Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

Skubana niezle mi ugrzaznela;d Yosarian lecial przez blotna kauze a ja mysle sobie co bede wjezdzal w kaluze przejade blotkiem obok no i wjezdzam i od razu stanelem nie bylo juz po co gazu dodawac;d mylem ja dwa razy , raz na myjni pod wysokim cisnieniem pozniej w domu , musialem rozebrac zaciski wyjac klocki i wyczyscic tam wszystko (wszystko zawalone glina ;d) i przy okzaji zdjelem lancuch (tez byl uwalony od gliny) i go umylem ;) . Ogolnie bylo dzisiaj niezle , ale jakbym ugrzazl sam to nie wyciagnal bym moto , musialby ktos przyjechac mi pomoc;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pieknie, moja dt jeszcze nigdy tak nie ugrzezla choc jestem wielbicielem blota :mrgreen: :) a bagaznik przydaje sie nie tylko do wożenia namiotu na zloty i biwaki ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu nie wiem czy bym wyciagnal tak zassalo mi Dt ze szok a tak w 5 chlopa ;d ok 15minut , sam nie wiem nikt ze stoperem raczej nie latal , ps nie bojcie sie wkrotce kolejna odslona filmu z rak doskonalego rezysera Marka (Wazzabii ;) ) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam zajelo to z wsadzeniem kolkow pod kola, zamocowaniem znalezionej liny jakies 20minut. my w ogole bylismy na poligonie (on ugrzazl wyzej, za gorka), kumpel biegnie (po drodze glebe przyliczyl na blocku) i z gory sie drze WODOWANIE!, to wszyscy biegiem na maszyny a reszta biegnie no i chlopak stoi ;)

na filmie jest jak but mi sie zassal i nie moglem go wyciagnac, wiec wylazlem bez niego,

teraz zawsze wozimy line ze soba ktora znalezlismy :)

za tydzien kolejna wyprawa z cyklu W POSZUKIWANIU BLOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmiek detka też ładnie utopiona ale troszke mniej niż moja RD w wiśle :twisted: Zachciało mi sie jechać brzegiem i troszke po chwili odjołem gazu dodałem i sie tak ładnie zakopala z 3 ją wydzieraliśmy tyle ,żę naszczęście jest lekka ;) Co do filmu to może jakiś zamieszcze po następnym weekendzie nakręcony z kumplem na mz 150 również w lesie ale aż takich błotków raczej nie będzie ,bo wiadomo opony szosowe ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micza ja też sam jeżdże :/ ale może za niedługo to sie zmieni bo juz widziałem jak ktoś tu pomykał dt 125 jakiś inny koleś na takie jakby samoróbce :] i teraz jeszcze 2 - 3 gości MOOOOOOOZE coś kupi

 

 

p.s. o własnie ta dt przeleciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...