Skocz do zawartości

FANI HONDY VFR 800 ( Honda VFR800 )


Rekomendowane odpowiedzi

a jak z porecznoscia??  

bardziej cos miejskiego..np hornet czy Goldas??

 

Cóż za porównanie :mrgreen:

 

Po tych wszystkich postach wydaje mi się,że Ty chyba myślisz o CBR 600 :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poręczności i prowadzenia VFR to jest lepiej niż mogłoby wynikać z dość dużej masy (244 kg). Jeżdżę w warszawskich korkach i przeciskanie się wychodzi koncertowo. Motocykl jest niesamowicie stabilny i niezbyt szeroki (bardzo łatwo wyczuć jego gabaryty). Przyspieszenia bez kompleksów, trakcja przy dużych i małych prędkościach też. Maszyna daje poczucie pewności i bezpieczeństwa (żeby zerwać przyczepność, trzeba się postarać, a jak już się "zerwie" to nietrudno ją opanować: zarówno tył jak i przód). Fantastyczna jest stabilnośc na winklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie jeżdże "94 i nie miałem jeszcze problemów z reglerem wolę dmuchać na zimne i zamontowałem sobie taki oto wiatraczek od AMD a powierzchnie między reglerem a ramą posmarowałe pastą do procesorów (pomaga odprowadzać temperaturę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ta masza....
tej masy sie wogole nie czuje, no chyba ze caly czas jezdzisz np. zzr lub cbr i nagle wsiadziesz na vfr. ja sie przyzwyczailem i na trasie uwazam to za zalete - ten motor po prostu plynie, a po zakretach tez jest bajka. w miescie tez jakos mocno tego nie odczuwam, przeciez tego motoru nie bedziesz nosil na plecach :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo mi sie wydawalo ze nawet na sportowym bedzie chodzil ladnie ...ale jakos dziwnie...tzn wole dzwiek rzedowki od v2 a do v4 nie mam zdania

 

jak wolisz rzędówke to kup ja tez wole rzedówki

v-ka napewno jest bardziej elastyczna od rzędówki

ciągnie z małych obrotów a naprzykład Kawasaki w rzedzie trzeba trzymać na wysokich obrotach żeby chciało jechac. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...