Skocz do zawartości

Wyprawa po Polsce, Co warto zobaczyć?! PORADŹCIE!!!


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Buba odwiedz jeszcze mnie w Żywcu  :lol:  a potem razem lecimy w Polske :!:  Kiedy to ten wyjazd bo sie musze Ci wprosic (chyba ze jedziesz sam z panna, to nie bede robil za przywoitke 8)  )

 

 

No jade z Ewelinką, ale niewidze przeszkód, a wyjazd będzie na miesiąc i pewnie zaraz jak zalicze sesje, czyli koniec czerwca, początek lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze katedrę i deptak w Gnieźnie, okolicę Malty w Poznaniu ze stokiem narciasrkim, oczywiście poznańską starówkę, a jak będziesz w środę - to koniecznie wieczorem podjedź pod Stajenkę Pegaza - knajpę znajdującą się tuż przy Teatrze Wielkim, w pobliżu UM i takiej wielkiej fontanny (to miejsce żyje w sezonie).

Do zobaczenia  :!:

a jakiś klimacik z Torem poznań i tani nocleg ,mały trening kilka wskazówek o torze itp ,etec...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dodam jeszcze katedrę i deptak w Gnieźnie, okolicę Malty w Poznaniu ze stokiem narciasrkim, oczywiście poznańską starówkę, a jak będziesz w środę - to koniecznie wieczorem podjedź pod Stajenkę Pegaza - knajpę znajdującą się tuż przy Teatrze Wielkim, w pobliżu UM i takiej wielkiej fontanny (to miejsce żyje w sezonie).

Do zobaczenia  :!:

a jakiś klimacik z Torem poznań i tani nocleg ,mały trening kilka wskazówek o torze itp ,etec...

O ile wiem treningi są we wtorki. Powiem szczerze, nigdy nie byłem, ale w tym sezonie się przejadę - turystycznie: poobserwować, kilka kółek zaliczę, oby gleby nie było (tfu, tfu, tfu), bo tam kupa ludzi każdego tygodnia leży. Wiara się tnie zapominając, że tor jest pofałdowany jak dupa starej baby :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

PS - zapomniałem. Noclegh - obok jest motel Ławica, kupa hoteli i tanich moteli w Poznaniu, ale najlepszym chyba rozwiązaniem jest namiot. O ile się nie mylę ludzie rozbijają się (namotami, nie motocyklami :) ) bezpośrednio przy torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc! Jak kto bedzie w okolicach Lomzy to u Rycha w Jedwabnem jest sporo miejsca do rozbicia sie namiotem, ai pare ciekawycyh sprzetow Rysio moze pokaze(troche nieufny jest-bo mu sprzetu z chalupy troche gwizdneli 2 lata temu), tylko trzeba wczesniej zadzwonic na jego lub moj numer.Rycho-0606 814 703 Ja-0694 700 104.Pracuje w hotelu ceny u nas w likend to 75- 100 za 1-osobowy z lazienka i TV a 80-120 za 2-osobowy z lazienka i TV. Tylko 2 warunki wczesniej trzeba dzwonic i rezerwowac i 0-trzody i chlewa podczas noclegu(kurde nie moge znalezc innej pracy wiec musze jeszcze popracowac).Pozdrawiam.Janek.P.S. Telefon do motelu jest taki 0/pref.86/216 52 53 lub 0/pref/ 86/ 2192 777, 888 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...