Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie...pewnie macie racje, jednak i tak jestem szczesliwy. Sprzecik na kazdym biegu zamyka obrotomierz (10tys.), moc szacuje na jakies 19KM poprzez wybebeszenie tlumika(zaznaczam, nie dyfuzora), podczas przyspieszania na 3 biegu nadal rwie glebe tak, ze jadacy za mna lyka piasek;p, Vmax jeszcze nie mierzylem, ale 120 pociska jak nic. Sprzet kosztowal mnie 2000zl (wczesniej byl rejestrowany w Polsce; w 2001 sprowadzona do kraju), kompresje ma nadal calkiem niezla, na 2 biegu bez sprzegla moge ja na 1 kolko wyrwac wiec nie zapeszjacie. Nie bede teraz grzebal w historii tego motocykla...codziennie chodze teraz do pracy za co dostaje calkiem przyzwoita sumke, dlatego 21 maja na Wielkim Poznanskim Motobazarze kupie nowsze plastiki gdyz te mi sie nie podobaja. Prosze Was...uwazam temat za zamkniety, moja DTka z palcem w d*** bierze DR125 i MTX125 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...pewnie macie racje, jednak i tak jestem szczesliwy. Sprzecik na kazdym biegu zamyka obrotomierz (10tys.), moc szacuje na jakies 19KM poprzez wybebeszenie tlumika(zaznaczam, nie dyfuzora), podczas przyspieszania na 3 biegu nadal rwie glebe tak, ze jadacy za mna lyka piasek;p, Vmax jeszcze nie mierzylem, ale 120 pociska jak nic. Sprzet kosztowal mnie 2000zl (wczesniej byl rejestrowany w Polsce; w 2001 sprowadzona do kraju), kompresje ma nadal calkiem niezla, na 2 biegu bez sprzegla moge ja na 1 kolko wyrwac wiec nie zapeszjacie. Nie bede teraz grzebal w historii tego motocykla...codziennie chodze teraz do pracy za co dostaje calkiem przyzwoita sumke, dlatego 21 maja na Wielkim Poznanskim Motobazarze kupie nowsze plastiki gdyz te mi sie nie podobaja. Prosze Was...uwazam temat za zamkniety, moja DTka z palcem w d*** bierze DR125 i MTX125 ;p

Nie no jak wzial 2000zl to jest dobrze, jezeli ma takie osiagi fajne to wogole spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2004 roku na wakacje moj starszy brat chcial sobie kupic motor enduro...biegal, kombinowal, ja nie mialem takiego zamiaru, ale pewnego razu na allegro znalazlem aktualnie moja Yamahe, powiedzialem ojcu(bylo juz popoludnie): Masz czas? Bo znalazlem fajny motor, niedaleko stad, tylko 130km:P Ojciec sie zgodzil wiec po niego smignelismy, niecaly tydzien pozniej kupil sobie motor enduro moj brat, potem Julas, a potem Wazzabii. Zaczela sie nasza przygoda z enduro wiec trzeba bylo tez wymuslic nazwe i tak wzial sie skrot OEM, ktory poczatkowo oznaczal "Osiedlowa Ekipa Motocrossowa" potem na moment wymyslilismy nazwe EBP- "Enduro Boyz Piła" i na koniec stwierdzilem, ze OEM byl dobry jednak "Osiedlowa" nie pasowalo po czym zamienilem ten czlon na "Okregowa" gdyz mamy nadzieje na rozwoj naszego Teamu. Tak wiec cala nazwa brzmi "Okregowa Ekipa Motocrossowa" :buttrock: Dobre nie? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz skrot OEM poczatkowo oznaczal "Osiedlowa Ekipa Motocrossowa" potem na moment wymyslilismy nazwe EBP- "Enduro Boyz Piła" i na koniec stwierdzilem, ze OEM byl dobry jednak "Osiedlowa" nie pasowalo po czym zamienilem ten czlon na "Okregowa" gdyz mamy nadzieje na rozwoj naszego Teamu. Tak wiec cala nazwa brzmi "Okregowa Ekipa Motocrossowa"  Dobre nie? ;]

