Skocz do zawartości

Pierwszy motor 80-125cm.?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wcale nie jest prawda że powyżej 15lat trzeba przynajmniej na 125 ganiać!!

Dokładnie. Jak ktoś ma 20 t o musi szukac odrazu 250 :?:

Co do mocy to tak nudzi sie ale tylko na prostej , bo to nie żadna sztuka odkręcić na gazu. Jak juz ktoś taki pojedzie w tern albo na mini tor to wtedy widac że gaz daje tylko na prostych odcinek i nic wiecej, bo już zakrety czy hopki to już nie tak łatwo. Znamkolesi którzy 50 i 80 objerzdzali większe sprżety a ich włascieicle narzekali własnie na brak mocy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim zdaniu wcześniej napisanym oczywiście nie chodziło mi o to tak jak to odebraliście. Wiem, że jest mało ludzi, którzy wpełni potrafią wukorzystać 80. Ale jak "Janek" chce jezdzić typowo "off roudowo" to chyba lepiej 125, no chyba, że chce śmigać po mieście. NIe chodzi mi teraz o to, że 80 na ulice, a 125 w teren :). Tylko jak chłopak ma 23 lata to 80 szybko opanuje i 125 wydaje mi sie lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak już jestem w takim wieku ,że trochę sie ze swoim, zdrowiem licze :) tak więc najpierw chce się nauczyć jeżdzić (a to będzie mój 1 motor ) po za tym bardziej nastawiam się na zabawe i jazde po leśnych szlakach w niedzielne popołudnia.A jak załapie i zakocham sie w tym sporcie to zmienie na cos mocniejszego ,dlatego też zależy mi na tym a by motor był puźniej łatwy do sprzedania a DT chyba bez problemu można sprzedać (gorzej z kupnem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
powiem tak już jestem w takim wieku ,że trochę sie ze swoim, zdrowiem licze :)  tak więc najpierw chce się nauczyć jeżdzić (a to będzie mój 1 motor ) po za tym bardziej nastawiam się na zabawe i jazde po leśnych szlakach w niedzielne popołudnia.A jak załapie i zakocham sie w tym sporcie to zmienie na cos mocniejszego ,dlatego też zależy mi na tym a by motor był puźniej łatwy do sprzedania a DT chyba bez problemu można sprzedać (gorzej z kupnem)  :)

 

Janku, niby masz 23 lata a walisz takie orty że wstyd przed młodzieżą!!! (no chyba że masz 14 a piszesz 23...).

 

Poza tym motor to masz w pralce. Jesteś na forum motocyklowym więc pisz motocykl (motor używa się w światku motocykliwym tylko w słowie a nie piśmie).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tematu... Ile jest wart takie moto jeśli jest bez papierów: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48335049 ?  

Wydaje mi się że 2100 zł to jednak trochę za dużo

Nie warto. Po pierwsze to drogo a po drugie jak cie złapie policja to możesz go już nie odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
najlepiej kupić dt 80 zarej. na 50tke bo jak sie kupi zarej. na motocykl' date=' to tylko problem (chyba że siema dojścia). ja szukałbym DT80 mam 14 lat. z oklolic wawy. szukanie z jakich źródeł proponujecie??[/quote']

Nie dosc ze pie*dolisz glupoty czlowieku to jeszcze odswiezasz tematy sprzed pol roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze DT 125 to minimum po odblokowaniu moc ok 25 koni wystarczy na poczatek najlepiej jakiegos full crosa 125 ale tam nie ma miejsca dla pasazera nie zarejestrujesz sprzeta i koszta utrzymania dosc duze a i moc jak na poczatek dosc spora jezdzilem w terenie na TS 50 i masakra to juz wole simsonka wiec nie sciemniajcie ze cos co ma 5 - 10 koni da rade w terenie 25 - 30 koni to minimum polecal bym duzego singla 600 DR,XT,XR,XL,KLR ale bez prawka nie wypuszczaj sie w miasto zato napewno mocy wystarczy

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie widzicie ze zalozyciel tematu juz dawno kupil motocykl i dyskusja jest zbedna.

na TS 50 i masakra to juz wole simsonka

Jesli wolisz 4km od 9km to Twoja sprawa, oprcz tego lepsze zawieszenie...o innych czynnikach nie bede wspominał :)

Ja bym w ciezki teren wolal ts niz KLr 650 hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...