Skocz do zawartości

FANI HONDY VFR 800 ( Honda VFR800 )


Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie dasz(cie) radę na VFR.

grunt, żeby była w dobrym stanie technicznym - o resztę się nie martw :)

ze swojej strony namawiałbym, abyś jeszcze wziął pod uwagę XX :)

 

p.s. nie, nie sprzedaję ;)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dasz(cie) radę na VFR.

grunt, żeby była w dobrym stanie technicznym - o resztę się nie martw :)

ze swojej strony namawiałbym, abyś jeszcze wziął pod uwagę XX :)

 

p.s. nie, nie sprzedaję ;)

 

pzdr

 

XX?? ok popiszę się elokwencją laika i zapytam się o czym mowa :icon_eek:

 

XX?? ok popiszę się elokwencją laika i zapytam się o czym mowa :icon_eek:

 

Dobra pytania nie było :banghead: nie skojarzyłem że masz na myśli czarnego ptaka :icon_razz:

 

No dobra a jeszcze jedno pytanie...jak wypada w porównaniu z VFR'ką jej siostra CBF 1000??

 

Szukam różnych rozwiązań z tego też względu że muszę brać pod uwagę niski wzrost własny...174 cm co w połączeniu z ciężarem plecaka i kufrów musi być solidnie podparte 2 stópkami....

 

XX jest ciut za duży jak dla mnie i nie mówię tu o wysokości siodła (co tyczy się DL czy Viadra) ale o masę...te 260kg samej maszyny troszkę mnie przeraża....

 

czekam na jakieś sensowne nowiny...

 

P.S.

 

nie ukrywam że serce w wersji V korci mnie bardziej niż R

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo podoba mi się ten motocykl, i chętnie bym taki sobie kupił. Niestety jak się ktoś sam nie przekona o wadach i zaletach, to nikt nic nie doradzi. Każdy użytkownik ma swoje zdanie, tym lepsze im szybciej chce sprzedać ale to inna beczka. Rok temu szukałem motocykla, wykukałem Aprilię Pegaso Strada, w opiniach gazetowych nie mogli się jej nachwalić, normalnie miód sie lał z artykułów, po roku użytkowania wiem jedno NIGDY WIĘCEJ WŁOSZCZYZNY. Pomimo że silnik jest tam z Yamahy, ale cała reszta porażka. Dobiły mnie ceny części i czas oczekiwania na nie. Pozdro wszym i powodzenia w zakupie bezawaryjnego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...