Kozacko :mrgreen: . Gratuluje pomyslu. Masz leb :lol: > Nasza ekipka sie rozrasta to tez bedzie trzeba nazwa wyczaic jakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjan kombinowal i kombinuje zawsze, dzisiaj jak zobaczylem jakiego laczka sobie kupil na tyl to o malo motoru nie przewrocilem, opona szersza niz w maluchu :buttrock:

wejdzie na styk jak mierzylismy, 18" 120/90 MITAS C10 za ... tu jest troche dziwna sprawa bo koles mu jeszcze dorzucil przednia oponke kostke co razem kosztowalo 30zl + koszty przesylki,

a na dodatek jak jego brat odbiera paczke, no i POCZTman sie pyta czy to on jest ten do ktorego, a on mowi tak, a klient zaczyna sie smiac i mowi ze opony przyszly i dalej sie smieje i dodaje ze sa owiniete papierem toaletowym i dalej sie smieje daje mu je i dalej sie smieje :P

beczke mialem jak mi to opowiadal bo jak ja kupowalem swoja od Enduroguy'a to przyszla ladnie w kartoniku a tu sraj-tasma ;)

 

powiem jedynie ze OEM przyliczyl dzisiaj prawie wpadke z glinami :P

stoimy z Yosarianem na boisku do nogi (duza powierzchnia z piachem)

no i gadamy z kumplem od Yamahy DT80 bo akurat go spotkalismy,

no i pokazuje jak sie fajnie robi power-slida no i wylaczylismy maszyny i sobie tak gadamy i gadamy i poruszylismy temat ze zawsze jak cos pooramy na boisku to jakis palant zdzwoni po niebieskich, no i mowie w koncu jedziemy do Marjana, zobaczycie jakie opony sobie kupil, no i odpalamy ja ruszam a przede mna (20m) radiowoz, (nowe Ducato z prewencji, krata na przednia szybe u gory, swiecil sie jak zarowka)

a mi klapa az opadla ze znow trzeba rwac glebe (brat tez juz prawie zlapali, bo gadali z kumplami ale na osiedlu i przejezdzali przez boisko)

no to ja jade na nich ostry skret, powerslid i rura w las ktory byl jakies 3m od drogi, Yosarian tez zwial za mna zaraz, a kumpel na DT80 na legalu sobie przejechal bo na motorower maszyna wiec nic nie mogli mu zrobic a my jeszcze musimy sobie poczekac na 18-tke i wtedy prawko bo na A1 to juz nie warto, no i w obok lasu byla taka ogromna gorka (jakies 20-30m od boiska) a przed nia pagorki ze jak za nie zajechalismy to nie bylo nas widac, no i od razu koma i telefon do Marjana OTWIERAJ GARAZ :), no rura lasem okrezna droga do garazu, po drodze wpadam na Julasa ktory szedl z kumplem, i pytam czy nie widzieli policji a ci ze przejezdzali przed chwila no to rura dalej, wpadlismy do garazu, wrota zamknelismy i po chwili brat dzwoni na kome, pytam co jest a ci ze w lesie przy boisku DUCATO stoi i sie czaja na nas :(, a ze Yosarian mieszka w innej dzielnicy a dojazd do niej jest przez las a na przeszkodzie niebiescy to zostawil maszyne w "stajni" u Marjana i wrocil autobusem :P

 

ale sie kurde rozpisalem :P, musze jednak zrobic strone OEM'u i zrobic tam dzial WPADKI :P hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja DTka z palcem w d*** bierze DR125 i MTX125 ;p

 

Muszę stanąć w obronie tylko mojej Hondy, gdyż z Suzuki to rzeczywiście Twoja DT wygrywa. Tak łatwo to ty Mtx'a nie objezdzasz 8). A jak wyrzuce orginalną i wstawię przelotową końcówkę wydechu, tudzież więcej przy niej pogrzebie to wtedy zobaczymy :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie obrażac Yosarian ale jestem nagatywnie nastawiony do mtx-a :buttrock: Kolega ma 125r i naprawde tak to lata....padaka straszna...i krowa w dodatko. Jak mi dasz rundę na dobrym mtx-ie to może zmienię zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma 125r i naprawde tak to lata....padaka straszna

To jego musi byc dorżnieta jakaś albo przez dłuzszy czas serwisowana w Polsce :buttrock:

Jak mi dasz rundę na dobrym mtx-ie to może zmienię zdanie

Spoko tylko z Wawy troche jest do Piły. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...