Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

Ja do dr nic nie mam i takze już ją bardziej kocham od dt 80. Tymbardziej jak wczoraj Enduroguy wypoiwiedział się: Ta dt (z cylindrem malossi 110cm i całym wydechem gianneli) idzie do dupy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR125 jest takie troche że tak powiem bardzo laicikowe, mialem okazje się przejechać i jeśli można porównywać DT80 do DR125 to DR ma niezłe baty(jeśli DT jest w dobrym stanie), nie mamy się co oszukiwać 2T zawsze potenie 4T tej samej pojemnosci to poprostu inna charakterystyka silnika porównajcie np. DT125 i DR125 , albo CRF250 i KDX250(wiem że inna klasa motocykli ale sam fakt jeśli chodzi o pojemność),nic tego nie zmieni, ale lepiej pocinać dobrą DRką niż jakimś Demoludem wiec ten temat proponuje uznać za zakończony,bo tylko robi sie przez to gnój na 4um.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dt (z cylindrem malossi 110cm i całym wydechem gianneli) idzie do dupy!

_________________

A co mialem powiedziec o 110cc ktorej wogole nie moglem porownac do TS (na korzysc TS). Nie wiem czy ta DT jakas skatana. Niby 110km/h leci takze odblokowana jest, wydech jest gianneli a kata jak Ts50 z seryjnym wydechem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze do soboty zdaze

na razie mam 3 kawalki (10minut) to jest juz 50mb

a materialu jeszcze jest dosyc sporo

 

co do DRki... to kumpel ma DT80 z wydechem Gianelli.. i jakby to powiedziec no szans nie ma przy mojej DRce.. nie wiem na jakiej DRce jezdziles ale moja ciagnie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazzabi zawsze tak jest że kazdy swoje chwalił i wiadomo że będziesz bronił DRki ale każdy i tak wie jaka jest prawda. To nie jest zły motocykl tylko poprostu osiagami odstaje od konkurencji 2T a co do Dt to zgadzam sie z Endurasem ( nie dlatego ze mam Dt bo uważam że to rower) ale w klaise 80 to jest jeden z lepszych motocykli. Poprostu spotykacie jakies rupiecie i dlatego jest taka opnia - tak samo jak był temat że dt 125 cięzko zapala co uważam za smieszne bo sam miałm i moi znajomi i jakos zapalały bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikat od OEM Team Pila

film zostanie wydany najpozniej w Poniedzialek

mamy juz pierwsze 10minut (3 czesci)

no i jeszcze musze dodac ze zawieszamy produkcje kolejnych filmow poniewaz kumpel spalil sprzeglo w swojej DT125 i ogolnie maszyny trzeba troche zaservisowac przez majowy weekend, wymiana olejow w zawieszeniu, sprawdzenie luzow, wymiana lozysk, wymiana ogumienia

trzeba troche zadbac o sprzety zeby pozyly dluzej

bo jest troche wolnego to mozna sie pobawic w mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywicie ten kumpel od dt125 to nie ja tylko Marjan , ma dt troszke starsza od mojej rok 8iles... moja poki co trzyma sie dobrze ( po remoncie[przez miecha 1tys-jezidlem tylko w weekendy] i po wymianach) , A co do sprzegal to chyba juz przepracowanie materialu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjan mial juz troche dobite sprzeglo jak kupil linka byla juz mocno naciagnieta, a ostatnio jak szarzowalismy to postanowil sprawdzic do ktorego biegu dojdzie kopiac ziemie...

no i jechal 1 sprzeglo 2 sprzeglo 3 i cyk... cos mu nie zalapalo

naciagnal linke na maxa przy mocowaniu klamki, przy silniku i mowil ze cos dziwnie mu lapie, wiec to chyba zespute sprzeglo,

nie wiecie czasem czy mozna dorwac jakies sprzegla wytrzymalsze niz standardowe ktore beda pasowaly do DT125 z 85' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...