Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

naciagnal linke na maxa przy mocowaniu klamki

Tak si enie powinno robic. Klamka musi miec na lince przynajmniej 1mm luzu bo inaczej sprżegło jest zaatakowane i po pewnym czasie zaczyna sie slizgac. Tak pozatym to widze ostro smigacie - tak trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W larssonie powinni mieć sprzegło do 85(ale już Ci kiedyś mówiłem że to nie jest 85 :D jest w najstarszej kaście i nie ma tarczy z przodu),niestety to wydatek koło 200zł, aha i radze przed jazdą na nowym sprzęgle wymienić olej na jakiś markowy i poluzować linke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka zostanie poluzowana ale musielismy ja naciagnac mocniej bo sprzeglo nie chcialo dzialac, puszczal klamke a moto bylo na biegu i nic troche tylko ciagnelo

 

dopiero zaczynamy sie rozkrecac w jezdzeniu bo na lysawych oponach (ja nawet mam tylna z peknietym zbrojeniem i lata na boki) zbytnio rady nic nie dalo robic w terenie, powerslidy probowalismy ale na przedniej lysej enduro to motor mi wyrzucalo i sie zniechecalismy, ale teraz jak mam nowa kostke na przodzie to mi nawet dobrze wychodzi (jest na filmie)

Marjan w DT na dniach dostaje opony kotki, wiec juz przy kreceniu koleczek raczej przednie kolo mu nie ucieknie na bok i gleby nie przylozy (jest na filmie)

no i ogolnie kazdy sie uczy przez cale zycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dopiero co sie zarejestrowalem i chcialbym sie Wam tutaj przedstawic gdyz cale te rozmowy w tym temacie sa odnosnie OEM Teamu z Piły. Tak sie sklada, ze jestem "Marjan", szczesliwy posiadacz Yamahy DT125LC1 z 85r. (niestety z hamulcem bebnowym z przodu) i glowny zalozyciel OEM Teamu ;p Jesli podobalo sie Wam demo naszego zespolu to wezcie na wstrzymanie gdyz oficjalny film bedzie 100x lepszy. Dzisiaj doszly do mnie nowe opony MITAS wiec pozostaje mi tylko dokupienie nowych tarcz sprzeglowych (te stare spalilem, ale i tak byly juz z deczka dojechane gdy kupywalem swoja Yamaszke;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  

dopiero co sie zarejestrowalem i chcialbym sie Wam tutaj przedstawic gdyz cale te rozmowy w tym temacie sa odnosnie OEM Teamu z Piły. Tak sie sklada, ze jestem "Marjan", szczesliwy posiadacz Yamahy DT125LC1 z 85r. (niestety z hamulcem bebnowym z przodu) i glowny zalozyciel OEM Teamu ;p Jesli podobalo sie Wam demo naszego zespolu to wezcie na wstrzymanie gdyz oficjalny film bedzie 100x lepszy. Dzisiaj doszly do mnie nowe opony MITAS wiec pozostaje mi tylko dokupienie nowych tarcz sprzeglowych (te stare spalilem, ale i tak byly juz z deczka dojechane gdy kupywalem swoja Yamaszke;p).

Witam na forum i witam w bractwie DT125 :lol: . Film zapowiada sie ciekawie (nie moge sie doczekac wodowania) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum.

 

szczesliwy posiadacz Yamahy DT125LC1 z 85r. (niestety z hamulcem bebnowym z przodu)

Mam pytanko,jaki masz wahacz w tej DT ?? taki jak tu?? http://www.bikepics.com/pictures/153314/

Czy moze strego typu http://www.bikepics.com/pictures/010024/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Marjan dobry krok !!!! Teraz przynajmniej bedziesz mogl co nieco doradzac w sprawach enduro z wazabim i przemkiem :buttrock: .

 

A wahacz w DT marjana jest starszego typu ten trojkatny. Wogole ta jego detka spoko moto tylko by sie przydala tarcza na przodzie ;) , ale i tak nie wazny sprzet, wazny jezdzciec i wazne umiejetnosci a chlopaka ich nie barkuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wahacz w DT marjana jest starszego typu ten trojkatny.

Czyli Enduras ma racje. To jest max 83. W naszym pieknym kraju takie wałki to normale, Wieć jak będzie ktoś chciał kupic motocykl niech najpier fotki na 4um pokaże. Wiele razy juz tak było że ktos sie pochwalił nowym nabytkiem a tu lipa - kilka postów o tym samym - to nie ten rok.

 

ale i tak nie wazny sprzet, wazny jezdzciec i wazne umiejetnosci a chlopaka ich nie barkuje.

OK, ale chodzi o to żebysmy sobie pomagali i juz nikt z forum nie dał sie nabrać i nie kupił odmłodzonego motocykla. Nie dość że jest sie oszukanym to jeszcze przy odsprzedaży moze byc problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...