekend taką traskę z jakimś extra hotelem po drodze :)

Z góry dzięki Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wyprawę "w dwa tygodnie dookoła Polski". Coś pięknego. Najfajniejsze, jak parę Anglików spotykaliśmy przez przypadek trzy razy w ciągu kilku dni (w Radzyniu, Zamościu i gdzieś jeszcze ale nie pamiętam) bo zwiedzali pałace na wschodzie Polski. A czasem zamiast głównymi drogami warto zjechać na zadupiaste drogi i zobaczyć trochę inny kraj i ciekawe rzeczy o których mało kto wie.

Mógłbyś podesłać na PW w miarę dokładny opis - skąd, dokąd, jak, gdzie i za ile.

Będę wdzięczny.

Chciałby z żoną zrobić w jeden weekend taką traskę z jakimś extra hotelem po drodze :)

Z góry dzięki Darek.

 

 

dajcie to tutaj, anie na priv, bo ja też jestem ciekawy gdzie jechać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na Gniezno to na noclego możesz wstąpić do Skorzęcina (jeżeli nie przeszkadza Ci tłok (ludzi)) Jest tam całkiem fajne jeziorko z czystą wodą, piaszczystą plażą i infrastrukturą baaaardzo rozbudowaną (knajpki, smażalnie itp.). Możliwość noclegu w domku lub pod namiotem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...